гласуване

  • 782
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
здравеите моля за   у слуга всички мами   надявам се да ме разберете  на    www.galliano.netissat.bg   за бебета модели  на 4 страница  за НИКОЛА  това е моето   с лънчице  моля гласувайте  БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Мнения: 2 978
Айде пак се почна!

# 2
  • Мнения: 13 512
Затова ли се регистрира? не мисля ,че е правилно и честно да караш непознати да гласуват  в твоя полза, съжалявам.

# 3
  • Мнения: 0
не карам никой на сила  просто моля  за услуга  който иска р а за регестрацията що се отнася  съм от 1   година  регистрирана

# 4
  • Мнения: 5 539
Не е ли малко дребничък за 15-годишен? newsm78

# 5
  • Мнения: 2 755
kalina diulgerova , винаги съм се чудела, какъв е този ентусиазъм с който някои майки искат на всяка цена детето им да стане фотомодел, да фигурира в разни каталози, да го виждат по разни корици на модни списания, да печели някакви измислени конкурси от типа Кой е по-по-най и т.н.  Thinking Всичко това какво ви носи? Някакви материални наградки или вътрешно удовлетворение, че моето гардже е най-хубавото..... Просто питам, не се заяждам.
А мислиш ли, че водиш честно състезание, искайки от нас, тази, как я нарече......услуга?

# 6
  • Мнения: 9 990
Те на всички, които разгледах такава възраст са дали. hahaha
Ако Мама Калина сложи точки, запетайки и малко главни букви, може и да си помисля... Whistling

# 7
  • Мнения: 7 723
ХЕРАААААА, къде сииииииии   Whistling
  topicclosed

# 8
  • Мнения: 1 492
Гласувах!!!

ХЕРАААААА, къде сииииииии   Whistling
  topicclosed

ХАхаха, ей сега ще дойде Grinning

# 9
  • Мнения: 948
Те на всички, които разгледах такава възраст са дали. hahaha
Ако Мама Калина сложи точки, запетайки и малко главни букви, може и да си помисля... Whistling
Peace направо си е за бисирите.

# 10
  • Мнения: 0
малко ми е тудно на кирелица  но ще опитам.Всяка майка иска нейното дете да е номер 1 .  Затова пуснах тази тема в форума   и благодаря за мненията а също така за гласовете

# 11
  • Мнения: 5 577
.Всяка майка иска нейното дете да е номер 1 . 

Опази Боже, аз пък не искам моето да е номер 1.
А детски конкурси от този род са ми  Sick Sick Sick , трябва да се забранят.  Naughty

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Тук съм бе...човек от вас до едното място неможе да иде Mr. Green
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт