Регистрирахте ли се в Атол?

  • 2 536
  • 53
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз едвам от вчера.  Crazy

Веднага намерих няколко колежки от университета, но още не съм им писала.

Като им разгледах снимките, студенството ми ми се стори едно далечно минало, което сякаш и не е съществувало...  Confused

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 18:11 от Киса

# 1
  • Мнения: 13 512
от самото му начало съм регистрирана- може би 2 години вече newsm78
Много ми е удобно, защото ние, от френската се познаваме 3-4 випуска напред и 3-4 назад...и е много приятно да  видиш кой какво е направил, къде  работи, да установиш контакт с тези,  с които не се виждаме на всеки 19 март.

# 2
  • Мнения: 3 423
Да, отдавна съм там, някои съученици
доста са се променили, намерих даже
двама, с които сме учили до седми клас
и после се бяхме загубили...

# 3
  • Мнения: 5 140
Да близо от година.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Отдавна съм регистрирана. Намерихме се с бивши съученици / пак от френската Simple Smile/ и познати, най-вече пръснати по чужбината, с които бях загубила всякаква връзка.

# 5
  • Мнения: 4 473
И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

# 6
  • Мнения: 183
да от две или три години newsm78

# 7
  • Мнения: 2 550
Отдавна, поне 2 години.
Намерих доста хора, повечето вече са ми на кю  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 140
И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

Стрелче, кака каква промоция?

# 9
  • Мнения: 1 120
Да регистрирана съм доста отдавна Grinning

# 10
  • Мнения: 1 273
И аз съм се регистрирала преди близо 2 години.  Така намерих един мой състудент от Германия с който бях ме загубили връзка. А колкото до промоциите и аз много им се кефя Laughing.

И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

Стрелче, кака каква промоция?

На определени празници пускат промоции да си пишеш с всички без да плащаш (24 май,  рожден ден на сайта и др.)

# 11
  • Мнения: 5 622
И аз съм регистрирана, може би преди две години вече..Но от както имам снимка, само разни флиртаджийски предложения получавам  Crazy На тях отговарям, че са се объркали и съседният сайт- елмаз.ком е само на една ръка разстояние..и ако си търсят нещо по-така, да се пробват там  Laughing  Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78

# 13
  • Мнения: 4 371
Да. Даже се намерих с една съученичка, която замина за Испания и си загубихме координатите. Сега ако намеря и другата от групата ни, ще е супер.

# 14
  • Мнения: 52
Имам регистрация от две години май newsm78
Намерих няколко съученици Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт