Олеле, принцеският вирус!

  • 6 637
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 491
Красота ...  bouquet Аз нямам принцеса, но на този приключенски принцип е една от игрите в I Spy Fantasy, където трябва да откриеш разни обекти (много хитри езикови игри има на моменти), да забъркаш магии, и в крайна сметка да освободиш принцесата от змея. Моите деца не са прихванали този вирус и не се напъват да стават принцове, но щом трябва да се освободи принцесата от I spy, не могат да устоят.

# 76
  • Мнения: 3 447
Забрави бикините- задължително в цвета на блузата.

Ооо, това е и моето фешън правило  Joy

Анде, не искам да те плаша, но... като се зажени Ането, принцеският вирус ще я тресне отново с пълна сила  Laughing

# 77
  • Мнения: 7 723
Я, ама вие и клуб ли сформирахте  Shocked
Пу, и аз да се запиша с два броя болни  Laughing

# 78
  • Мнения: 219


http://barbie.everythinggirl.com/ - царството на Барби.


Срам не срам, то за този клуб май съм аз, онзи ден след като си напазарувах продукти за зелевата супа, се повъртях около щанда с играчките и... еми купих нови дрешки за нашата Барби. Има и халатче в лила...
То всъщност Барби ни я подариха миналото лято и доскоро просто си стоеше на шкафа, но след като /пак аз виноват/ купих един брой списание Барби, е погледнах с други очи на нея.
Та Барби и приятели значи карат ски, сноуборд и благодарение на нея и ние се позаинтересувахме по-ентусиазирано от зимните спортове...Как да не й подновя гардероба Grinning




Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 21:03 от brazilkata

# 79
# 80
  • Мнения: 5 877
Забрави бикините- задължително в цвета на блузата.

Ооо, това е и моето фешън правило  Joy

Анде, не искам да те плаша, но... като се зажени Ането, принцеският вирус ще я тресне отново с пълна сила  Laughing

що бе... аз съм се женила веднъж с панталон и веднъж с бяла поличка до коленете. Никви принцеси нямаше.
Сега ще е шаферка обаче на брат ми, там ще оттрещи яко.

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 21:36 от Aнда

# 81
  • Мнения: 3 491

Анде, не искам да те плаша, но... като се зажени Ането, принцеският вирус ще я тресне отново с пълна сила  Laughing
Не е задължително.  Simple Smile И мене на тази възраст ме тресеше здраво, не знам докога продължи, все пак под влияние на този вирус прочетох "Кралица Марго" в трети клас и си умирах по розово и магазини за парфюми и бижута. Барби нямаше тогава, но при всички положения щяха да са мечтата на живота ми. Родата предричаше, че "това порасне ли, няма да има удържане". Нищо подобно.
Жених се с бяла блуза и бяла пола, без гримове и бижута. Блузата още я ползвам, 14 години вече, много здрава излезе.  Grinning

# 82
  • usa
  • Мнения: 2 113
като стана дума за приключения на принцеси и спасяването им от дракони, препоръчвам поредицата Enchanted Forest Chronicles от Patricia C. Wrede, вижте дали е преведена на български. хем става дума за принцеси, хем главната принцесата е различна от типичната представителка на тази професия - обича да домакинства и да се дуелира, иска да се учи на магии, няма нищо против да е отвлечена от дракон и всячески се опитва да избегне спасяването и от принцовете.

# 83
  • Мнения: 1 427
Може да сме малки, но и ние сме принцески Mr. GreenНапоследък Йоана се е запалила по "каките" ,както нарича принцесите.От сутрин до вечер е облечена с една рокля (лятна), върти се ,играе "бет' (балет).Онази вечер се затръшка , че иска принц Майкъл да я гушка ooooh!И като той не дойде, тя се залепи да прегръща монитора.Пояснявам:въпросният Майкъл е възлюбения на Пепеляшка в една крайно грозна откъм анимация версия на приказката.А от този филм и тръгна манията да се кипри в моите или на баба си обувки Crazy

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 08:52 от marianna

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Анда, щом ги рисува статични, защо не ги направите манекени, а госпожицата да играе моделиер - така ще оправдае "розовия" период в модната колекция  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 5 877
Може.
Аз съм се зарекла и друго - да ги изрязваме и да ги движим из различни декори (като кукли), въобще някакъв сюжет да се завърти. Ако ги залепя на по-твърд картон, може да се направят подвижни ръцете и краката (доколкото се виждат крака, де).

Тази сутрин ме разпитва подробно що не ходя с рокли.

# 86
  • Майничка
  • Мнения: 12 543
Тази сутрин ме разпитва подробно що не ходя с рокли.
Боже, колко познато! Joy
От 4 години, като наближи мой празник, все повежда баща си към "женските" магазини да ми избират рокля (аз сигурно вече 20-на години такова чудо нямам в гардероба, даже булчинската ми беше под наем).
За нейните си празници първо желание винаги е рокля!

# 87
  • Мнения: 364
за протокола - и ние сме заразени  Grinning -от няколко месеца без да има изгледи за скорошно подобрение.... с всяко по-голямо парче плат (покривка, чаршаф и подобни) се прави рокля за бал, само се жалва - нямам обувки, как ще танцувам на бала....(зимен сезон, какво да се прави  Grinning), събираме списание "Принцеса", кукли (добре, че са Симба!), филмчета и т.н. Хубавото е, че започва тя да си измисля истории за принцеси, крале и кралици (принцове рядко се явяват)...така че поощрявам !

Общи условия

Активация на акаунт