Кога махнахте биберона?

  • 18 574
  • 209
  •   1
Отговори
Здравейте,мами Simple Smileмоята да6тери4ка е на 18м.и се питам кога да махнем биберона??За да уто4ня тя само заспива с него smile3504,ина4е не позваме денем....понеже в Белгиа сам виждала пове4ето от децата дори ве4е на 3-4 год о6те ходят с бибероните,а аз го намирам за нередно newsm11а вие newsm12

# 1
  • Мнения: 1 237
Здравей!
Махнах биберона,когато дъщеря ми беше на 1г. 7м.,тя също само заспиваше с него,но през нощта се будеше по няколко пъти и започваше да го търси.После заспиваше много трудно.От както махнахме биберона започна  да спи значително по-спокойно.Даже съжалявам,че не съм го махнала по-рано.Но ти трябва да си прецениш дали това е проблем за теб или не.Аз лично бих била против детето ми да ходи до 3 или 4 г. с биберон. Wink

# 2
  • Мнения: 48
Ние махнахме биберона на2г..Спеше с него и постоянно го търсеше и като се скъса реших ,че имаме проблем,но  тя  като го видя скъсан и опита за смучене беше неуспешен се отказа.През нощта спа спокойно и на следващият ден не го е търсила.                                                                                                           Моя приятелка залъга детето си ,че котето я е взело беше и тя на2г.

# 3
  • Мнения: 7 831
Погледни ТОВА и ТОВА.
Успех в избора  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 537
И ние сме на 18 мес. и ние сме още с биберон, само заспиваме с  него, като се събудим през нощта си го търсим. В момента й растат кучешките зъби (от 2 месеца са наболи) и само си завира ръцете да си чеше венците. Искам да изчакам да изкарат и тогава ще се чудя как точно да го откажем. Дайте съвети да е по-безболезнено.

# 5
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На година и половина махнахме биберона....прахосмукачката го глътна Mr. Green.

# 6
  • Burgas
  • Мнения: 92
Още на 6 месеца, просто един ден не го искаше! Laughing
Успех!

# 7
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 734
На година и 4 месеца .

# 8
  • Мнения: 1 446
На 1г.4м. - Баба Меца го изяде.

# 9
  • Мнения: 1 234
На 1 г.и 3 мес. заспа една вечер без бибата, и оттогава изчезна "безследно", а един месец по-късно махнахме и шишетата с биберони.

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Големият не ползваше биберон.
Малкият беше на 10м., когато си изкърти единия от двата зъба, които имаше и по зъболекарско предписание махнахме всичко за гризане и смучене. Добре, че беше на кърма.
И да не беше се случило това, до годинката щях да го отуча Peace

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като стана на 3 месеца детето ми разбра, че биберона не му пуска нищо за пиене и го изплю.Прибрах го и повече не му го дадах.Плака няколко дни, но след това го забрави.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ами, още не сме  Embarassed
Отрязала съм му връхчето, ама Влади и така си го харесва  hahaha
ега го уговарям да го подари на Рожденния си ден и да получи подаръци, пък ще видим  Rolling Eyes
Ама, и аз не съм много настоятелна, ще го махнем- не искам да се изнервяме всички вкъщи, не съм особено търпелива  Whistling

# 13
  • Мнения: 46 429
На 1 г. и 10 м. беше, нямах намерение да я махам, но я забравих веднъж и като видях, че не търси, повече не дадох. Ако я беше потърсила, щях да й я дам, докато я иска.

# 14
  • Мнения: 4 451
На 1 годинка, но нямахме никакви проблеми. Тя и без това я ползваше само при заспиване.

Общи условия

Активация на акаунт