Panadol - зъби?

  • 5 940
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
От вчера нещо не работи търсачката, та sorry ако повтарям тема! Мъчат ни зъби, не спим, ревем, хленчим постоянно. Изтърпях първите 4, но последните са много мъчителни. Буди се през 40 мин., което предполагам я изнервя доста. От вчера давам Panadol преди сън и спа доста добре. Мога ли да давам всяка вечер или ще я предозирам нещо? Нали в него има парацетамол?! Да не взема да и претоваря черния дроб?

# 1
  • Мнения: 950
Моя приятелка имаше същия проблем. От нея знам, че не е хубаво да се дава всеки ден Панадол, за да не свикне детето с него и след това да няма никакъв ефект. Тя му мажеше венците с Дентинокс (ако не се лъжа така се казваше) и вече ако той не помогне и реването на бебчето стане нетърпимо даваше Панадол.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 907
Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.

# 3
  • Мнения: 386
Panadol  давам само когато е много критично и то през ноща иначе и масажирам венците с гел PANSORAL  и давам залагалка с шипчета  ,която леко намазвам със същия гел или Дентинокс и това облекчава наистина

# 4
  • София
  • Мнения: 276
Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.

# 5
  • Мнения: 3 334
Използвах предимно Калгел и Дентинокс като ги редувах. Наистина недей да ползваш Панадол всяка вечер.
подкрепям Peace

# 6
  • Мнения: 227
Аз също девам панадол ,но гледам да не прекалявам.Не е хубаво всяка вечер.

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!

# 8
  • Мнения: 270
Давала съм panadol в краен случай.Знам,че не е полезно всяка вечер.Мажа с калгел.

# 9
  • Мнения: 5 026
Давала съм 2-3 пъти. На упътването пише, че има парацетамол. дава се през 4 часа.

# 10
  • Мнения: 3 499
И Моника имаше един такъв период.Давала съм Панадол не повече от 5 дни подред, но само по 1 път на ден и то давах най-малката доза /2,5 мл/.Внимавай с Панадола.

# 11
  • Мнения: 1 157
Педи ми каза за зъбките да му давам не повече от 3 вечери подред.
Peace

# 12
  • Мнения: 7 474
Аз съм давала 4-5 дни подред докато я болеше много  Wink, не мога да оставя детето да се мъчи  ;-Може да редуваш с Нурофен .

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 22:18 от Leo*

# 13
  • Мнения: 326
Аз същто давам Панадол,  но не повече от три дена на нас гелчетата не ни помагат а през другото време и разтривам венците

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 973
аз пък да попитам може ли панадола да се редува с Вибрукол Н? това е лекарство хомеопатично, като панадола? при нас Пансорал и прочие гелчета нямад абсолютно никакъв ефект!
Може да се редува, но Панадола не е хомеопатично лекарство!
Мое мнение повече от 4-5 вечери да не даваш Панадол!

Общи условия

Активация на акаунт