ДОКОЛКО ВЯРВАМЕ НА СУЕВЕРИЯТА

  • 1 940
  • 49
  •   1
Отговори
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
 Simple SmileЗдравейте Simple Smileаз съм на 28г и съм в 3 месец първа бременност и до сега съм чула хиляди суеверия или бабини деветини които трябва да спазвам ако искам бебето да се роди нормално вече не знам на какво да вярвам и на какво не Confusedзатова ще се радвам ако споделите и вашите мнения по този въпрос Simple Smileблагодаря предварително Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Не вярвам в тези неща. По-добре ще бъде да изживееш спокойно бремеността си и да се наслаждаваш на всеки ден и да се настроиш максимално положително за първтат среща с бебто, вместо да мислиш разни щуротии
Желая ти лека и безпроблемна бременост

# 2
  • Мнения: 11 607
Спазвала съм само здравостъпилите правила по време на блеменосттите си - балансирано хранене, движение, почивка, добър външен вид - ако косата ми заприлича на метла от цъфтеж - какво да не я подстригвам докато родя ли - абсурд!

 Не смятам,че суеверията и бабините севетини са част от тези правила! За мен всички те - без изключения - са безполезни, глупави, смешни и пр. При съмнения някакви - има лекари и дано попаднеш на кадърни за да ти дадат най-точната информация за състоянието ти!

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз вярвам до николко.
Има хора - вярват във всичко...

Ти си решаваш.

# 4
  • Мнения: 5 401
На нито едно суеверие не съм се връзвала по време на бременността, нито след раждането! Като се почне "не се подстригвай", "не се пипай, ако се уплашиш", "близвай се, ако ти се дояде нещо", "до 40 ден след раждането, не се извежда бебето", "не се простират бебешки дрешки по тъмно" и какви ли още не безподобни глупости, аман и пак аман от тях и от хората, които ги разпространяват!  ooooh!  #Cussing out

Радвай се на растящия живот в коремчето и не си пълни главата с такива ненужности!   bouquet

# 5
  • Мнения: 6 461
Определено не вярвам в бабини деветини...някак ми са смешни и глупави Laughing
Не се ангажирай с подобни истории Wink

# 6
  • Мнения: 5 362
Никога не съм вярвала в суеверия.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Само едно ще ти кажа наслаждавай се на този хубав период и си мисли за растящия живот в теб,а суеверията т.не ги мисли!

# 8
  • Мнения: 4 621
Никога не съм вярвала в суеверия.
Аз също Hug

# 9
  • Мнения: 141
И за мен тези суеверия са голяма глупост.Докато бях бременна се постригвах въпреки че ми казваха че не трябва.Казваха ми и че не трябва да казваш на много хора, че си бременна.Ама че глупост аз бях толкова щастлива/ след 9 години които чаках бебе/, така се хвалех на всичките си познати.Така, че спокойно се наслаждавай на този важен момент от живота си без да се притесняваш за разни суеверия и глупости.Успех.И лека бременност.

# 10
  • Мнения: 2 040
Суеверията според мен могат да побъркат човек, ако им позволи да го обземат ...
Наслаждавай се на бременността си и не обръщай внимание на тези неща ...  Peace

# 11
  • Мнения: 5 026
Само едно ще ти кажа наслаждавай се на този хубав период и си мисли за растящия живот в теб,а суеверията т.не ги мисли!
Точно така! Не мисли какво може да стане, ако...

# 12
  • Мнения: 1 771
Не вярвам и не правя неща от суеверие. Това се отнася както когато бях бременна, така и преди, а и след това.

# 13
  • Мнения: 2 677
Не вярвам на абсолютно никакви суеверия!  Peace

# 14
  • Мнения: 46 434
Аз вярвам до николко ...

И аз до там, не съм спазвала нищо Stop

Общи условия

Активация на акаунт