как се дава хомеовох(homeovox) на 7 месечно бебе

  • 2 071
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
каква е схемата на приемане

# 1
  • Мнения: 330
Това се хомеопатични хапчета за болно гърло - аз съм ги давала на всеки един час разтворени в малко водичка. Все пак за осем месечно бебе не съм сигурна, ако можеш попитай личната си лекарка или в аптеката.

# 2
Как все пак се дава  Homeovox на малко дете?

# 3
  • Мнения: 98
Как все пак се дава  Homeovox на малко дете?


и аз исках да го приемам,е вярно не съм на 7 месеца,но имам проблем с гласа си-нали за това беше хомеовокса-поправете ме ако греша..........

Не знам как да го пия,да взема да питам във виртуалния кабинет тука ли?
моля  кажете .......

# 4
  • Мнения: 98
никои вече не знае,


отивам да си търся отговорите при професионалисти,писна ми от аматьори

# 5
  • Мнения: 233
  Разтваряш във малко вода през половин час, час, два. С подобрението увеличаваш разстоянието. Сигурна ли си, че това е точното лекарство?

# 6
  • Мнения: 98
  Разтваряш във малко вода през половин час, час, два. С подобрението увеличаваш разстоянието. Сигурна ли си, че това е точното лекарство?

 рениса вие каква сте-хомеопат?

# 7
  • Мнения: 98
аз отивам до магазина за да си купя хомеопатичното лекраство.да абсолютно съм сигурна в  него.само се чудех и аз как да го пия,мерси за съвета.

# 8
  • Мнения: 233
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.0
Консултация с Класически Хомеопат
   Не, но знам от опит. Можеш да получиш информация от специалист на горния адрес. Стига да е онлайн. Ако искаш опиши ми проблема на лични. И ще помисля. Избора е твой.

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
отивам да си търся отговорите при професионалисти,писна ми от аматьори

ОК

# 10
  • Мнения: 98
момичетя мерси много за отговорите,аз си купих лекарството,вече го изпих по указания по-горе път и да ви кажа много ме приспа .ще полегна.според мен има много хубав ефект.

# 11
  • Мнения: 98
отворих линка ,ще чета в НЕДЕЛЯ.

Общи условия

Активация на акаунт