за бръ4ките на шията

  • 2 452
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • sofia
  • Мнения: 7 477
кажете нещо ефективно за запо4ващите бръ4ки на шията Praynig

# 1
  • Мнения: 4 629
Аз се мажа със същия крем, който използвам за лицето си. В момента L`Oreal Revitalift

# 2
  • Мнения: 630
Наистина - повечето от нас забравят шията, когато се борят с признаците на старостта, но линиите там са едни от първите издайници на възрастта. Лично аз ги забелязах още на 27 и от тогава ги третирам с козметиката за лице + продукти за бюст/те обикновено са и за деколте/т.е. два пъти. Така се старая, защото имам "руска" физиономия и започват да ми увисват бузките и брадичката.

# 3
  • Мнения: 2 152
Ходи с поло нон стоп и няма да се виждат hahaha - базикам се Hug

Ами същата процедура както и на лицето.Но по принцип кремновете за лице против бръчки са много скъпи(ефикасните).Та ще е грехота да ги съсипваш за шията, ще свършат за нула време.Затова на това място повече подхранващи маски и много крем за тяло примерно

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Така е ,често се пренебрегва.И аз го правя в интерес на истината.И макар да съм само на 23 забелязвам бръчици,които хич не ми харесват...
Но пък мислейки  върху казаното от кръц кръц,май по добре по -евтино крем4е за лице да използваме,отколкото за тяло.Все пак гушата доста по бързо се сбръчква отколкото тялото,а и лосините не са предназначени за бръчици...

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мерси  Hug

изведнъж станаха много дълбоки CloseА никога с нищо не съм си мазала шията Sad

# 6
# 7
  • Мнения: 630
Ходи с поло нон стоп и няма да се виждат hahaha - базикам се Hug

Ами същата процедура както и на лицето.Но по принцип кремновете за лице против бръчки са много скъпи(ефикасните).Та ще е грехота да ги съсипваш за шията, ще свършат за нула време.Затова на това място повече подхранващи маски и много крем за тяло примерно
Хм - ами то дали са бръчки по лицето или по шията - така или иначе се виждат. Вярно, кремчетата свършват малко по-бързо, но нали целта им е да намалят видимите признаци на стареене.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 309
Не мисля, че трябва да се притесняваш толкова... аз съм на 30, нямам нито една бръчка по лицето, а виж на шията си има една мнооооооого дълбока резка, поне от както съм станала на 20  Mr. Green
Всяка сутрин си слагам на шията от крема, който ползвам за лицето... вечер, по-рядко, често забравям.

Факт е, че това е нещо, което с кремчета не можеш да оправиш... така че не се вживявай толкова  Wink

# 9
  • Мнения: 2 631
Най - накрая някой да пусне пак темичката  Hug
Аз имах същото питане преди време и си купих крем за лице, шия и деколте на Clinians, макар че специализираните кремове за шия са доста по-скъпички Wink

Дано някой изскочи с конкретни предложения  Laughing

# 10
  • Мнения: 27 524
Аз се мажа със същия крем, който използвам за лицето си.

 Peace

Винаги и задължително!

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Най - накрая някой да пусне пак темичката  Hug
Аз имах същото питане преди време и си купих крем за лице, шия и деколте на Clinians, макар че специализираните кремове за шия са доста по-скъпички Wink

Дано някой изскочи с конкретни предложения  Laughing

дано Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 7 793
Не мисля, че бръчките на шията трябва задължително да се маже с нещо специално. Мисля че, е достатъчно да се нанася всекидневно от крема, който ползваш, за да може мястото да е добре хидратирано.

# 13
  • Мнения: 2 152
Ами явно аз не се впрягам много , много за тези бръчки... newsm78

Но определено, след време ако си взема хубав крем за лицето, който е на цена 200-300лв. ще ми е някак съвестно да си мажа и цялата шия.Той ще свърши за нула време.
Монда, е дала крем за шия и като му гледам цената е доста приемлив 70 долара..

АмИ по тази логика, какво ще правим бръчките по ръцете - те също издават много възрастта и също както шията са доста пренебрегнати от нас newsm78

# 14
  • Мнения: 15 619
Използвам крема за лице, също масажирам с лед, а когато си правя маска, нанасям до гърдите.

# 15
  • Мнения: 13 512
Toва е крем за деколтето и шията на Juvena
Също така и Сисли имат такъв крем, но той е доста по-скъп
хубав такъв е и  този:

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами явно аз не се впрягам много , много за тези бръчки... newsm78

Но определено, след време ако си взема хубав крем за лицето, който е на цена 200-300лв. ще ми е някак съвестно да си мажа и цялата шия.Той ще свърши за нула време.
Монда, е дала крем за шия и като му гледам цената е доста приемлив 70 долара..

АмИ по тази логика, какво ще правим бръчките по ръцете - те също издават много възрастта и също както шията са доста пренебрегнати от нас newsm78

видях го,оба4е ми е малко скъпи4ък Thinking

за ръцете не се притеснявам,моите са с много суха кожа,само зехтина ги спасява.Оба4е докато спортувам и имам вени като на щангист знам ,4е няма да се оправят.Дали бръ4ките на ръцете се влияят от спорта newsm78

Монда,много скъпи беееееееее Close

# 17
  • Мнения: 13 512
Монда,много скъпи беееееееее Close
Това е печалната истина....колкото повече напредват годините, толкова по-скъпи стават кремовете... Sad

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Монда,много скъпи беееееееее Close
Това е печалната истина....колкото повече напредват годините, толкова по-скъпи стават кремовете... Sad

мдаааааааааааа.Има и друго,за което съм бясна CloseПреди две седмици сестра ми от Щатите си беше тук ,беше си взела такъв крем с идеята да ми го покаже и евентуално изпрати по-натам и на мен.Бях си поръ4ала и пяна за бръснене(дамските Жилет-гелове с разли4ни миризми)............Кацна бясна.Във Франкфурт й бяха взели вси4ката бяла козметика-кремове за 200$ ,току що купени Close
ма,като е патка и ги е сложила в ръ4ният багаж Twisted Evil

сега,ни крем4е,ни пяна  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 152
.Във Франкфурт й бяха взели вси4ката бяла козметика-кремове за 200$ ,току що купени Close
ма,като е патка и ги е сложила в ръ4ният багаж Twisted Evil

сега,ни крем4е,ни пяна  Crazy

Аууу гадна работааа

# 20
  • София
  • Мнения: 7 793


Но определено, след време ако си взема хубав крем за лицето, който е на цена 200-300лв. ще ми е някак съвестно да си мажа и цялата шия.Той ще свърши за нула време.


Абсолютно съм съгласна и аз не бих си мазала шията с толкова скъпи кремове.  Crossing Arms  И като гледам цените на кремчетата за тази област, май ще продължа да си я мажа с кремчетата за лице и няма да си купя специални за шията.  Tired

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз имам две резки на шията, които си ги нося още от 3-4 клас.  Rolling Eyes Като две дълбоки бръчки. Нося си ги, какво да правя...
От доста време се каня да започна с една стара рецепта за подхранване на кожата за шията, ама все отлагам. Ето я рецептата: Най-добре след парна баня, шията се маже (с повечко) зехтин или олио (тези на Икаров са много подходящи - бадемово например), завива се с леко влажна, топла марля. Фиксирате я с бинт (за да не се мести през нощта) и спите с този компрес.
Ако се прави веднъж седмично, ще има много добър ефект.
А иначе - каквото мажете на лицето, слагайте и на шията. Peace

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз имам две резки на шията, които си ги нося още от 3-4 клас.  Rolling Eyes Като две дълбоки бръчки. Нося си ги, какво да правя...
От доста време се каня да започна с една стара рецепта за подхранване на кожата за шията, ама все отлагам. Ето я рецептата: Най-добре след парна баня, шията се маже (с повечко) зехтин или олио (тези на Икаров са много подходящи - бадемово например), завива се с леко влажна, топла марля. Фиксирате я с бинт (за да не се мести през нощта) и спите с този компрес.
Ако се прави веднъж седмично, ще има много добър ефект.
А иначе - каквото мажете на лицето, слагайте и на шията. Peace

eто това ще го пробвам Hug
но защо с бадемово?То е за коса и не е хубаво дълго време да се ползва за лице WinkЖожобата и пшени4еният зародиш(пак на Икаров) са най-добри за лице.Ще им набухам и малко розово масло (тамян или лавандула)и ще видим  newsm78
все се надявам на още добри съвети,хитринки и резултати Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 15 619
И гроздовото е хубаво.
Ползвам го чат пат. Редувам го със зехтин.
Опитайте с бучка лед по лицето и шията сутрин и вечер преди лягане.

На мен ми действа добре.

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И гроздовото е хубаво.
Ползвам го чат пат. Редувам го със зехтин.
Опитайте с бучка лед по лицето и шията сутрин и вечер преди лягане.

На мен ми действа добре.


 Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742


АмИ по тази логика, какво ще правим бръчките по ръцете - те също издават много възрастта и също както шията са доста пренебрегнати от нас newsm78
Ами ще ползваме anti age кремове и за ръцете,те за разлика от другите са на доста по-поносими цени,така че не виждам какъв е проблемът.Новият крем на Нивеа за ръце е супер,богат е,а в същото време лесно попива и е с Q10.

# 26
  • Мнения: 13 512
Аз пък нали съм за "химията", предлагам това:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55122&goChar=K

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477

е,това е нещо друго ве4е  Wink
има ли го тука на нашият пазар?4е със Щатите не рискувам ве4е Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 2 631
Аз съм чувала за тези на KORFF:

http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&category=124&pc=68

# 29
  • Мнения: 13 512

е,това е нещо друго ве4е  Wink
има ли го тука на нашият пазар?4е със Щатите не рискувам ве4е Twisted Evil
поръчваш си го през Фема- доставката е безплатна и след 1 седмица пристига.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И гроздовото е хубаво.
Ползвам го чат пат. Редувам го със зехтин.
Опитайте с бучка лед по лицето и шията сутрин и вечер преди лягане.

На мен ми действа добре.

това си го правя редовно, и досега лицето и шията ми не са изглеждали по- добре след мазането с какъвто и да било крем Peace

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477

е,това е нещо друго ве4е  Wink
има ли го тука на нашият пазар?4е със Щатите не рискувам ве4е Twisted Evil
поръчваш си го през Фема- доставката е безплатна и след 1 седмица пристига.

мерси много.

Този на Корф ми е скъп,не бих дала такива пари за крем,просто не мога Rolling Eyes

и ще си направя ледени куб4ета с масла и ще редувам Wink

# 32
  • Мнения: 15 619
Аз нямах предвид ледено кубче с масло, а ледено кубче от вода или някаква запарка / аз ползвам лайка / и после мажа със зехтина или маслото, а след баня задължително го правя, на ръцете също слагам зехтин, когато имам желание и време се мажа с прясно мляко, изсъхва, пак намазвам, пак и пак, няколко пъти. И това има ефект - и за кожата на лицето и шията, и за ръцете...
Не обичам да ползвам много химия, гледам да е природосъобразно.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз нямах предвид ледено кубче с масло, а ледено кубче от вода или някаква запарка / аз ползвам лайка / и после мажа със зехтина или маслото, а след баня задължително го правя, на ръцете също слагам зехтин, когато имам желание и време се мажа с прясно мляко, изсъхва, пак намазвам, пак и пак, няколко пъти. И това има ефект - и за кожата на лицето и шията, и за ръцете...
Не обичам да ползвам много химия, гледам да е природосъобразно.



ок,аз ще пробам да сложа малко масла във водните куб4ета,да видим newsm78
и аз не съм много по химията,но на моменти е неизбежно Crazy

Общи условия

Активация на акаунт