Каква кола .....

  • 3 729
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 900

Първо на тате Уордбарга - напрао беше железарка
Купи си Москвич да станеш монтьор  Peace, втора само с междинна газ  Naughty
Дайхацу чарад - ама бабиера
А сега ви хвърлям в музиката

Карам Кия-Капитал има онли две антики в София,
а служебната ми е ПеШо - баничарски, ама от новичките
почти мяза на жип  hahaha

# 16
Първата кола ми беше трабант,но си го бях купила сама.Бях на 19 и бях много горда от това. Mr. Green
Сега карам Голф -4.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Първата беше Мазда 636 ако не се лъжа от 1984г. Голяма като кораб. След това се сдобих със Субару Джъсти и си го карам още. От време на време карам и колата на мъжа ми Форд Ескорт RS- 2000куб. много и се кефя.

# 18
  • Мнения: 25
Карал съм десетки автомобили но не са били мои  Mr. Green
Иначе първата ми кола беше Москвич дванайс'так  Mr. Green после Лада 2107 и сега една Фиеста 97-ма година - какво да се прави, скромни доходи, скромни коли  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 270
1. Пежо 405
2. Пежо 306

# 20
1.Жигули
2.Лада Самара
3.Рено 19
4.Опел Вектра 97г.
5.Форд Фокус 2002г.
.....много искам обаче мини купър.... Laughing Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Каква кола карате в момента?  А каква е първата кола, която сте карали? И изобщо какви марки коли са "минали през ръцете ви"?

В момента не карам нищо, возят ме... Mr. Green
Първата кола, която съм карала беше Лада - на нея си изкарах шофьорския курс.
После съм карала БМВ петица, Мерцедес 500 SEC, Порше, Тойота. От изброените само БМВ-то беше мое, другите съм ги карала за известен период от време.

Някакво социологическо проучване ли правиш... newsm78

# 22
Не, не правя социологичеко проучване. Заговорихме се с едни приятели за преди години и кой каква кола е карал тогава и сега. Повечето бяха преминали през доста руски марки коли, сега карат най-различни.  Всеки имаше много и най-различни спомени от всяка кола, която е карал.
Затова реших да попитам как стоят нещата при вас.

# 23
И аз съм се учил на жигули. В момента карам седан. Гледам да не се влюбвам в моментната кола. Важното е да е сравнително нова и да е от моя калибър. На марки не  робувам.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 817
Първата ми кола беше VW Костенурка - 1964 г. Нямаше гршка, нямаше фарове, нямаше чистачки, нямаше парно, нямаше спирачки, но имаше характер. Като й говоря мило, палеше. Обожавам тази кола. Да караш костенурка, това не е просто да караш някаква кола, това е стил, начин на живот, философия. Случвало ми се е да сляза долу, да седна в нея, само за да си поговорим... Много ми липсва. Проблемът с ретро колите е, че са много скъпи за поддръка.

После карах едно ТУИНГИ, 1993 г. И там бяхме с по-особени чувства. Но не като с Костенурката.

А сега карам Ситорен C4. Нов, новеничък.

# 25
  • София
  • Мнения: 587
Изкарах курса на Лада 2107
После известно време от време на време карах на татко колата - Опел Омега
Първата си моя кола беше Рено Клио / когато я продадох ми беше много мъчно за нея Cry/
Сега карам Фиат Брава 1.6

# 26
  • Мнения: 936
Изкарах курса на Лада.
Сега карам Opel Ascona и VW Passat. Асконата е старичка, но е желязна. Супер машина е. Пасата е комби и е много готин и мощен.
Карала съм и Рено 5, но не ме кефят малките коли.

# 27
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Карала съм най различни, не  ги помня.Мъжът ми има автокъща и това е причината да карам много марки.В момента карам Пежо 1007., а другата седмица чакам Пежо 307СС - кабрио.
А курсовете съм ги карала на Шкода Фаворит.

# 28
  • Мнения: 3 576
В момента сме с:
Mercedes G klass
и
Mercedes C klass комби

Първата ми лична беше Golf 2.
Общо взето само немски сме имали, като особено любимо ни беше едно VW Corrado - много бързичко.  Mr. Green
Но откакто се роди детето минахме на комби Wink

# 29
karala sam jiguli,lada,moskwi4,wartburg,lan4a,pak lan4a,skoda forman,skoda faworit,deo damas,nisan 6eri...ne pomnia we4e kakwo oste..sega sam na Pejo Partner i pak ne mi hareswa...

Общи условия

Активация на акаунт