Дали съм навредила на бебето

  • 4 270
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 56
Момичета, моля ви помогнете ми ще полудея! Купих си лукчета от онези с 5-те билки в тях, те ме освежават и по-малко ми се гади. Но за съжаление не бях прочела че в тях има пелин, който пък едва вчера прочетох че вреди на бебчето. Ще се побъркам ви казвам цяла нош не съм спала от притеснение дали съм му навредила??? Моля ви кажете ми вие какво мислите защото ще се пръсна вече!!!

# 1
  • Мнения: 4 668
Eдва ли пелинът е чак в такова количество , че да можеш да навредиш на бебето ! Спокойно  Hug Сигурна съм , че нищо лошо не може да се случи . Не мисли глупости и се успокой   bouquet

# 2
  • Мнения: 19 272
успокой се,колко лукчета си изяла,в тях има съвсем малки количества пелин, а и това,което пише в съдържанието не винаги е вярно.в много случаи става въпрос за аромати от даден плод или билка

# 3
  • Мнения: 429
Миличка, по-вредно е да полудяваш от притеснение, така че се успокой. Не знам как действа пелина и не съм чувала за тези луковици от билки, но да си луднала от тревога хич не е добре за бебето  Stop Ще чуеш мнения тук, но защо не си се обадила на  лекаря си да го питаш?

# 4
  • София
  • Мнения: 56
Да съгласна съм че не е голямо количеството даже напротив, но каква майка съм щом не съм видяла на време!? А уж винаги чета и съм много предпазлива за тези неща!Реве ми се, как може да съм толкова невнимателна.

# 5
  • Мнения: 3 456
Да съгласна съм че не е голямо количеството даже напротив, но каква майка съм щом не съм видяла на време!? А уж винаги чета и съм много предпазлива за тези неща!Реве ми се, как може да съм толкова невнимателна.
Стига глупости !!! Я, се стегни !!!
Каква майка ще си щом даваш на такива глупости да те притесняват- и идея си нямаш бебчо после пред какви предизвикателства на нервите и волята ще те поставя, така че пести се- може пък и да са му харесали лукчетата Joy
Сега сериозно- не си му навредила, успокой се !!! smile3525
Ще бъдеш чудесна майка- ще видиш !!!

# 6
Не се притеснявай излишно! Колко мислиш е количеството на пелина в едни бонбони WinkМежду другото и аз съм си хапвала лукчета докато бях бременна,но това не е навредило на беба. Лека бременност!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
успокой се! колкото и лукчета да си изяла, няма страшно - първо твоят организъм трябва да усвои приетото, и чак тогаба бебчо!
няма място за притеснение!

# 8
  • Мнения: 2 956
Eдва ли пелинът е чак в такова количество , че да можеш да навредиш на бебето ! Спокойно  Hug Сигурна съм , че нищо лошо не може да се случи . Не мисли глупости и се успокой   bouquet
Peace нищо притеснително няма . Не си създавай излишни терзания   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 56
Вече наистина ме раплакахте МНОГО МНОГО  ви благодаря милички!!! Сигурна съм в едно че през живота си вече няма да близна лукче! Искренно ви благодаря за подкрепата не знаете каква ужасна нощ съм изкарала! Радам се че можах да споделя мъката си с вас!

# 10
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не се притеснявай, моя лекар казваше от веднъж на бебчо нищо няма да му стане, пък аз какви ли не лекарства пих без да чета листовките Blush Надали няколко бонбонки ще направят нещо, а и не забравяй, че плацентата спира повечето вредни вещества. Ако се напиеш с пелин тогава е друго нещо Crazy Не се тормози с лоши мисли в бъдеще и успешно бременеене ти желая  bouquet

# 11
  • Мнения: 154
Излишно се притесняваш.Чак да не спиш цяла нощ Shocked Мой съвет карай го по спокойно и си мисли,че  ще си една спокойна и чудесна майка. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 032
Мила, аз през бременността си съм пила пелин и едва сега от теб разбирам, че е вреден за бебето. Родих едно прекрасно дете и смея да твърдя съм добра майка. Не се притеснявай и не позволявай на хормоните ти да ти въртят такива номера с нервите.

Малко off ама какво толкова прави пустият пелин?

# 13
  • Мнения: 429
Ох, чак сега разбрах, че става дума за бонбонки - лукчета  Laughing Абе миличка, я спокойно си бременей  Hug

# 14
  • Мнения: 27 524
Не, разбира се, не се притеснявай. Бебетата не са толкова крехки и майчиният организъм добре ги пази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт