РЕФЕРЕНДУМ ЗА ВСИЧКИ СПИСВАЩИ ТУКА ???

  • 3 159
  • 61
  •   1
Отговори

Анкета

КАКВО ДА СЕ НАПРАВИ С "ТАТКОВЦИ"

Опции:

  • Мнения: 220
Мисля че няма какво повече да се обяснява.
Действията и коментарите на Юзърите и Властимащите
са достатъчно показателни за развитието на нещата във
все още любимия ни подфорум.
То е ясно че Админите и Модовете ще си правят квото искат,
но все пак нека се чуе и твоето мнение обикновенний ПОТРЕБИТЕЛЮ

# 1
  • Мнения: 998
Гласувах с втора опция Peace

# 2
  • Мнения: 830
Цензура само за най-вулгарните постове Hug

# 3
  • Мнения: 620
Аз пък гласувах с третата опция.
Не обичам някой пряко да ми слага ограничители на устата и мисленето,знам как и мога да го правя и сама. Sunglasses Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Втора опция  Peace

# 5
  • Мнения: 1 202
Опция 2 ! Wink

# 6
  • Мнения: 5 313
ЦЕНЗУРА САМО ЗА НАЙ-ВУЛГАРНИТЕ ПОСТОВЕ И ТЕМИ

# 7
  • Мнения: 677
РЕФЕРЕНДУМ  Joy  Joy  Joy

# 8
  • Мнения: 1 418
Ми то,ако не се вземе под внимание анкетата какъв е смисълът?

# 9
  • Мнения: 4 068
Гласувам с втора опция.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 520

 hahaha само на държава не сме си играли тия дни Grinning
Котанчо май се изживява като сключил социален договор с мамма и татти, които ще са "лошите", а ние ще трябва да защитим граждански права и свободи в модерната държава БГ Мама #Silly

Ми, на референдум като на референдум, гласувам "Татковци" /не че ми е работа, като мама, ама какъвто референдума, такива и участниците/ да остане публично пространство САМО ЗА МОРАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ СКУЧНИ ПРАВИЛА И НОРМИ.
Това е вот, с който защитавам правото си за участие в публичния дебат, наречен "Татковци" по всички теми, които ме вълнуват, включително и такива свързани със секс:  вагинален секс, анален секс, орален секс, вербален секс и всички други видове кексове без участието на простаци, комплексари, задръстеняци и недорасляци, които спамят и флудят, обиждат пряко или чрез използваната от тях лексика и прочее..

# 11
  • Мнения: 5 393
Опция №2

# 12
  • Мнения: 2 792
 Един момент, за какво гласуваме тука, нови указания какво да правят модовете и админите ли ? Съществуването на Правилата за какво е тогава  newsm78
  Или се иска отпадане на правилото да няма чат и флууд/спам в темите, наистина не схващам идеята за референдум.
 

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 23:54 от Кифлата

# 13
  • Мнения: 2 495
Обичам го този подфорум, няма спор HugТова е единственото място(или по-скоро беше)където свободно се говореше на сексуални тематики PeaceБеше ми готино, нищо че имаше много спам...Гласувах с втора опция

# 14
  • Мнения: 87
"КОТАН"-еееее , глей с'а майките к'о пра'ят Wink
Аз глсувах за третия вариант!
На мнение съм , че един форум е за изказване на мнение , опит , знания и т.н!
А точно този подфорум е за разпускане(пак според мен де)!Ако се появи некой недъгав лигльо с нецензурно или вулгарно поведение (имам предвид речник), то с времето тия типажи неизбежно си отиват защото биват игнорирани от това тук така наречено форум общество!
Не разбирам хората , които се възмущават на изказа на всеки който напише нещо и то по начин какъвто не им е по вкуса...
...то е почти същото като да почна да наричам повечето майки прасета или йордечки (примерно) , защото не ми харесват телата им (давам пример само , не , че го мисля така)
Абе - даваме газ на парахода из двора и това е Simple Smile
Светът е оцелял не щото се е смял , ами защото се е ебал! Т.е. темата за секса винаги ще е актуална и колкото и да не им се иска да си признаят (дори снобарките) пак ще се чете и пише по въпроса!

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 01:15 от тонколона басова

Общи условия

Активация на акаунт