Има ли ползвали ...

  • 2 075
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 190
кристален камък против изпотяване и верно ли е, че е много ефикасен срещу това?

# 1
  • Мнения: 5 317
я разкажи какво е това,че ми стана интересно. Peace

# 2
  • Мнения: 1 455
Не съм ползвала,но за себе си намерих най-ефикасното.http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5

# 3
  • Мнения: 743
Toni4ka, виждам, че gery gerry е пуснала доста полезен линк. И тъй като и аз съм от Хасково, но живея в София, и смятам тази седмица да идвам, ще се възползвам от аптеката която предлага тези продукти. Ако не си обърнала внимание намира се с/у АВЕНЮ. Май си харесах и доста други полезни неща.

# 4
  • Мнения: 9 095
и аз не съм ползвала такова чудо, но съм доволна от талка Peace

# 5
  • Мнения: 2 196
Я разкажете малко повече за този кристален камък.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Моята кума го ползва от почти една година и е много доволна. Не съм много сигурна, но май се разпространява на принципа на каталожната козметика. Тя си го е купила от някаква позната. Прозрачно е, с правоъгълна форма и заоблени ръбове. Преди употреба се намокря и се натъркват съответните участъци. Може да се използва и за крака.

# 7
  • Мнения: 9 095
това не съм го чувала, но пък и наскоро се появиха много каталожни фирми, так че може и да го има, Орифлейм нямат със сигурност Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
кристален камък против изпотяване и верно ли е, че е много ефикасен срещу това?

Чувала съм за този кристален камък, дори тук в форума някой сподели, че го е ползвал, но така и не разбрах как да се сдобия с него.

# 9
  • София
  • Мнения: 39
Какъв е този кристален камък? newsm78

# 10
  • Мнения: 1 277
Кристалният камък се предлага от представители на фирма RSI.  Преписвам това, което е написано в каталога:

"Естествен материал- кристал, който след нанасянето му върху кожата не затваря порите и така позволява нормално потене. Действа 24 часа, няма мирис, а чрез нежния пилинг допълнително подобрява дишането на кожата и предотвратява гъбични заболявания. Препоръчва се употребата му под мишниците, върху кожата на краката и слабините."

Или с други думи - камъкът не спира потенето, а трепе микроорганизмите, които са виновни за неприятната миризма.

Аз самата не съм го пробвала, но шефките ми се кълнат в свойствата му. Цената е 18 лв.

# 11
  • Мнения: 9 095
и тази фирма не съм чувала Crazy

# 12
  • Мнения: 1 190
Кристалният камък се предлага от представители на фирма RSI.  Преписвам това, което е написано в каталога:

"Естествен материал- кристал, който след нанасянето му върху кожата не затваря порите и така позволява нормално потене. Действа 24 часа, няма мирис, а чрез нежния пилинг допълнително подобрява дишането на кожата и предотвратява гъбични заболявания. Препоръчва се употребата му под мишниците, върху кожата на краката и слабините."

Или с други думи - камъкът не спира потенето, а трепе микроорганизмите, които са виновни за неприятната миризма.

Аз самата не съм го пробвала, но шефките ми се кълнат в свойствата му. Цената е 18 лв.


Да и аз го гледах в същия каталог, обаче пуснах и една тема в "Родители в чужбина", в Германия например струва между 2 и 5 евро в зависимост от марката Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
http://www.krasotata.com/mirena-rsi/
пилинг, кожни проблеми, вагинални проблеми, сърбеж, гъбични проблеми, кръвоспиращо, себорея, обриви, пубертет, възпаления в устата, афти, против лоша миризма, за мишници, против бръчки

ЗА ПОРЪЧКИ И ИНФОРМАЦИЯ: 02 957 41 32, 0888 924427

# 14
  • Мнения: 9 095
къде мога да видя каталог newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз съм чувала, че има полза!

Общи условия

Активация на акаунт