Коя ще е най-голямата грешка в живота ми?

  • 2 839
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
 Ето малко от моята история. Със съпруга ми винаги сме били двойка за пример, навсякъде заедно и ни е било хубаво заедно, наричали сме се /и още се наричаме/ с нежни имена, имало е много романтика между нас. Много искахме дете и то се появи и точно с това започна кризата помежду ни. Аз нямах толкова време за него вече, не готвех често нещата които обича, не оставахме много сами и да излезем само двамата, към детето проявявам толкова много нежност, че той започна да ревнува, казваше ми Ми аз къде съм, вече съм в тъч линията. Преди живеехме като гаджета, безгрижни и с много малко ангажименти. С течение на времето започнахме да се караме, изнервени от безспирните грижи около бебето, което и аз и той много обичаме и не съжалявам, аз поне, че се е родило, много щастлива ме прави това да съм майка, като че ли в един момент това ми беше достатъчно, все изморена като заспи бебо заспивам и аз - секс правихме рядко. Започнахме да си крещим, да се обиждаме... пък за дребни работи.

 Накратко, той престана да прави онези малки неща, които те карат да се чувстваш красива, желана, обичана и специална, все ме упрекваше че ходел на работа, а аз само вкъщи и по кафетата с другите мами, а той преуморен. Все за пари говори, че много съм харчела.  Wink което не е невярно де. Но не прави нищо да ми се хареса, вече всичко като че ли го има за даденост, не се старае, започна ужасно да мрънка и да се оплаква което най-много ме вбесява  #Cussing out ненавиждам мъж да мрънка и да се оплаква и вайка, стана мързелив, нищо не му се похваща вкъщи!!!  #2gunfire А не беше такъв. Сега ме дразни, определено.

 Не съм от жените, които скачат от легло в легло и от това което е написал all много ми стана гадно. Не искам да си развалям брака, съвсем не го искам. Но този тип така ме гледа ....  Blush кара ме да се чувствам така както мъжът ми отдавна не ме е карал да се чувствам. Нямаше да позволя нищо повече от флирт, но и това е измяна, нали, затова съм и толкова объркана и се чувствам зле.
 Имам нужда да изпитам онези чувства, които само един стегнат, уверен и чаровен мъж, със страхотно чувство за хумор може да те накара да изпиташ. Много ме е яд на мъжа ми защото едно време и той ме караше да ми се подкосяват краката!!!!!!

  Най-вероятно няма да има нищо, няма да позволя да се развият нещата, които са още в зародиш, незнам как обаче да спра да мисля за това, добре че скоро няма да виждам вече въпросният тип. Пътищата ни се разделят.
 
 Не е истина как бързо човек се самонавива за някое нещо, ама ние жените в това най ни бива, не са ли еднакви всички мъже!!!  Laughing
Айде, че много дълго стана.
 

# 16
  • Мнения: 1 680
Аз съм на мнение, че мислите са си само твои и не е необходимо който и да било да разбира за тях. Изживей си флирта в сънищата в мислите си...

А кризата за която описваш я имат 90 % от семействата сдобили се скоро с дечица. И ние я минахме и с едното и с второто. Само като си спомня колко пъти съм била упреквана , че не му обръщам внимание и си лягам с децата.

Скоро всичко ше си дойде на мястото, само не се предавай, говорете, говорвте и му обясни как се чувстваш и какво очакваш от него.

Ние много говорихме и всеки си каза какво не харесва в другия и как ще променим нещата... и сега така решаваме проблемите.
Трябва само добра воля и от двете страни.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма лошо да се пофлиртува, когато в постоянната връзка е скучно. За нещо повече - ти си знаеш, при всеки си е различно. Ако ще се почувстваш по-добре  - давай Peace Ако ще ревеш после с месеци от гузна съвест и като разбере мъжа ти, ще пускаш теми "помооощ, той вече не ме обича!", по-добре си седи вкъщи Mr. Green
Аз лично бих му казала какво става. В такива моменти трябват усилия и от двете страни. Ако знае, че има съперник и че изживяваш труден момент, може пък да се постегне малко, да ти даде едно рамо. Все пак, съпрузите са ни и приятели, не само любовници, нали?

# 18
  • Мнения: 4 555
За най-голямата не знам. Но по-голямата от двете ще е да се награбиш с въпросния сладур.
Чувствтото, че си желана, начинът, по който те гледа и т.н.  ги имаш и сега, нали? Без нищо повече да се случва.

Всъщност, след като го направиш, ще разбереш защо е било грешка. Преди това е трудно.

# 19
  • Мнения: 3 423
Не искам да си развалям брака, съвсем не го искам. Но този тип така ме гледа ...

Споки. Няма да е първият, нито последният,
дето така ще те гледа. Каквото и да направиш,
не наранявай съпруга и детето си, в крайна
сметка те не заслужават раздвоена майка и съпруга.
И не плащай нищо ти, за да не товариш
семейния бюджет. Евентуално само кондомите.
Извини ме, ама на колко си години?
И толкова ли ти е трудно да решиш сама какво да правиш?
Нещо не ти вярвам.

# 20
  • Мнения: 811
След като прочетох и втория ти постинг мисля, че мъжът ти много ясно ти е показал от какво има нужда. Има нужда от твоето внимание. Не само ти изпитваш незадоволеност от това, че половинката не ти показва, че те желае. Най-вероятно се е отдръпнал несъзнателно, да не ти пречи да си майка на детето. Може би се чувства непотребен и се чувства финансово използван.
Мисля, че след раждането на детето мъжът вижда в жена си най-вече Майката. А палавата, необуздана и игрива жена е някъде далеч в миналото. Може би си мисли, че нямаш нужда от това да си ухажвана, да ти прави комплименти и т.н.
Мисля, че само с разговор няма да се подредят нещата. Трябват действия. И то от твоя страна. В продължение на няколко дни или седмица примерно, опитай се да му "гъделичкаш" самочувствието и мъжкото его. Направи му ти някой неочакван комплимент ( искрен ), отдели му специално време, дори и 10 мин да са само, поне един път му приготви любима храна. На намръщената и уморена физиономия след работа отвърни с целувка и усмивка. А защо не и с 2-3 минутен масаж на раменете. Много отпуска. Създайте си липсващата близост и нежност. Всеки ден по нещо малко, но от сърце - мъжът ти не е от камък, все пак те обича. Просто му трябва време да се пренастрои и да отдели майката и жената в теб!

# 21
  • Мнения: 634
Аз ще те посъветвам и то наистина горещо, да пренебрегнеш въпросния сладур, дори да не си позволяваш флирт с него.
Ако смяташ, че връзката ти с мъжа ти се разпада, едва след края й, си позволи да обърнеш внимание на друг мъж.
Един сладур няма да реши проблемите ви.Колкото и сега да са ти на кантар нещата, след месец-два, дори няколко, ще си на друго мнение и ще съжаляваш, но може да е късно.

# 22
  • Мнения: 1 383
Това, което описваш, не е криза, а нормални брачни проблеми. В очите на мъжа си и ти не си жената, която го е карала да му се подкосяват краката. Отглеждането на дете е труден период от живота на двама души, и е добре да го осъзнавате и да имате търпение.
За изневярата - не те съветвам. Прочетох доста повърхностни мнения в темата, но ти не ми изглеждаш повърхностна и при впускане в подобна връзка има сериозна опасност нещата да се задълбочат дотолкова, че после да са ти нужни огромни усилия на волята, за да се върнеш назад, не че е невъзможно. Вярвам че държиш на семейството си, не го излагай на риск.

# 23
  • Мнения: 1 069
  Според мен трябва да направиш всичко възможно да запазиш и съживиш брака си. Можете да си организирате пътуване само двамата, като оставите детето на някоя баба или друг близък. Поговорете си открито и честно. Всеки има какво да желае от другия, в брака всеки трябва да прави компромиси, но и да се стреми да разбира, приема и уважава другия. Не е добре да се трупа огорчение, в крайна сметка това се отразява и то отрицателно на отношенията. Желая ти успех!

# 24
  • Мнения: X
Аз ще те посъветвам ако си решила да имаш просто авантюра с този човек да бъдеш дискретна, за да не нараниш съпруга  си, ако  разбира се,той е човека, с когото искаш да прекараш остатъка от живота си. Ще ти кажа още нещо - човек повече съжалява за нещата,които не е направил, отколкото за нещата, който е правил и после е съжалявал.
И  аз мисля така, но все пак решението си е изцяло твое.

# 25
  • София
  • Мнения: 146
Напълно подкрепям мнението на Доминика, мъжете трябва да се потбутват, знам и ти как се чувстваш, както и всяка жена която е лишена от внимание, но наистина трябва да дадеш нежност и внимание, за да очакваш и да получиш. Съгласна съм, че е трудно, но не е невъзможно.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе колко години мислите че е възможно един и същи мъж да ви подкосява краката? Много ми е чудно?  Thinking

# 27
  • Мнения: 17 407
Това е период, ще отмине. НЯма гаранция, че ако изневериш, ще ти хареса и ще ти е по- добре. Твоя си работа, де.

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 22:56 от Венера

# 28
 Благодаря на всички за отговорите! Прочетох всичките, мислих много и най-вече говорих с един много мъдър за мен човек и успях да си изясня приоритетите в живота, да подредя мислите си, да видя нещата занапред и наистина да разбера какво искам. Мисля, че това което преживях е един добър житейски урок. На 26г. съм, за първи път ми се случва такова нещо и смятам, че научих много и "пораснах" още малко.  Simple Smile Флиртът беше само в начална фаза, без продължение и ми беше достатъчен, отрази ми се добре на самочувствието.

 Исках само да ви кажа, че изкарахме страхотен уикенд със съпруга ми, само двамата, правихме невероятен секс и вече не се чувствам раздвоена!
 Отново благодаря на всички!   bouquet

  Desdemona  

# 29
  • Мнения: 226
Браво,радвам се за теб  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт