Високата талия идвала на мода?

  • 4 019
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Айдееееее, остава и мъжете да почнат да се обличат отново в пирамид- ки  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 663
Харесвам палтата,  роклите и полите и бих носила, но панталони- никога

# 17
СУПЕР! Най-сетне да помисли някой и за мойте бъбреци newsm44
Честно казано харесвам панталони с ниска талия, но не мога да нося такива, защото все си пазя кръста. Пък и като видя някоя мацка с ниска талия и с коремче дето се провисва като козунак отгоре.... Е, всеки си има предпочитания, но аз определено ще се радвам, че високата талия се завръща. ВЪПРОС НА ВКУС И ПРЕДПОЧИТАНИЯ. smile3503

# 18
  • Мнения: 2 407
Зависи от модела,но панталон въобще не ми харесва.

# 19
  • Мнения: 1 734
Много елегантно стои, удължава силуета. Но не мога да си се представя с такива панталони. Не знам как ще свиквам

# 20
  • Мнения: 5 103
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами аз се харесвам и с ниска, и с висока талия. Някои панталони и поли стоят по-красиво с висока талия.
Сега си доизносвам дънките с ниска талия, много са ми удобни - коремът си расте ли, расте отгоре, пък все още си закопчавам гащите. Кеф.  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 140
Рокля - да, панталон -  Naughty


На същото мнение съм и аз.

Нещата в сайта на Зара са супер, аз и преди ги бях гледала, а детските моделчета са убийствено сладки.

Аз такова нещо нямам намерение да нося  Naughty
Най-мразя да ходя загащена до под мишницата и смятам да бойкотирам таз годишната, минало годишната и коя да е мода с висока талия, ще си ходя демоде пък  Whistling

То сигурно и аз ще си ходя демоде.

# 23
  • Мнения: 3 479
Пък и като видя някоя мацка с ниска талия и с коремче дето се провисва като козунак отгоре.... Е, всеки си има предпочитания, но аз определено ще се радвам, че високата талия се завръща. ВЪПРОС НА ВКУС И ПРЕДПОЧИТАНИЯ. smile3503


Е, аз съм от тези с коремчетата.  Wink Радвам се на новата мода. Най-после и за мен сте има подходящи панталони newsm44

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

 yes Peace

Лоши новини за големите дупета - изглеждат още по-зле в такива панталони... Sick
Трябва да имаш перфектно тяло, за да се решиш в панталон с висока талия и даже и тогава нещо не ги възприемам... Thinking
Май ще си ходим демоде... Wink

# 25
  • Мнения: 5 103
Полите и палтата и роклите ми харесват как седят , а и на мене ми отиват имам много тънка талия , но панталон  Sick

 yes Peace

Лоши новини за големите дупета - изглеждат още по-зле в такива панталони... Sick
Трябва да имаш перфектно тяло, за да се решиш в панталон с висока талия и даже и тогава нещо не ги възприемам... Thinking
Май ще си ходим демоде... Wink

Ти пък къде ще си демоде, хем си висока, хем си слаба ще си си супер.
Дайте линкове и към други моделчета де Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 352
Aз  харесвам панталони с висока талия и се радвам ,че идват на мода!
По- пълничките дами изглеждат страшно секси с тази кройка.
Дънки с висока талия стоят добре само на слабичките дами.

# 27
  • Мнения: 5 622
Супер. Точно ще си скрия паласките във високата талия. Сега лъсват изпод "талия", която едва прикрива ос пубис....

Лошото е, че високите талии на панталони/дънки и прочие, правят дупето да изглежда по-голямо. И който си има по принцип голямо дупе, не знам какво ще прави...  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 220
Може би сме отвикнали от високата талия при панталоните и за това сега ни се струва гадна идеята. Но ако напускат навсякъде такива просто няма да имаме избор. Но поне за сега - и аз съм от тез дето ходят демоде!

# 29
  • Мнения: 1 383
Каквато съм консервативна, едва свикнах с ниската талия. Сега напаки ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт