магнерот?

  • 1 114
  • 23
  •   1
Отговори
До коя г.с.  може да се пие магнерот?

# 1
  • Мнения: 2 498
Аз го пих от 14 г.с. до 25 г.с., после продължих на по-силно лекарство, т.к. това вече не ми действаше....

# 2
До когато ти каже лекарят, според мен! При всеки е много индивидуално.
Аз го пих от 26 до 36 г.с. , но в последствие моят гинеколог ми го възобнови, защото започнах да вдигам кръвно. Иначе по принцип съм чувала, че в девети месец вече няма смисъл да се взима, особено след 37 г.с., тъй като бебо е готов да излиза по всяко време Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
До края на 35 г.с. го пих аз.Така ми каза лекарят.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз го пих от началото на четвъртия месец до края- по преценка на гинеколога.

# 5
  • Мнения: 683
Аз започнах 25 г.с. и го пих почти до края.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Пих Магне Б6 (то е същото като Магнерот) от края на 4-я месец, почти до края на бременността. Но момичетата са прави, че е индивидуално. при теб може да не се наложи да го пиеш дълго. Затова се пита лекар.

# 7
  • Мнения: 2 577
Аз го пих от 11г.с. до 37г.с.
Два дни след като го спрях и родих Rolling Eyes
Послушай гинеколкога си Naughty
Успех!!!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Както са казали момичетата докато ти каже гинеколога, аз лично пих почти до края на бременноста.

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз го пих от 14 г.с.  , защото имах болки. От 7 месец нямах болки но продължих да го пия, защото вдигах кръвно та така до 37 г.с. Родих в 39 г.с. Peace

# 10
  • Мнения: 270
Аз го пих през цялата бременност.

# 11
  • Мнения: 115
Това трябва да ти го каже гинекологът. При всяка жена е различно. Аз го пих от началото на 4-тия месец до 10 дни преди термин.

# 12
Благодаря ви много!

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Питай гинеколога си PeaceВсе пак лекарства са това

# 14
  • Мнения: 689
Аз пих Магнерич, но действието му е същото. Пие се до края на 8-ия месец.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт