Кога започна да ви расте коремчето? :)

  • 2 693
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 706
Кога започна да ви расте коремчето? Simple Smile И кога започнахте да усещате бебчето?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 183
Аз имах коремче още в началото на третия месец,а бебка започнах да я усещам в петия месец  Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
Усетих шаване в началото на 4. месец,а коремът ми започна да личи в началото на 6.м.

# 3
  • Мнения: 2 040
Чак в средата на 5-ия месец си пролича че съм бременна ..  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 419
Започна да ми личи в средата на четвъртия месец,и тогава го усетих  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 220
Корема ми пролича чак в края на 6-тия месец , а бебчо го усетих началото на 5-тия  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 196
Започна да ми личи към 4 месец.

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
към 5м. започна да ми личи коремчето и някъде там получих и пърите шутчета от Ема  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 276
Корема ми личи още от 2-ия месец.
Обаче до 20-21 седмица не разпознавах движениета на бебето. Сега вече да  Grinning

# 9
  • Мнения: 227
Някаде в 5 месец започна да ми личи корема,а и тогава усетих бебечо

# 10
  • Мнения: 111
Ами честно да ви кажа, според мен ми пролича към края на третия месец, но не и според другите! Аз си го виждах, защото преди коремът ми беше направо хлътнал навътре  Laughing! В момента вече определено ми личи, всички ми го казват! А БЕБЧО още не съм го усетила! А иначе снощи бяхме на ехограф и не се спря МЪНИЧЕТО, но явно е още много, много мъничко! Много мами споделят, че са си усетили БЕБЧЕТАТА доста по - рано! Но явно при всеки е индивидуално! Вече нямам търпение да го усетя малкото АНГЕЛЧЕ! Целувки на всички мами и леко бременеене!

# 11
Коремчето ми започна да придобива сериозни размери някъде към 6-ти месец,но бебка усетих в 4-ти.  balloon

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Започнах да усещам бебчо в началото на 5 месец, а коремчето ми пролича в началото на 6 месец.

# 13
  • Мнения: 2 677
Личеше ми в края на третия месец. Бебето го усетих в 19 г.с.  Peace

# 14
  • Мнения: 164
Пролича ми към края на 5 месец някъде,но по осезаемо започна да се забелязва и от другите в 6 месец. Усетих бебока в 4 м. и понеже незнаех какво трябва точно да усещам се консултирах с една лекарка. Тя твърдеше ,че това били червата ми  Joyи,че било рано да го усещам в 4 месец.Е,уви не бяха червата ми! Party

Общи условия

Активация на акаунт