RHCP - просто най-добрите

  • 1 757
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Това е една от групите, чието развитие следя от началото. И се радвам, че в момента са навърха.
Снощи концерта беше невероятен. Около 30 000 души купонясваха над 2 часа.Местата ни бяха най-отгоре, фронтално срещу сцената. Гледката беше величествена  Grinning
Четиримата са абсолютни хаховци, откачалки. Не дадоха възможност на публиката да отдъхне. Непрекъснато сменящите се образи и цветове на огромния екран, създадоха невероятна лудешка атмосфера.
Така заредена се чувствам, наистина е неописуемо. Неописуемо е, как 30 000 гласа пеят Californication, Snow, или как всички скачат на Give it Away. Бррррррр...
Близо 5 мин. ни оставиха да крещим, докато излязат на бис. Всички днес ми се смеят, как шепна  Grinning
Из цялата зала светнаха приканващо екрани на мобилни телефони. Направиха много як  20 минутен инструментален бис

Едно клипче от концерт тази седмица  Grinning

Пожелавам на БГ феновете да успеят да ги гледат скоро на живо  Grinning Велики са... Grinning

# 1
  • Мнения: 1 416
Завиждам ти благородно...
Пожелавам си да изживея тая емоция, ама надали ще е скоро.  Confused

# 2
  • Мнения: 822
"The more I see, the less I know
The more I like to let it go
Hey oh..."

Очаквах тема от теб,макар че не знаех,на коя дата точно ще бъде събитието...
Ами,и аз завиждам,ама с една усмихната до ушите завист... LaughingМного ме радват тези момчета.И като се има предвид,какво настроение ми създават с последния си албум,когато ги слушам вкъщи,не искам да си представям,как бих се държала на концерт "на живо"...Ще остана без сутиени най-вероятно... Laughing
Много хубави неща ми се иска да кажа за тях,но всичко ми се струва прекалено напудрено...Затова най-естественото определение,което ми идва наум,е "идиоти от световна класа",като в това влагам изключителен позитивизъм и симпатия... Laughing

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ух, Кейси,
все на концерти на мои любими групи ходиш Hug
Завиждам и аз, ама не ми се ходи чак до Америката Sunglasses

# 4
  • Мнения: 14 486
голям фен бях и аз - сега вече не ги следя, пък и като че ли харесвам по старите им неща - преди blood sugar sex magik
но и досега смятам че не са просто популярна група, смятам че са гениални.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 480
Супер, Кейси! Благородно завиждам  Mr. Green
Скоро в Бг няма да дойдат, по-лесно ще е аз да отида някъде, където имат концерт.

# 6
  • Мнения: 343
Кейси и аз завиждам, НО вече си купих билети за концерта им в Париж през юли. Просто незнам как ще изкарам дотогава  Crazy



# 7
  • Мнения: 7 186
Много, много любима група. Heart Eyes
Блазе ти Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сигурна съм, че е било страхотно. И наистина са идиоти... ама готини.

# 9
  • Мнения: 1 400
 dance smile3521
Суперско!
Благородна завист ми изпълва душицата....
Мерси за клипчето!!!

# 10
  • Мнения: 1 999
Браво!!! Toва е една от любимите ми банди! sohappy
Колко беше билета? Blush

# 11
  • Мнения: 7 091
Кейс, благородно завиждам!! Направо си умирам за тях!! Сигурна съм, че е било страхотно  Peace  bouquet

# 12
  • Мнения: 7 837

$65
Сравнително евтино, защото за Гънс пък беше $90.
Но пък паркинга беше $20  Mr. Green А и бирата не беше от най-евтините  Laughing

Още ме тресе. 2 нощи не мога да спя като хората. Постоянно ми изскачат образи...
mishka, обещаха че ще направят фурор из Европа  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 27 524
Евала, Кейс,  Heart Eyes къртиш с тези групи. Все се чудя - кой гледа Сами през това време  Thinking Може ли да тропосам и нашето чаве при твоето и аз да се развихря някъде  Crossing Arms Евала за цените на билетите, и тук се влачат доста хора (но никога яки групи  Close ) и са по 300 евро билетите  Close  Представям си как се чувстваш, благородно завиждам и...пак да отидеш  Party

Онзи ден на едно кръстовище една кола и я кара една жена, ама ако щеш вярвай - едно към едно с теб. И аз я виждам и започвам да крещя на мъжа ми - спирай, спирай, Кейси е дошла в Брюксел. Той се пули, спира, пита коя е Кейси, аз тичам до колата и вътре дамата говореше само английски и не се казваше Кейси  Sad Laughing

# 14
  • Мнения: 7 837
 Laughing Блонди параноясва  Laughing
Всъщност пред залата се препродаваха доста билети, дори и на петорна цена, че и по-скъпо. И аз да нямах билет, бих дала и повече пари, специално за тях  Grinning
И за ZZTop вече се оборудвахме. Стари, но златни  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт