Фотошоп за 16-ти път

  • 19 916
  • 461
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 237
Запис и  от мен  Wink

# 31
  • Мнения: 6 472
Аз събота и неделя нямах възможност да влизам, а вие нова тема сте почнали Grinning

sage, много красиво, както винаги  bouquet

Ето две леко посредствени неща и от мен, ама при толкова време толкова Sad



# 32
  • Мнения: 1 084
Luluto, как можеш да кажеш, че са посредствени??? На мен много ми харесват Simple Smile Феичките са страшно сладки Simple Smile, но и моделът ти не им отстъпва Wink)
Нещо съм на слънчогледова "колажна" вълна тази сутрин Simple Smile))), а на снимката при добър зуум се виджат и двете зъбчета на А-М Simple Smile)))))))



Сега ще мисля и рамкиран вариант Simple Smile



# 33
  • Мнения: 1 400
Хайде и аз да се разпиша!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/anipometkova/detail?.dir=a2a5re2&a … 2.jpg&.src=ph
Нещо нищо не ми ражда главицата последно време  newsm78
Мога ли да запитам една работа? Цяяял божи ден търся нещо на зъбна тематика - озъбени человечета, зъбки и разни такива, прерових къде ли не ,но освен това Тимонче (приятно захиленото) и слънчицето с един зъб - нищо друго не си намерих  Cry. хайде моля ви се ако имате нейде скрити зъбки - дайте насам  Praynig Praynig Praynig

П.П - линка който е на 1-ва стр. и пише до него зъбки - не работи  Confused

# 34
  • Мнения: 1 033
Ето нещо и от мен. Моля за коментари:)

# 35
  • Мнения: 1 182
Запис в хубавата тема Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 715
Еййй, от 40 мин. водя борба с този сървър, но накрая АЗ ПОБЕДИХ!  Mr. Green

WILD cat идеята е добра, изпълнението също, но не ми харесват 2 неща:
- цвета на "хапнал ли си сладичък бонбон"   не ми се връзва с нищо  Rolling Eyes Много е ярък...
- начина, по който си "отрязала" снимките в ъглите  Confused Според мен цели ще са по-добре...  newsm78

Янич сладурско е, но истината е, че нещо не ми се връзва, но не знам какво  Thinking Може би сивата лента със сърчицата и перлите от ляво...  newsm78 С нея хем си "отсекла" ъгъла на снимката, хем си сложила после "ъглова" четка... и между тях се получава някакво излишно пространство...  Rolling Eyes Пробвай някак си да ги разместиш малко... и идея си нямам как  Confused

luluto, sage страхотно!  Hug

Ето и от мен отчет за днес: /това е една от любимите ми снимки на Марти с леля и и исках да стане хубава... Вие ще кажете успяла ли съм  Wink/


# 37
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, искам да ви благодаря за всичко, което сте изписали - за съветите, идеите, обясненията...  bouquet От няколко дни усилено чета темите и се опитвам да понауча нещо /защото до сега фотошоп не бях отваряла  Embarassed/. Това е първият ми опит за собствена рамка. Може ли съвети за корекции и идеи за подобряване?
Мен ме дразни замазания син прът на фона, но нямам идеи на този етап как да го махна.

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лекси, можеш да го махнеш с т.нар. печатче CloneStampTool. Рамката е весела и хубава. Продължавай все така!
Диво коте, аз имам зъбки, дай мейл да ти ги пратя.
Мимс, страхотна е!

Щях да забравя моето творение
http://i52.photobucket.com/albums/g31/christozovi/Martina/ramka4copy.jpg

# 39
  • Мнения: 1 084
mimmss,  рамката е страхотна Simple Smile) Няма начин лелята да не я хареса Simple Smile))
Янич, хубава е рамката Simple Smile) - опитай да раздвижиш малко лентите със сърчицата и перлите, поразмести и снежните човечета Simple Smile) - някак твърде симетрично ми стоят Simple Smile) в сравнение със снимките Simple Smile) Уф, стига съм критикувала Simple Smile))), ето още една бърза рамка Simple Smile)



# 40
  • Мнения: 1 884
Ха, sage- май сме на пролетна вълна и двете, тая сутрин правих и аз една blossom-ска рамка, ето я.

# 41
  • Мнения: 1 084
SheDevil, никак не обичам зимата Simple Smile))). Сега когато навън е студено, поне рамките ни да са топли Simple Smile)))
микки, много сладки са станали изрязаните елементчета Simple Smile)

# 42
  • Мнения: 1 033
Мерси за съветите:) ще пробвам и ще покажа:)

# 43
  • София
  • Мнения: 715
микки суперско е станало!  Hug Много, ама много ми харесва! Но има едно нещо, което аз бих корегирала или поне бих опитала /лично виждане, не забележка Wink и без това рамката си е хубава Peace/ - бих променила леееекичко цвета на дрешката на детенцето - малко само да се доближи или до тъмно червените линии, или до розовите...  Rolling Eyes newsm78 Wink

sage ти си знаеш, но да не те подмина  Wink

She Devil тази е една от най-хубавите ти!  Hug Много ми допада   Peace

Лекси добре си се справила като за първи път  Hug

Аз пък междувременно направих още една бърза  Wink:



като че ли стана малко тъмничка, но пък ми харесва...

# 44
  • Мнения: 6 472
Пак сте показали много красиви неща  bouquet  bouquet  bouquet

Не мен днес не ми е ден Sad Първо цял ден не мога да влезна във форума, второ - прецака ми се фотошопа и реве за преинсталация. 6 пъти правих една рамка почти от начало Tired Накрая точно се справих и установих, че като я запиша за уеб цветовете стават ужасно наситени Shocked Утре ще го мисля. Сега я пускам в такъв вид и си отивам в къщи да продължавам от там Mr. Green



голям размер

Общи условия

Активация на акаунт