На колко от вас момичета, мъжете са регистрирани във форума?

  • 1 724
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Моят не е,обаче напоследък взе да наднича тука и все пита кво толкоз правя в тоз сайт...    #Cussing out  То си е моя работа,кво правя и никой нема право да се бърка   #2gunfire
 Joy   Joy   Joy

# 16
  • Мнения: 3 423
Каква е целта на темата?

# 17
  • Мнения: 46 492
Моят е регистриран, но не пише. Основно чете рецепти от Готварския и ако има някоя тема за камери, фотоапарати и компютри  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 723
Каква е целта на темата?

Не е зле тези, чиито мъже са регистрирани да споделят с нас как точно са никовете на съпрузите им, че доста палави мами се навъртат по онзи форум  Laughing

# 19
  • Мнения: 999
Каква е целта на темата?
Няма цел, просто съм любопитна
Цитат
Не е зле тези, чиито мъже са регистрирани да споделят с нас как точно са никовете на съпрузите им, че доста палави мами се навъртат по онзи форум   
На моя е Pepino_po.

# 20
  • Мнения: 7 723

Така, де, трябва да се знае  Wink
Да не стане някоя грешка  Laughing

# 21
  • Мнения: 260
Каква е целта на темата?

Не е зле тези, чиито мъже са регистрирани да споделят с нас как точно са никовете на съпрузите им, че доста палави мами се навъртат по онзи форум  Laughing
И да  се zнае не мисля, че може да се попречи, или да се предотврати, ако някой, или някоя са решили да правят нещо.
Аz наистина имам сериоzен проблем zаради форума, но не е сега времето и мястото да го раzисквам.

# 22
  • Мнения: 3 050
Моят също не е. Не му е интересно. Той си влиза в други форуми.
Peace Peace

# 23
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не е регистриран тук, влиза в други форуми. Всеки си има лично пространство.

# 24
  • Мнения: 503
и моят си има форумче,но май тайничко чете във моя Laughing

# 25
  • Мнения: 6 992
Той почти получава удар, като ме види тук, камо ли да се регистрира Laughing
Но иначе е регистриран в няколко други места, в които и аз, но почти не ги посещава.

# 26
  • Мнения: 510
Не е регистриран. В интернет влиза само да разглежда коли и мисля, че въобще не знае какво означава интернет форум.

# 27
  • Мнения: 227
Моят по цял ден е на работа и няма никакво време да сяда на компютара.

# 28
  • Мнения: 289
Моят не е 100% - нито в този форум, нито в някой друг. Не възприема този начин на общуване.. за разлика от мен  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 268
Моят не е и няма работа тук  Laughing , човек има нужда от усамотение  Mr. Green
И моя никога не би влезнал тук.Първо няма време и второ интересите са му други

Общи условия

Активация на акаунт