кое кремче за около очите да си взема

  • 3 859
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Аз имам друг въпрос но пак свързан с кремчето.Взех си тия дни Nivea Soft хубавичък е харесва ми, но вие слагате ли си мъничко дори под очите когато го нанасяте аз никога не съм слагала под очите тъй като имам и сенки под очите, но все пак исках да попитам Grinning Много благодаря преварително ![/color]

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не съм убедена в предимствата на т.н. медицинска козметика, но бих я предпочела пред Нивея, Л'Ореал, Гарние и т.н.

# 32
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ох и аз ударих 25г., така като чета май е време и за да започна да използвам Thinking

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ползвам крем за околоочния контур на Юсерин (Eucerin) мисля, че така се пишеше. Медицинска козметика и съм много доволна!

# 34
  • Мнения: 167
Ох и аз се включвам с едно въпросче( извинявам се на авторката  bouquet)
 Малко ми е рано за крем против бръчки, но кожата около очите ми е малко суха напоследък, иначе кожата ми е смесена.
 Моля ви ако знаете за добро хидратиращо кремче за около очи нека пише Peace

# 35
  • Мнения: 2 407
Ползвала съм на Нивеа и съм доволна.
Авен също е много добър.

# 36
  • Мнения: 99
Аз пък съм доволна от Nivea  Crossing Arms. Ползвала съм и Darphen, Estee, Binela, Avene, RoC, Neutrogena и т.н  Naughty, но определено Nivea-та ми прави най-хубава кожата  Heart Eyes(ползвам кремовете за лице дневен и нощен, лосион за грим, тоник, гел за измиване на лице, както и някой от маските), мъжа ми и той е много доволен от продуктите им  bowuu. От другите ми се получават ситни бели пъпчици, които са и доста болезнени  Sick #Crazy. Тъй, че според мен, всичко е до кожа Peace.
Доволна съм от Binela и Darphen за около очите   bouquet.

# 37
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   Вчера си взех околочен на Авен заедо с дневен кремна Авен.Реших и 2та продукта да са една марка.За ефект още не мога да говоря,но жената в аптеката ми каза,т.к. досега не съм ползвала повече от веднъж дневно да не се мажа и че кожата около очите е 5 пъти по-суха от кожата на лицето.
   Аз не исках такъв против бръчки.Каза още,че на Юцерин,на Лирак,на Еубос също са добри.

# 38
  • Мнения: 1 564
Аз скоро станах на 25г.Нямам(все още) бръчици около очите,но искам да ви попитам вие от кога започнахте да използвате такъв крем.Аз сега ползвам  Лореал Хепидерм. newsm78

# 39
  • Мнения: 3 674
Не купувайте супермаркетна козметика за ЛИЦЕ...."Nivea", Loreal"Garnier и други.....евтино + но без ефект.Купувайте козметика за лице от специализирани магазини, а не от суперeмаркети.Фирмите  са много..Revlon,Clarins,Cashrel,Elizabeth Arden,Christian Dior...и още много други...която и да е.
Много популрярна фирма за лице(за бръчките около очите и 4елото)е Каnеbо[Japan].Специално серума от перлената серия!Но и цената е ...мамма мия,но има супер ефект!!Иначе шампоанитеа и лосионите  за тяло на Nivea им са ОК.
макар че все пак всичко е до кожа....но доколкото знам от козмтичката ми"хубавата козметика" всяка кожа я хресва.Скъпо е но пък си залужава и с тези кремчета се кара поне 2-4 месетца.За какво ли не си даваме парите ,та да жалим за лицто си...

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 01:47 от roza66

# 40
  • София
  • Мнения: 7 789

Много популрярна фирма за лице(за бръчките около очите)е Каnеbо[Japan].Специално серума от перлената серия!Но и цената е ...мамма мия,но има супер ефект!!

Roza66, интересува ме този крем против бръчки, но никога не съм чувала тази марка. Можеш ли да кажеш нещо повече за него- името на кремчето, действие, резултати.    bouquet

# 41
  • Мнения: 1 254
къде във варна или софия се продават продуктите на талодерма. чета тук много отзиви и са казвали момичета че ги има в аптеките "Лечител", ама аз защо не знам нито една newsm78

 Peace
Варна
Лечител - 1, на ул. "Драгоман", с/у Кукления театър
Лечител - 2, на ул. "Русе", зад синьото пазарче на Чаосвника, улицата, която слиза зад сградата на операта

София
Лечител - 2бр. на 2та входа на Халите
на ул. "Граф Игнатиев" 19
на бул. "Прага" 6
на бул. "Патриарх Евтимий" 23
на ул. "Искър" 43
на бул. "Витоша" 69
на ул. "Кракра" 4
и на ул. "Владайска" 8

  bouquet

# 42
  • Мнения: 18 542
Ползвам крем за околоочния контур на Юсерин (Eucerin) мисля, че така се пишеше. Медицинска козметика и съм много доволна!
На Юсерин околоочния с Q10. За този ли говориш?

# 43
  • Мнения: 402
Само искам да ви кажа, не забравяйте преди да се намажете с новата си придобивка да я тествате, някъде върху нежна кожа /врата в зоната под косата или на сгъвката на ръката/, може да ви се струва смешно, но дори и медицинската козметика дава алергични реакции, понякога. Разбира се всичко зависи от кожата, точно затова няма универсални рецепти за добър крем.
Специално за медицинската козметика съотношението качество цена е показателно, дали нещото си струва или не. Макар че, има и добри попадения и на по-ниска цена, но те са по-скоро изключение. Дано си намерите ВАШИЯ крем, от който да сте доволни.

# 44
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Онзиден си купих този гел с Ройбус, защото ми стана интересно. Досега не си бях купувала толкова евтина козметика, но засега очите ми се чувстват много добре, като се има предвид че разликата в цената с другия ми крем е почти 70 лева #Crazy

Странно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт