А знам, че ще ги нараня...

  • 6 375
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
минах през същото, много добре знам всяка стъпка и всяка болка и отговорността за вси4ко, което предприемах, но едно е да вегетиращ , друго да се усещащ с някой до рамото и да не те зареже ,4е се родило дете или 4е не си преуспяла дама, или килцата ти са пове4е, ами си те оби4а ето такава с дете, употребена, ако искаш, но ти дава вярата, 4е ще можеш да продължиш борбата! ще ти кажа само едно, мисли много за правата на детето и мисли много реално, каквото и да правиш, за тебе доброто на детето ,ве4е като единица е по-важно!оправи си развода и дерзай! успех!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Лени и Арлийн са ти го казали - не се хвърляй от "врата" единия на "врата" на другия - ЕМОЦИОНАЛНО.
Решението до голяма степен си го взела и имаш основание за това. Използвай подкрепата на любимия човек, но решението го вземи така сякаш той не е единствената алтернатива и убежище. Приключи с брака си сам по себе си. По същия начин, по който би го направила ако трябва да живееш сама след това. И дай време на новия да се докаже. Не бързай с подписи.

# 17
  • Мнения: 6 167
според мен много бързаш. Stop
'твоето момче да дойде тук' и тн - отсега си се замислила дали да заминаваш, как ще е добре, какво ще правиш без приятели и роднини.
 
тези планове идват след , като преминеш през развода, след като е минало време.
първо се разведи, после крой планове за бъдещето.

аз бих се развела и си взела детето.
после бих  дала време на дъщеря си и тя да се съвземе!
не бих довела нов човек веднага, не бих заминала веднага.
лека полека. ще бъде и тест за новата ти любов.
за хепи енд се чака. това е истината. не е дошло на никой от днес за утре. Peace


# 18
Права си Lennie. Може би прибързвам, с изказаванията. Но дори в бъдеще...не мога да си позволя да замина..поне за сега. Това означава, че ще трябва да отделя дъщеря си от баща и за дълго... не мога да го направя..поне не за сега... Той я обича, тя също. Той е неин баща. А аз НЕ МОГА да съм далеч от нея. Така че ...единственото решение за момента...за мен ..е "моето момче да дойде тук"...Когато и да е това... Но все пак..бъдещeто ще покаже.

# 19
  • Мнения: 2 863
С риск да прозвуча като пълна "консерва" ще кажа, че не разбирам как си сигурна,че обичаш някого,  с когото не се виждаш на живо, не правиш секс, не се караш ако щеш?
 Да, сигурно може да срещнеш по интернет човека! за теб, но аз мисля, че едва когато стане жива- реална връзка, имаш за какво да мислиш. За сега на мен това ми изглежда запълване на огромна емоционална дупка, отворила се в теб във и от брака ти. Напълно подкрепям Лени- трябва да се разведеш първо, да минеш през това, да осигуриш на детето си време, за да свикне и едва тогава да пуснеш друг мъж близо до вас. А и това е идеалния начин да си сигурна наистина.
Извинявай, ако звуча неразбиращо- но аз не съм сигурна понякога в хора, които срещам всеки ден, не знам ти откъде я взимаш тая "сигурност" само от чат и видео връзка.....а като прибавя и липсата на опит -емоционален и сексуален с други  връзки... бих ти казала само много, много да внимаваш Hug

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз имах подобна история... Това което липсва в брака, човек намира на вън...
С течение на времето разбрах, че телефонната ми любов не е това което ми се искаше да бъде. НО поне ми даде ясно да разбера, че мъжа с когото живеех не ме прави щастлива и сме само родители на сина ни. Не вярвам, че децата са щастливи, когато родителите не са. Слава Богу, моя сим тогава беше само на годинка и половина и раздялата ни не му повлия.
Не съжалявам, че направих такъв избор, дори и сега да не съм с телефоннта любов. По-късно срещнах мъжа си, отвярах си очите на 100 и всичките си сетива, за да разбера, не правя ли грешка? Защото, когато имаш дете, грешките са недопустими.
Нека твоя любим дойде, но как ще се виждате, докато все още живееш със съпруга си?
Пожелавам ти да мислиш трезво, на влюбена глава, всичко е розово. Дано е такова и в действителност.

# 21
И аз имах подобна история... Това което липсва в брака, човек намира на вън...
 Защото, когато имаш дете, грешките са недопустими.
Нека твоя любим дойде, но как ще се виждате, докато все още живееш със съпруга си?

Точно това се опитвам да избегна- грешка по отношение на детето ми.
А ако и когато той дойде - то ще е след като аз вече съм решила какво ще става с този брак.
В момента в главата ми е такава каша вече, че понякога просто ми се ще да изчезна.....

# 22
  • Мнения: 3 423
Ако не си живяла с този човек,
всичко е плод на фантазията,
надеждите ти, виждаш го като
изход от задъдената улица на
брака ти. Може обаче от трън
та на глог да се наденеш. Хубаво
е човек да е влюбен, да мечтае,
другият му се вижда прекрасен,
докато не стане въпрос кой ще
измие чиниите. Мисли прагматично.

# 23
С риск да прозвуча като пълна "консерва" ще кажа, че не разбирам как си сигурна,че обичаш някого,  с когото не се виждаш на живо, не правиш секс, не се караш ако щеш?
 
Понякога не е лесно да обясниш защо си сигурен в даден човек, независимо дали е "на живо" или по интернет. Та аз и със съпруга си кажи речи не се виждам, не правая секс и не се карам. А за него съм сигурна че вече не го обичам. Колкото до опита - права си- донякъде- в сексуален план съм пълен профан, но в емоционален - не знам  Simple Smile. И все пак...Именно безкрайните разговори с мъжа, когото обичам ми дадоха тази увереност. Когато виждаш очите на един човек, ти можеш да разбереш дали те лъже, какво чувства и ... никога, в нито един момент не съм усетила някакво колебание у него. Знам и съм сигурна че не ме е излъгал за нищо. Очите и гласа му са чисти, когато говори с мен....Айде пак се отплеснах...Все пак благодаря ти за топлите думи. Hug

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Когато аз срещнах моята телефонна любов, и неговите очи бяха искренни и гласа му ме уверяваше, че ме обича и съм единственна....Докато един ден неполучих съобщение - " Здравей, аз съм К..., защо пишеш на приятелия ми ....., че го обичаш?" при положение че аз се бях срещала с него и негови приятели, а после се оказа че с К.... живеели вече 5 месеца докато аз съм в БГ!  Sick

Пиша ти го, за да не се окажеш в такова положение от което много боли...

Във всеки случай, щом не си щастлива със съпруга си, разделете се, дори и временно. Виж как ще се справяш сама, ще се промениш ли ти, ще се промени ли той.
Не скачай в дълбокото, ако не си сигурна че имаш запас от кислород!

# 25
  • Мнения: 3 423
confused извинявай на колко си години-расъждаваж ,като ученичка
как може да възприемаш толкова сериозно някакви въздишки по интернет и една сребърна гривна-това не са доказателства за любов Peace
ако нямаш реална връзка с този виртуален любим ти изобщо нямаш връза,той може да е напълно различен в действителност,може да е още по зле като любовник от мъжа т(за северните нороди има доста вицове че правят секс веднъж годишно и жените им черпят съседките по повода Joyтуй смешно-неискам да те засегна а да ти покажа и друга гледна точка), а ти си готова заради него да захвърлиш всичко Shocked

# 26
  • Мнения: 2 863
С риск да прозвуча като пълна "консерва" ще кажа, че не разбирам как си сигурна,че обичаш някого,  с когото не се виждаш на живо, не правиш секс, не се караш ако щеш?
 
Понякога не е лесно да обясниш защо си сигурен в даден човек, независимо дали е "на живо" или по интернет. Та аз и със съпруга си кажи речи не се виждам, не правая секс и не се карам. А за него съм сигурна че вече не го обичам. Колкото до опита - права си- донякъде- в сексуален план съм пълен профан, но в емоционален - не знам  Simple Smile. И все пак...Именно безкрайните разговори с мъжа, когото обичам ми дадоха тази увереност. Когато виждаш очите на един човек, ти можеш да разбереш дали те лъже, какво чувства и ... никога, в нито един момент не съм усетила някакво колебание у него. Знам и съм сигурна че не ме е излъгал за нищо. Очите и гласа му са чисти, когато говори с мен....Айде пак се отплеснах...Все пак благодаря ти за топлите думи. Hug


Повярвай ми, в  голяма заблуда си, ако вярваш, че по гласа и очите можеш да познаеш какво наистина мисли един човек..а ако прибавим, че вероятно и той може да е потънал в същите фантазии като теб, сблъсъка  с реалността може да бъде направо съкрушителен.
С живота, който описваш, че си имала на теб наистина ще ти е нужно време да натрупаш емоционален опит, за сексуалния е друг въпрос. И не става въпрос дали си "профан", а че просто си нямала възможност да придобиеш такъв опит, било заради обстоятелства, било заради  невзети досега решения. Но ти го казвам от личен опит- много години съм влачила такъв товар и той на 200% ще определя живота ти  и не само твоя( а и на дъщеря ти)ако не сложиш ред сега.
Ако искаш живота ти да стане по-добър- развеждаш се,  намираш си подкрепа- морална и емоционална, най-добре семейството,  ако е  възможно, ставаш самостоятелна и абсолютно не бързаш по никакъв начин да се обвързваш с никого- нито с този  човек нито с друг, поне не толкова скоро. Докато наситина имаш критерии на какво можеш да се доверяваш и на какво не.... Докато в една връзка хората не започнат да споделят ежедневие, трудности и заедно да преодоляват кризи, не можеш да си сигурна в нищо. Лиска добре го е казала. Много е  лесно да обичаш "по принцип" , когато не ти се налага от нищо да се лишаваш, да правиш избори, да взимаш решения и най-важното да правиш компромиси.

# 27
  • Мнения: 3 461
confused,пиши ми на лични ако искаш.

# 28
Ако искаш живота ти да стане по-добър- развеждаш се,  намираш си подкрепа- морална и емоционална, най-добре семейството, 
Много бих искала, но мислите ли, че ако имах към кого да се обърна за тази подкрепа, щях да съм тук. Майка ми се е вкопчила като удавник за сламка в моя брак, понякога се чудя дали е моя майка или негова. Същото е и с баба ми - като му кажат името - мед им капе от устата. Не че е лошо - той е добър човек, не ме разбирайте грешно.
И още нещо момичета - може би аз не съм го показала правилно - нямам намерение да скачам от едни храсти в други. Научих си урока от прибързано и емоционално взети решения. Ако действах както преди, досега вече щях да съм някъде другаде.

# 29
confused извинявай на колко си години-расъждаваж ,като ученичка
как може да възприемаш толкова сериозно някакви въздишки по интернет и една сребърна гривна-това не са доказателства за любов Peace
ако нямаш реална връзка с този виртуален любим ти изобщо нямаш връза,той може да е напълно различен в действителност,може да е още по зле като любовник от мъжа т(за северните нороди има доста вицове че правят секс веднъж годишно и жените им черпят съседките по повода Joyтуй смешно-неискам да те засегна а да ти покажа и друга гледна точка), а ти си готова заради него да захвърлиш всичко Shocked

На 28 съм. И не въздишките и сребърната гривна са моите доказателства. Имам си други. Колкото до секса - не това е най - най- важното, поне за мен.
Ок...ето ви един пример какво липсва у нас най- вече:
Често питам съпруга си: Как  е на работа, как мина т.н.....Поне да разменим някоя дума. Миналата година, когато аз все още се опитвах да направя нещо...Бяхме на гости у негов колега. От дума на дума - колегата му попита: и сега като мажа ти стана шеф, какво ще го правиш? аз....останах като в небрано лозе newsm78 - мажа ми - шеф? на какво? кога? как? Погледнах го много учудено. Е оказа се че от близо 2 месеца той е повишен...Е какво пък толкова за казаване има....

Общи условия

Активация на акаунт