Какъв е този списък, според вас?

  • 3 347
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 534
Яслите са към Здравното министерство , но мисля че ще ги има включени към новата система

# 31
  • София
  • Мнения: 2 493
Записвам се в темата защото и мен ме вълнуват тези списъци за набор 2004...

# 32
  • Мнения: 2 534
В началото на идната седмица ще бъдат подновени списъците в сайта на СГО , следете го
Единната инфирмационна система ще функционира за приема на набор 2005
За набор 2004 - нищо ново , подобрения по сайта , който вече съществува и който ще се актуализира месечно

# 33
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Виждам че списъците са затрити вече. Качени са данни за подадените молби и съответно наличните места. Прави ми впечатление че има детски градини за които подадените молби са по-малко от обявените за прием места и такива за които за едно място чаката 8-9 деца  newsm78

# 34
  • Мнения: 5 468
Виждам че списъците са затрити вече. Качени са данни за подадените молби и съответно наличните места.
Не са променени списъците. Старите са си.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 768
Виждам че списъците са затрити вече. Качени са данни за подадените молби и съответно наличните места.
Не са променени списъците. Старите са си.
и аз така мисля

# 36
  • Мнения: 1 455
И мен ме вълнува темата,сина ми го няма всписъка и вече се притесних Rolling Eyes

# 37
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Виждам че списъците са затрити вече. Качени са данни за подадените молби и съответно наличните места.
Не са променени списъците. Старите са си.
и аз така мисля
Вярно там са си  Embarassed
Аз всъщност съм гледала това http://www.sofiaculture.bg/edu/list_molbi.html . Изглежда е качвано скоро. Но списъците с децата наистина не са актуализирани.

# 38
  • Мнения: 1 455
Valka нещо не мога да го отворя.
Ще ми обясниш ли как става,че се притесних Praynig

# 39
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Valka нещо не мога да го отворя.
Ще ми обясниш ли как става,че се притесних Praynig
Всъщност списък на децата няма. Когато кликнеш върху избраният район излиза една екселска табличка със списък на детските заведения в района и съответно колко молби има подадени и колко деца ще бъдат приети, но няма списък с имена на децата.
Не знам при теб защо не се отваря  newsm78 Да не би да нямаш инсталиран Excel?

# 40
  • Мнения: 1 455
Ами явно нямам-не знам,трябва да питам мъжа ми,че не му разбирам толкова Wink
Ако ли не,ще помоля някоя приятелка утре да го погледне.
Благодаря ти все пак  bouquet

# 41
  • Мнения: 5 468
Да не би да нямаш инсталиран Excel?
И аз нямам Ексел и ще умра от любопитство. Искам Ексеееллл Close. Дайте линк, отде да го дръпна?

# 42
  • Мнения: 5 468
Намерих Ексел и гледам таблиците. Какво значи: "Възможност за прием"? Толкова деца ще приемат от набор ли? newsm78 Shocked

# 43
  • Мнения: 2 534
Намерих Ексел и гледам таблиците. Какво значи: "Възможност за прием"? Толкова деца ще приемат от набор ли? newsm78 Shocked
Точно така
Не се притеснявайте от голямото число на подадените молби , защото 20 % от тях се дублират  , а на места % е дори 50
Списък на децана няма , защото в "брой подадени молби" са включени всички към датата на попълване на таблицата , които са си взели ВХ № от ОДЗ-то, а и за да не стане механична грешка при въвеждането на имената и това допълнително да стресира родителя

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 09:35 от писна ми

# 44
  • Мнения: 9 990
A в районът, който ме интересува, възможност за прием на деца 2003 набор е Нулев.По "други" данни обаче, друго ми се казва-че при определени обстоятелства детето ми все пак ще бъде прието май.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт