Преса за коса + кристали ...

  • 3 695
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 794
Аз днес се сдобих с нова, до преди малко се изправях и резултата е страхотен  Simple Smile 
Възнамерявам да си изправям косата поне 2 пъти седмично..

Колко често изпозвате преса?  newsm78

Уврежда ли ви се видимо косата?  Thinking

Каква марка кристали за коса използвате?

Благодаря предварително за всички мения.

Ако намерите с търсачката подобни теми, ще ви бъда задължена!

  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 926
С пресата изклчително много внимавам - най много 2 пъти в месеца.
Моята коса не се уврежда, защото все пак внимавам, иначе пресата може тотално да съсипе, която и да е коса - няма значение керамична ли ще ли е или незнам си каква.
Кристалите са ми на Биофарма.

# 2
  • Мнения: 794
само 2 пъти в месеца?

Хм.. може би и моя ентусиазъм ще замре.... Tired

# 3
  • Мнения: 6 155
Изправям я 1 седмично. Ползвам я от скоро и засега имам коса на главата Mr. Green
Кристалите са ми на Биофарма.

# 4
  • Мнения: 7 186
Аз имам от скоро и не съм я ползвала много често.
Вземи си гел за изправяне или спрей с термичен ефект, има специални за преса, правят косата по- устойчива на високата температура. Аз имам на Лонда в момента. Кристали ползвам на Биофарма.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 751
Години наред вече се изправям първо със сешоар, после с пресата. Преди ползвах метална, сега керамична. Бретонът си изправям всеки ден, предните кичурчета също  ooooh! КОсата ми по принцип е чуплива и трудно се поддава на третиране, но за толкова време й хванах цаката, дето се казва  Mr. Green
Косата ми не е опадала още, даже е много хубава и гъста. Лично според мен това е до ген.
ПОлзвам средна хубост шампоани, балсами, маски - Елсев, Фруктис, Глис Кюр .. Домашни не си правя и пак си ми е свежа.
Важно е крайчетата да освежаваш  Peace Кристалите ми са на Биофарма (слагам си доста) и използвам овлажняващи спрейове- Сери или Глис Кюр. Това е  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 733
Не злоупотребявай с пресата-пърли косата, особено при постоянна употреба.
Кристалите са задължителни, аз ползвам професионален продукт( купувам го от фризьорката си ).
Задължително първо издухай с метка и след това с пресата, за да се "запече косата"( това съм го запомнила от фризьорските салони  Laughing).

# 7
  • София
  • Мнения: 7 797
Изправям се 1-2 пъти седмично. Кристалите са ми на Dikson.

# 8
  • София
  • Мнения: 529
Веднъж седмично. Използвам термоактивно мляко на Лореал.

# 9
  • Мнения: 4 473
Не злоупотребявай с пресата-пърли косата, особено при постоянна употреба.
Кристалите са задължителни, аз ползвам професионален продукт( купувам го от фризьорката си ).
Задължително първо издухай с метка и след това с пресата, за да се "запече косата"( това съм го запомнила от фризьорските салони  Laughing).

Заради това пърлене не се решавам да си купя преса, а ми писна с четка и сешоар  ooooh! Кажи как се казва въпросният продукт Praynig
Как се постига това "печене" на косата също ми е тъмна Индия Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 733
Ползвам един продукт, който се слага на суха коса ( поне отчасти издуха ). Казва се Straigt fluid,специално за преди употреба на преса е. Явно има нещо сладникаво в него, защото докато е мокър лепне по пръстите ( като захарна вода ). Та, той спомага за това косата след пресата да е гледка, а не хвърчаща и да не се пърли самата коса.

# 11
  • Мнения: 4 473
Ползвам един продукт, който се слага на суха коса ( поне отчасти издуха ). Казва се Straigt fluid,специално за преди употреба на преса е. Явно има нещо сладникаво в него, защото докато е мокър лепне по пръстите ( като захарна вода ). Та, той спомага за това косата след пресата да е гледка, а не хвърчаща и да не се пърли самата коса.

Звучи обещаващо. Grinning Да попитам още, само когато ще се ползва преса ли е уместно да се слага и има ли смисъл да сменям кристалите, когато ще ползвам сешоар за изправяне? Blush Агресивен ли е, иначе казано?

# 12
  • Мнения: 4 733
Аз мажа с кристали, издухвам, мажа от флуида и минавам с пресата.
Но съм пробвала и само да се издухвам с въпросния флуид, ефекта е същия и почти се освободих от ползването на пресата.Сега чета флакона на марката Lisap e.

# 13
  • Мнения: 4 473
Аз мажа с кристали, издухвам, мажа от флуида и минавам с пресата.
Но съм пробвала и само да се издухвам с въпросния флуид, ефекта е същия и почти се освободих от ползването на пресата.Сега чета флакона на марката Lisap e.

Благодаря  bouquet

# 14
  • Мнения: 794
Ей Каси, направо ти се възхищавам - явно си доста умела със сешоара!

Аз само се скубя!  Rolling Eyes

Значи първо течни кристали, а след това спрей  newsm78
Леле..

Ако се изправям сутрин трябва да стана в 6.00ч за да успея със всички мазила и процедури  #Crazy

Крастотата наистина изисква огромни жертви  Rolling Eyes
А имам познаи, които даже гребен не употребяват!  Whistling

# 15
  • Мнения: 4 053
изправям я два пъти в седмицата,и кристали слагам,
ама много ми се омазнява косата от тях,при вас как е  Confused

# 16
  • Мнения: 364
Аз имам преса от 3 години и повече. В началото се изправях доста често- 2-3 пъти седмично. Слагах й нужните мазила, правих и маски. След няколко месеца установих, че косата ми е тотално съсипана.Когато не беше изправена изглеждаше ужасно. Оттогава се опитвам да си оправя косата ( и почти успях) и ползвам пресата само когато случая е специален и ситуацията го изисква. Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Изправям си косата с преса два пъти седмично вече повече от три години и смея да твърдя, че косата ми е в много добро състояние.
Използвам професионални шампоани и кристали на Л'Ореал или Перма.

# 18
  • Мнения: 5 317
Колко често изпозвате преса?  -през 3-4 дена;

Уврежда ли ви се видимо косата? -специално моята не се е увредила;

Каква марка кристали за коса използвате?-не използвам в момента,но иначе на биофарма;

# 19
  • Мнения: 941
тези кристали на Биофарма,за които пишете продават ли се в козметичните магазини,че честно казано за първи път чувам за тях?

# 20
  • Мнения: 2 849
тези кристали на Биофарма,за които пишете продават ли се в козметичните магазини,че честно казано за първи път чувам за тях?
Ето ги въпросните кристали -
http://www.alfaparf.com/website/C2_IT_SDL.jsp
аз си ги поръчвам в салона . Peace

# 21
  • Мнения: 2 673
аз си взех професионална преса преди дни, от дистрибутор на козметика за салони. взех и кристали, спрей за защита и лак за преди изправяне. Направих ги в тази последователност, но ми се струва, че сякаш косата се изсушава ...стои като прясно боядисана..незнам как да го опиша..дали защото изправях на 180 градуса newsm78
не мога да повярвам, че няма да ми се съсипе от двукратно изправяне - седмично...
може би ще трябва да плескам повече продукти, проди това и на по-ниска Т
съгласна съм с Касиди, че не бива да се злоупотребява..
...а, и още нещо, което ми каза дистрибутора..в повечето непрофесионални кристали има силикон, а това съвсем не значи защита на косъма.в тези които аз взех има коприна

# 22
  • Мнения: 794
А инфо за цените  newsm78

Аз разчитах , че от някоя по-богато заредена аптека (Ремедиум на Графа), ще си накупя каквото е необходимо и всичко ще е ок...

# 23
  • Мнения: 941
radi-t,само ако знаеш каква услуга ми направи току-що!!!От тези кристали съм изключително доволна,ползвам ги от години,поръчвах ги на една фризьорка,с която вече нямам връзка.И край-никой не знае къде мога да си купя отново.А в шишенцето имам съвсем малко и все не ми се иска да свърши.ОТкъде да ги поръчам,помогни,пиши,мерси?!

# 24
  • Мнения: 2 849
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .

# 25
  • Мнения: 1 418
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .
Това е невъзможно!Цената на едро е 16.40лв. сега проверих.

# 26
  • Мнения: 794
Само във фриз. салони ли ги продават?
 Confused

# 27
  • Мнения: 4 451
И аз я ползвам 1-2 пъти седмично. За сега си ми е хубава косата, но е хубаво да се подхранва с нещо. А аз съм от мързеланите Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 092
аз си изправям косата с четка /като преса/с ест.косми и тефлоново покритие и сешуар,ползвам силикон на SERI и професион.балсам за изправяне.

# 29
  • Мнения: 4 473
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .

Би ли обяснила на невежите кой е този салон? Embarassed

# 30
  • Мнения: 1 418
Бизнес парка в "Младост"4

# 31
  • Мнения: 1 449
Използвам преса  отдавна, може би 7 г. В началото бях много редовна с изправянето, защото съм с къдрава коса и ми харесваше тази тотална смяна на имиджа. Не съм имала проблем с косата, но я подстригвах доста често, защото от пресата цъфти. Ползвам професионалните продукти на Лореал.

Иначе кристали на Биофарма имаше в аптеката в Скай сити, няколко вида имаше и в Ремедиум. Цени не помня.

# 32
  • Мнения: 794
Ей, много мерси, утре ще видя в Ремедиум   bouquet

# 33
probvai tova kupih si go ot moq frizorski salon ima 6tand tam na taq firma.osven 4e kosata stava val6ebna ne omaznqva i kosata sedi estestveno blqskava .tozi produkt se kazva olio ne olio.frizorkata kaza4e tozi e nai dobroiq v momenta na pazara.6tom az s moite dve levi race uspqh 4rez nego nai nakraq da se spravq s presata zna4i e naistina dobar. bowuu  bouquet

http://www.cosmofarma.it/catalogo.php?PAG=5&SID=1

# 34
  • Мнения: 2 849
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .
Това е невъзможно!Цената на едро е 16.40лв. сега проверих.
Толова ги взех . PeaceОсвен промоция да са ми направили .

# 35
  • Мнения: 1 999
Общо взето отскоро имам преса, но не я ползвам често. Кристалите, които ползвам са на Биофарма.

# 36
  • Мнения: 1 167
http://www.alfaparf.com/website/C2_IT_SDL.jsp

От къде във Варна да си купя тези кристали? А също досега съум ползвала само на Биофарма?

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 15:51 от desiniko

# 37
  • София
  • Мнения: 275
Аз си изправям косата веднъж в седмицата, много рядко два пъти, но преди това кристалите са просто задължителни. И моите са на Биофарма. Устройват ме и като цена и като количество, 100 ml за 11.30 лв. Grinning

# 38
  • Мнения: 794
Аз си закупих на Керастаз и ми се появи пърхот!!!!  Confused
Изобщо не съм доволна, сега ще пробвам с изправящото средство на Л'ореал...

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Като ме хване мерака си я изправям поне 2 пъти седмично цялата, като всеки ден поопъвам някой и друг кичур, тък косата ми е доста чуплива./пресата ми е кеамична на ФИЛИПС/. Кристалите, които ползвам сега са на БИОФАРМА.

Общи условия

Активация на акаунт