Истинска ли е близостта във форума?

  • 2 762
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
И така, докато станете бабийероси и си
уредите поредната среща пред пенсионното.
Ако дотогава не ви превеждат пенсиите по сметка, де.
Нннииеееее!
Тогава ще има bg baba.

# 31
  • Мнения: 1 533
Паника на сетивата...


Чудно си го формулирала!
Аз затова никога няма да отида на форумска софийска среща, може да колабирам, защото сетивата ми са чувствителни. Една по една може, накуп - не.

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, Калина, при първата среща на пловдивските майки в парка щях да припадна от притеснение Joy И бяха 7-8...Представям си картината на 70-80 ника, които трябва да свържа с лица и имена Crazy

# 33
  • Мнения: 7 723
Що , бе  newsm78
Аз пък нямам търпение да отида на следващата среща,
че да се запозная с всичките "никове"   33uu

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
За мен пък не е толкова важно какво би се получило наяве. Важното е, че така близостта я има.
Форумът ме събра с моя много добра сега приятелка  Hug
Шумен е малък град и се познавам с всички шуменски майки, които пишат тук. Близост... много общо казано, но да, има неща, които ни свързват  Peace

# 35
  • Мнения: 1 629
Не знам, аз по принцип съм си леко превъзбудена, говоря на висок глас, ръкомахам, така че никва паника на сетивата не ме събаря  Grinning
Само от Анда съм се притеснявала досега, но тя и във форума ме притеснява, тъй че не се брои Mr. Green
Наблюдавам и обратния вариант, с доста варненки съм по-близка наживо, отколкото тук Grinning
Като се замисля, има трима съфорумци, от които изобщо не се стеснявам да си плещя глупостите и ми е много любопитно дали ще е така и очи в очи.

# 36
  • Мнения: 1 533

Като се замисля, има трима съфорумци, от които изобщо не се стеснявам да си плещя глупостите и ми е много любопитно дали ще е така и очи в очи.

Да казвам ли "поименно" или сама ще се сетиш! newsm66

# 37
  • Мнения: 4 451
Познавам малко хора от форума на живо. Същите са си и на яве. Може би тази анонимност, която имаме тук, ни кара да бъдем истински, да показваме истинските си мисли, чувства, без да се притесняваме от неодобрението прочетено в очите Laughing И близостта я има, по-лесно е просто.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
Мнението ми напълно се припокрива с Андиното и Дониното. Grinning

# 39
  • Мнения: 1 629
Да казвам ли "поименно" или сама ще се сетиш! newsm66

хихи, ти, Дафодил и тони-то. Останалите, с които съм по-близка по някакъв начин или ме респектират(като споменатата вече Анда Grinning, Кейси и Чандра, също) или не ги 'познавам' достатъчно, та да смея да фамилиарнича(като Дона и ДЕ ВАня), макар че това не ме е спирало да дрънкам и пред тях ooooh!
Друг пример, много харесвам старозагорци, но сигурно и с тях ще ми е неловко при жив контакт Grinning
Някъде по темите вече казах, че съм пълна смотла, не лъжех.

# 40
  • Мнения: 5 877
но тя и във форума ме притеснява, тъй че не се брои Mr. Green
*отива до банята да се погледне в огледалото*
Що бе, Мюр, вече нямам пъпка на носа!

# 41
  • Мнения: 1 629
Щото си изключително мил човек. Без видими недостатъци, изключая пъпката Grinning
Като зле прикрит циник ми е неловко, бе жена!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мю, направи ми сладки, да ме предразположиш другата седмица, щото и аз се стесняю на живо.

# 43
  • Мнения: 495
Как мислите, истинска ли е близостта, която усещате с други форумки?
Реална ли е? Лъжовна ли е? Защо?
На мен ми се вижда по-лесна, но дали е нещо истинско?!

какво усещам аз, какво усеща отсрещния и как е в действителност - все различни неща  Grinning
аз лично не бързам с изводите
харесват ми някои хора като стил на изразяване, излъчване, позиции по важни въпроси, но не ги идеализирам - нито тях, нито отношенията ни  Grinning

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
такива теми винаги малко ме натъжават. такива, както и тези като "Кой ви дразни..."

Общи условия

Активация на акаунт