Има ли някоя от вас турбочетката (тупалката) на прахосмукачка ZELMER?

  • 14 502
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
И, ако да, доволни ли сте от нея?
Със съседката имаме еднакви (перящи) прахосмукачки и сме намислили да си купим една обща турбочетка, ама дали върши работа newsm78
Досега и тя, и аз викахме някой с Рейнбоу само да ни изтупа меките мебели, а после ние си ги перем. Но, ако тази турбочетка върши същата работа, по - добре да си я купим нея Thinking
 Е, знам, че няма да тупа точно като Рейнбоу.... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 065
и аз имам такава прахосмукачка, но дори не знам за каква тупалка става дума. ако може една снимчица, моля.

# 2
  • Мнения: 834
Ами нямам снимка. Продават се като доп. аксесоар в Техномаркет и в Денси, но не са снимани и там. Водят се ротационни турбочетки.
Стават за всички модели на Зелмер, не само за перящите.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 912
Знам я тази четка,зълва ми я има и е супер доволна.Даже когато й се развали прахосмукачката, тя си купи същата заради тая четка.Имат куче ,което пуска много косми ,а тази четка идеално ги събира  Peace. Лошото е ,че не става на друга марка прахосмукачки

# 4
Какво точно представлява тази четка и как се ползва? Аз имам прахосмукачка Зелмер, както и космато куче Simple Smile , но не знаех, че има такова нещо. За всички модели на Зелмер ли става и каква е цената й отделно?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 912
Ето тук  я има,но без снимка, иначе ето я как изглежда.Виждала съм космаците да се събират в четката,но не съм наясно как се чисти -сигурно нещо се разглобява  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 221
Нека някой да каже за всички модели на Зелмер ли става, защото моята прахосмукачка не е перяща, но мисля, че има извод за нещо подобно. Обясниха ми, че е зьа някаква четка, но аз тогава дори не се замислих за какво може да става въпрос.

# 7
  • Мнения: 834
Не, не се събират в приставката, а в прахосмукачката. Действието и трябва да бъде точно като на Рейнбоу- с вибриране повдига тъканта и така тупа.
Така и не разбрах, обаче дали си заслужава. Няма ли да се включи някоя мама, която редовно борави с такова нещо.
А иначе за космите, ние имаме стар сиамски котарак, който също се скубе здраво, а и малката го дооскубва Heart Eyes Космите ги събирам идеално и така, без турбочетката, но те спадат към нормално едрите мръсотии. А преди да се изпере една тапицерия или килим е добре да се изтупат от финната прах, пропила се в тях. Иначе става на кал Sick

# 8
  • Мнения: 834
....и ДА. За всички модели става.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз имам такава турбо четка, но не изглежда като тази от снимката  Thinking

Много съм доволна. Единствено я използвам за холната гарнитура, защото нямаме килими. Гарнитурата ми е от плюш и ефектът е видим. Моите родители са с Рейнбол - малко по-мощна е "тупалката".


Ако имате въпроси - насреща съм  Peace

# 10
  • Мнения: 19 460
Аз имам такава турбо четка, но не изглежда като тази от снимката  Thinking

Много съм доволна. Единствено я използвам за холната гарнитура, защото нямаме килими. Гарнитурата ми е от плюш и ефектът е видим. Моите родители са с Рейнбол - малко по-мощна е "тупалката".


Ако имате въпроси - насреща съм  Peace

Аз също имам такава четка и съм супер доволна. Дали става за всички модели и за кои точно - ще трябва да се пита в магазина (аз я купих от Денси). Но моята е без това кабелче и изглежда просто като един обикновен накрайник за прахосмукачка. Тази с кабелчето е с някаквъ отделно моторче и затова е по-скъпа -60 и нещо лева. Моята струва 36 лв и при работа използва самата тяга на прахосмукачката. Обаче и аз имам въпрос. Тази въпросна тупалка на Рейнбоу с какво е по-различна от турбочетката, тъй като не съм виждала досега такова нещо. Защото ако е само в мощността - да ме извиняват за 2000 и нещо евро срещу около 200 за Зелмера. И още - чистите ли си матраците с турбочетката, защото аз все още не смея. Страхувам се четчииците да не повредят самата повърхност на матрака.

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
eli6, смело ползвай тази четка за матрака  Peace

Иначе вакумът, който прави турбо четката на Рейнбоу е несравним с този на Зелмер. Според мен обаче не си заслужава парите. На мен Зелмер ми е много лека и удобна, а тази на Рейнобоу е доста тежка и неудобна.

# 12
  • Мнения: 834
Благодаря ви, момичета!  bouquet
Ще си делим със съседката тая приставка и това е!!
Пък някога ще давам и аз мнение Wink Heart Eyes

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
pimpa, сигурна съм, че няма да съжалявате!
На забравявай да се похвалиш   Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 250
АМИ ИМАМ ЧЕТКАТА И СЪМ СУПЕРДОВОЛНА. СТРУВА 40 ЛВ БЕЗ ТОК И С ТОК ПО-СКЪПА.ПРОДАВАЧА НИ УБЕДИ, ЧЕ БЕЗ ТОК Е ПО-ДОБРЕ-СПЕСТЯВАЙКИ НЯКОЙ ЛЕВ И ВЪРШИ СЪЩАТА РАБОТА.КОСМИ, БОКЛУЦИ, КАФЕ НА МОКЕТА НЯМАТ НИКАКЪВ ШАНС.НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ-ВЗЕМИ Я

Общи условия

Активация на акаунт