витамините - колко време се пият?

  • 4 311
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Майчета, давам Мултисаностол, по една чаена лъжичка вече повече от месец. Още не е изпила цялото шише - кога трябва да спра - дали да го изие цялото шише?

# 1
  • Мнения: 69
Също даваме мултисаностол вече втора зима. Започваме октомври и го спираме март. Като около средата на декември до средата на януари правим почивка и без друго градината е във ваканция
Пием го  сутрин и вечер.

# 2
  • София
  • Мнения: 797
 Сутрин и вечер не е ли много? Аз знам, че се дава по веднъж на ден, 20 дена се пие, 10 се почива.

# 3
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Педиатарката каза ,че е добре десет дни в месеца да се пият по1таблетка и дваисе да се почива.Ппепоръча ни мултитабс.

# 4
  • Мнения: 3 456
1 месец се пие, един се почива- аз така знам, но напоследък не й давам нищо...

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Сутрин и вечер не е ли много? Аз знам, че се дава по веднъж на ден, 20 дена се пие, 10 се почива.


 Peace

# 6
  • Мнения: 351
И ние пием мултисаностол вече втори месец. Много сме доволни. По една лъжичка сутрин, и така докато свърши цялото шише. После ни посъветваха да почиваме един месец и после пск може да започнем да го даваме. На 1г. и 5м. сме.

# 7
  • Мнения: 5 362
Майчета, давам Мултисаностол, по една чаена лъжичка вече повече от месец. Още не е изпила цялото шише - кога трябва да спра - дали да го изие цялото шише?
Такива давам и аз.Един месец пие,един почива.

# 8
  • Мнения: 1 564
Нашето педи ми каза за витамините,че се дават 20 дни и 10 се почива.

Общи условия

Активация на акаунт