С колко и какво обличате и завивате бебо за сън в кошарата?

  • 4 341
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дъщеря ми спи при температура 19-20 градуса с боди с дълъг ръкав,памучна пижамка и отгоре терлички,а е завита с олекотена завивка.Ами това е при нас Hug

# 46
  • Мнения: 601
Спи с боди , пижамка и одеалце. Лятото на 1 месец спеше само по боди с къс ръкав и отгоре с тензухена пелена  #Crazy за ужас на всички
  И ние бяхме и сме по същия начин.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Спи с боди, гащеризон - пижамка и чувалче(без ръкави). Ако е по - хладно завивам и с леко одеалце.  Hug

# 48
  • Мнения: 639
боди с дълак ръкав,ританки и одеалце от горе,това в на 23-24 градуса

# 49
  • Мнения: 157
Боди с къс ръкав, ританки и памучна блузка с дълъг ръкав. Отгоре 1 тъкно одеалце и 1 пелена.

# 50
  • София
  • Мнения: 142
ау, аз май прекалявам със завивките.  слагам боди, чорапи, гащеризонче и я слагам в чувалче без ръкав, но после я завивам и с памучно одеалце, а понякога добавям и поларено. темп. в стаята е 21-22 градуса. трябва да махна май нещо Shocked

# 51
  • София
  • Мнения: 3 610
ау, аз май прекалявам със завивките.  слагам боди, чорапи, гащеризонче и я слагам в чувалче без ръкав, но после я завивам и с памучно одеалце, а понякога добавям и поларено. темп. в стаята е 21-22 градуса. трябва да махна май нещо Shocked

По-скоро няколко неща Peace,зависи колко е голямо бебчето,ако говорим за новородено,до 1,5м-2 е по-редно да му е по-топло,но понатам вече имат топлорегулация и не е необходимо да са много  по-облечени от нас.Друг вариант е да намалите малко градусите в стаята,хем на по-хладно се спи по-добре

# 52
  • Мнения: 1 157
Подобно на xelta ги слагам с боди, памучна пижама и завивам с олекотена завивка.
и аз така я обличам бодито ни е с къс ръкав

# 53
  • Мнения: 141
Боди с дълъг ръкав и в чувалче.Чувалчето е дебело като олекотено юрганче без ръкав.

# 54
  • Мнения: 1 382
Боди с дълго ръкавче, спи при нас под пухенката Simple Smile

# 55
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
ау, аз май прекалявам със завивките.  слагам боди, чорапи, гащеризонче и я слагам в чувалче без ръкав, но после я завивам и с памучно одеалце, а понякога добавям и поларено. темп. в стаята е 21-22 градуса. трябва да махна май нещо Shocked

 #Crazy Май наистина трябва...

Боди с дълъг ръкав, пижамка от две части без петички, спален чувал без ръкави. Температурата е около 20 градуса Peace Одеало не търпи от както беше на 2 месеца, поради което имаме пълен набор от спални чували Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 407
С боди с дълго ръкавче и пижамка.Завивахме я с олекотена.

# 57
  • Мнения: 326
При 20 градуса в стаята я обличам с чорапки, боди с къс ръкав, отгоре и слагам памучна блузка с дълъг ръкав и я завивам с памучно одеялце

# 58
  • Мнения: 231
Руми спи с боди с къс ръкав, пижама и чорапки и я завивам с олекотена завивка. В стаята е максимум 20 градуса.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 845
Сега сме на 1,5м и му слагам боди с късо ръкавче и отгоре памучна пижамка пак като боде, обича да му е по-свободно. Завит е с тънко олекотено юрганче.Т в стаята е около 22-23градуса. Според мен не може новороденото да се завие през глава, защото то не мърда толкова много, а при по-големите деца вече може да се говори за такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт