как се справяте с гнева и умората

  • 1 676
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами работата ме изцежда, и за това си имам няколко хобита на куп. В зависимост от настроението - тренировки, игри на компютъра, готвене (то май ми е най-голямата страст), излизане на кафе (с кого и да е), шиене, а си имам и едно-две криминални сериалчета, дето ми оправят настроението  Grinning

# 16
  • Мнения: 779
За себе си съм открила, че нищо друго не ме презарежда по- добре от смехът  Peace . Някоя комедия, малко вицове или среща с приятели с двойна доза чувство за хумор ми връща силите и настроението.

# 17
  • Мнения: X
Не се справям.....чакам да отмине ( поне гнева де), а умората - ако мога релаксирам по някакъв начин - дори само душ да си взема. Ако не...когато може-тогава.

# 18
  • Мнения: 207
аз също много трудно се справям напоследък,през зимата ми е най -гадно              ,иначе през лятото всеки почивен ден съм сред природата,по цял ден клеча на дунава с въдица в ръка,цялото семейство имаме риболовни билети
ходя често на фризьор,маникюрист имам точно определен ден в който ходя само по женски на кафе,след това много добре се чувствам
опитай се да намериш по-вече време за себе си,промени нещо в себе си което ще ти даде по-вече самочувствие и ще те накара да сечувстваш ти самата добре

# 19
  • Мнения: 250
Топъл и студен душ(редуване), чай с коняк за отпускане, шоколад когато си подтисната и целувки от любимия ти когато си самотна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт