Гледате ли "Отечествен фронт"?

  • 2 847
  • 47
  •   1
Отговори
Леле, що за майка е тази сводница?!?
Между другото, майката на двете убити сестрички от Пазарджик също е правила подобни изпълнения  Sad

# 1
  • Мнения: 2 978
Аз нямам думи. Честно.

Тази или няма акъл или господ е взимал, взимал та се е забравил.

Да се притесняваш за зелето, а не за дъщеричката си, която я пипат 60г старци ooooh!

Не, нямам думи!!!!!!!!!!!!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Без коментар. Просто нямам думи. #Crazy Що за майка? newsm78

# 3
  • Мнения: 2 926
Защо я наричате майка?
Това може ли да бъде майка?????

# 4
  • Мнения: 93
KAK MOJE,TAZI DA IMA 3DECA,A TOLKOVA MOMICHETA SE MOLIAT DEN INO6T ZA ROJBA!!!!!!!!NIAMA SPRAVEDLIVOST!!!!!!NIAMA!!!!!!!!!!!!!

# 5
  • Мнения: 3 251
Отврат!Зелето и стоката, а детето й...?!?!
Майка?!, та те животните имат по-силен майчин инстинкт от тази .../как да я нарека?!/

# 6
  • Мнения: 2 978
Понякога природата се гаври в хората! Cry

Как може да дава на тези, които не могат да оценяват какво имат newsm78

# 7
  • Мнения: 13 512
Леле, що за майка е тази сводница?!?
Между другото, майката на двете убити сестрички от Пазарджик също е правила подобни изпълнения  Sad
това откъде го знаеш? много силни думи са, сигурна ли си?

# 8
  • Мнения: 4 053
разкажете ми на кратко за какво става въпрос  Praynig

# 9
  • Мнения: 2 891
Ужасия просто. Изумявам се на разсъжденията на хората!!! Вместо да хукне да си прибере детето на минутата, тясе помайва вече месеци Sad

# 10
  • Мнения: 2 978
разкажете ми на кратко за какво става въпрос  Praynig

13г момиче, се съблича в Берковица за пари, пред местните старци.
Майка и, я е зарязала (както и другите си 3 деца) в домове за сираци.

Детето живее в дома и понеже няма пари за елементарни неща- като тоалетна хартия и сапун, решава да живее по "лесният" начин. Да си показва тялото пред мъже, които плащат за това.

Когато Карбовски отива при майката, която работи на нива- гледа зеле и пази животните....Майката не желае да зареже зелето и животните, въпреки, че Карбовски и казва, че са изнасилили дъщеря и...повече няма да пиша колко тъпа и нагла е тази жена да твърди, че едните зеленчуци и животни са по - ценни ако ги открадне някой, а това, че живота на дъщеричката и е бил застрашен не я накара да се затича като луда да види как е детето..... ooooh! Sad

# 11
  • Мнения: 2 663
исках да го гледам....ееееееее много ме е яд, че го изпуснах.Дали не може да се изтегли от някъде

# 12
# 13
Леле, що за майка е тази сводница?!?
Между другото, майката на двете убити сестрички от Пазарджик също е правила подобни изпълнения  Sad
това откъде го знаеш? много силни думи са, сигурна ли си?

Знам го от много добра приятелка, журналист в един от водещите национални вестници с доста добри връзки в полицията.
Майката е предлагала дъщерите си на разни чичковци - затова и не се е тревожила, когато не са се прибрали през нощта и спокойно е отишла с мъжа си на сватбата. Момичетата са били редовно употребявани във вилата на зам. министъра на транспорта Петърнейчев (включително и от него и от сина му) и вероятно там са и били убити, а след това изхвърлени на мястото, където са ги намерили.
Другата основна версия е, че сестричките са убити от вуйчо си - първо, подгонен от нагона ги е изнасилил, а изпитвайки чувство на вина, че изнасилва племенниците си, ги е обезобразил, за да не гледа лицата им (те са били с разбити черепи, като са ги намерили).
Теориите за разгонения циганин са просто партенки, пуснати за да може полицията да си върши работата по основните версии - не може необразован циганин (какъвто изкара убиеца един психолог) да заличи перфектно всички следи.

# 14
  • Мнения: 7 109
Торбалане, как не са разпитали досега толкова надежден свидетел като теб.
ХодИ си мормонствай някъде, че тук смърди вече от теб.
На тоя човек не му ли се полага доживотен бан. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт