Юън Макгрегър щял да обикаля света...

  • 1 315
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
...Индия ми е отколешна мечта, всъщност Азия.

# 16
  • Мнения: 3 447
... Карибите, Куба, любимата, Мохито в очукани чаши...
В Мексико ще поостана повечко, може да се отдам на шамански практики даже...  Grinning
После с Де Ваня и Мю под мишница - из Южна Америка, цялата. Ще въртим дупета в ритъма на самбата в Бразилия, ще преплитаме крака със смугли танцьори на танго в Аржентина, ще носим пончо в Перу и бомбета в Боливия, ще се забъркаме с наркопласьори в Колумбия и накрая ще пием вино в Чили.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 162
Искам да разгледам Япония, Тибет, Монголия, Филипините. От Европа- Шотландия.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
За кой ли път... С Юън МакГрегър бих отишла и на друга планета... Може би в една далечна галактика... Ох... Този човек...

# 19
  • Мнения: 1 533
Искам да живея в селце във Франция или Италия, в стара къща с дървени капаци на прозорците. Сенчест двор, масичка от ковано желязо, тишина, спокойствие. Селото да е далеч и да ходя на пазар с колело, с плетена кошница, прикрепена отзад, от която да се подават свежи зеленчуци и прясно печена франзела. Да нямам часовник и да не ме интересува коя дата е, да обличам удобни, памучни дрехи и сламени шапки, без да ми пука дали са модерни. Да обядвам, когато огладнея и да си избирам вино от прашните бутилки в избата, даже по обяд.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Колкото и да е тривиално искам да отида в Париж.Да видя на живо прословутата айфелова кула.
Искам да отида в Бразилия.Да разперя ръце до статуята на Исус  Hug
Искам в Швейцария.
И в Индия искам, Мароко, Тунис....
Еееех, мечти  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 417
Като пътешественик искам да дообиколя Индонезия и най-вече Папуа Нова Гвинея Simple SmileМечтая да посетя  о-вите Галапагос, ама скоро Simple Smile

# 22
  • Мнения: 78
Аууу  каква гадна тема....карате ме да да се размечтавам. Къде ли не искам да отида. На първо място  съм си заплюла Тибет , Мачу Пикчу , Куба .... Искам да отида на световно известни джаз фестивали и да се насладя на хубава музика . Искам да отида в Тускана в малка средиземноморска къщичка с приятели , а може и с Юън Макгрегър. Искам да отида в Дъблин и да се запозная с Боно ........ Sad

# 23
  • Мнения: 805
La Boca в Буенос Айрес. Автентична, ярка, смела, спираща дъха палитра. 
И едно наистина вълшебно място - "Петте земи"  ( петте села, които се протягат по "пиратските заливи", нарязали брега между Пиза и Генуа. ) Очарователно е. Няма как да останеш безразличен пред атмосферата на Cinque Terre. Влюбена съм в това място. Така си го принтирах в големи формати и си го разлепих из кухнята. К'ато вляза сутрин да пия кафе, да се чувствам така, като ли поглеждам през прозореца и всичко това е в краката ми. Докато съм сънена има някакъв ефект  Rolling Eyes
Ей такива места обичам. С дъх на солена вода и кафе. С глъчка от танци и радостни рибарски викове. Да ми е цветно  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 447

И едно наистина вълшебно място - "Петте земи"  ( петте села, които се протягат по "пиратските заливи", нарязали брега между Пиза и Генуа. ) Очарователно е. Няма как да останеш безразличен пред атмосферата на Cinque Terre.
Ох, калпазанке... ти ми измисли още една мечта току-що  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 11 314
Като каза Мю "близки срещи с местното население", бих осъществила една такава с някой туарег (Анда ако слуша, ще взема и нея). Той ще ми подари пръстен в знак на вечната си любов  Blush Аз обаче вече съм стегнала куфарите за Карибите и Южна Америка... след малко  Simple Smile
Може ли и аз? Битте, битте Praynig
Много ще слушам.
И за другите маршрути ставам. Куфари ще нося, манджи ще готвя, ще ровя в земята за корени... hahaha

# 26
  • Мнения: 1 895
Рим (културна програма), Рио (некултурна програма) и Куба - опознай плажовете и баровете, за да ги обикнеш Laughing
Аржентинско танго поне веднъж на родната му земя и пристанището на Лисабон  - голям мерак имам!

# 27
  • Мнения: 2 070
Уфффф Доноооо!

Ми днес искам да си ида в Плевен при мама, ама не става.  Sad

Иначе - на първо време по-близките - Истанбул, Черна гора, Хърватска.
После - мечтаното пътешествие с транссибирската железница Москва-Владивосток, на връщане може и по друг маршрут и не с влака все пак.
И след това другите екзотики из Южна Америка, Азия, така прилежно изброените по-горе.
Иън не ме кефи особено. С някой друг ще бъде.

Общи условия

Активация на акаунт