Високата талия идвала на мода?

  • 4 018
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 045
Мен ми харесват рокли с висока талия или прави със широк колан под гърдите  Peace Жалко че това лято ще пропусна  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 100
Yes! Много се радвам, най накрая Ще престана да се натъквам на тлъстинки и Шкембенца, оголени под път и над път Mr. Green

# 77
  • Мнения: 4 076
С огромно удоволствие ще се върна към нормалната талия.Ниската стоеше приемливо само на 12-13г.анорексични момиченца,а колко скъсява краката и прави задника да изглежда увиснал..все на ток трябва да си  NaughtyПанталоните бяха два крачола,некомфортно прикрепени към тялото,а задължителното боди е най-неудобната дреха,която съм пробвала, с това закопчаване и още един чифт прашки/боксери към него.Аз съм 180/60 и нормалната талия ми стои елегантно и удобно.Мога и да си похапвам,без да си пръсна колана  Wink

# 78
  • Мнения: 625
      Аз съм доволна общо взето, наистина не ми е удобно с тея ниски талии ,но по трудно възприемам промените сякаш newsm78 Помня като излезнаха острите обувки как се възмущавах и се заричах ,че не бих обула подобно нещо  Laughing

# 79
  • Мнения: 5 539
Много се радвам, крайно време беше. Толкова сме свикнали с тези ниски талии, че сме забравили колко е удобно да носиш дреха с нормална талия.
 Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 3 676
Yes! Много се радвам, най накрая Ще престана да се натъквам на тлъстинки и Шкембенца, оголени под път и над път Mr. Green
Joy Joy Joy
Това много ми хареса- и си е така.Както се казва:куцо и сакато тръгнало модерно...а не се поглежда в огледалото
Аз трудно свикнах с ниската талия,а преди да забременея бях....без коремче Confused
Имам доста дрехи-поли,панталони с "нормално"висока талия,които не съм преставала да нося и.....май ще съм в крак с модата  Laughing

# 81
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 379
Аз предпочитам "нормалната талия", а не ниската. Намирам, че ми стои по-добре, а и на повечето хора, изключая тези без тлъстинки на и от страни на коремчето  Mr. Green
Виждала съм мнго фрапиращи случаи на ниска талия в комплект с голямо коремче и дупе  Stop

Общи условия

Активация на акаунт