blago.pazardjik.com

  • 8 282
  • 270
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 529
Здравейте, момичета!
Да, трябва да се видим на по кафенце. АЗ пратих бланката и на летяща, но е хубаво да се видим,, за да обсъдим всичко. Лавендер ми пообясни някои неща.
Гвен и тя е наясно.
Съвсем скоро ще имаме ходене до дома при бебетата - в Пазарджик.
Ако следите темата за акция - ританки , знаете, че много майки се отзоваха и изпратиха много дрешки. Цялата стая ми е затрупана с кашони.
Ще ги сортирам и ще ви кажа кога ще отидем. ще се разберем с Летяща какво ще купим още. Имайте готовност към края на следващата седмица. Соня ще ни е полезна много, защото има кола / и не само Heart EyesSimple Smile))/. мама Мери дано се оправи до тогава, тя е незаменим помощник!
  bouquet
Боби - това е прекрасна идея.
АЗ пък разглеждах идеите за великденски нещице - има отделна тема за това. И много се запалих - леллее, какви красиви неща можем да направим.
Другата седмица нпременно трябва да се съберем! Предлагайте отсега ден, за да си предвиди всеки време.

Има още много време, но ако искате още от сега да се разберем да се съберем вкъщи и да направим работилница за един ден нда изработим неща за великденските празници.
летяща също каза, че има идея.












  newsm45  А така, Соня е полезна с кола, ама за нея няма формуляр и разяснение нали  !?
 
 Close Янче, обидена съм жестоко!!!!!!!!!!   bouquet



         Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Да, трябва да се видим на по кафенце. АЗ пратих бланката и на летяща, но е хубаво да се видим,, за да обсъдим всичко. Лавендер ми пообясни някои неща.
Гвен и тя е наясно.
Съвсем скоро ще имаме ходене до дома при бебетата - в Пазарджик.
Ако следите темата за акция - ританки , знаете, че много майки се отзоваха и изпратиха много дрешки. Цялата стая ми е затрупана с кашони.
Ще ги сортирам и ще ви кажа кога ще отидем. ще се разберем с Летяща какво ще купим още. Имайте готовност към края на следващата седмица. Соня ще ни е полезна много, защото има кола / и не само Heart EyesSimple Smile))/. мама Мери дано се оправи до тогава, тя е незаменим помощник!
  bouquet
Боби - това е прекрасна идея.
АЗ пък разглеждах идеите за великденски нещице - има отделна тема за това. И много се запалих - леллее, какви красиви неща можем да направим.
Другата седмица нпременно трябва да се съберем! Предлагайте отсега ден, за да си предвиди всеки време.

Има още много време, но ако искате още от сега да се разберем да се съберем вкъщи и да направим работилница за един ден нда изработим неща за великденските празници.
летяща също каза, че има идея.












  newsm45  А така, Соня е полезна с кола, ама за нея няма формуляр и разяснение нали  !?
 
 Close Янче, обидена съм жестоко!!!!!!!!!!   bouquet



         Grinning  Grinning  Grinning  Grinning


 newsm76  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts
Сонче, знаеш, че не само заради колата, хайде не се цупи, ще ти купим дъвка! coolcool
Има и за теб формуляр, за всички има!

# 32
  • Мнения: 529
 Two Hearts Искам люта дъвка както казва моя син

                                                 smile3502

# 33
  • София
  • Мнения: 1 511

пуснах нещо в новата основна тема(11)
Бихте ли го погледнали Hug

Прочетох червените букви!
 Grinning

# 34
  • Мнения: 1 072
Днес след работа открих най-прекия път от офиса ми до приюта. Занесох на децата малко лакомства. Отдалече ме посрещнаха с  Hug  Hug  Hug.......... Докато ометохме сладките си поговорихме за това, какво обичат да правят. Оказа се, че само 5-6 деца посещават уч-ще. Останалите стоят в приюта по цял ден. Пожелаха да им занесем материали за рисуване, оцветяване, изрязване, оригами....... Имат нужда да се занимават с нещо. Трябва да измислим нещо и за голямото момче. Имат ДВД. Утре, в обедната почивка,  смятам да им занеса дискове с филмчета, да видим дали ще ги чете. Ако някой има свободно време и желание, може да дойде.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 511
 Hug Hug Hug

Много прегръдки за инженера!
Утре съм в София,но през другата сидмица ще идем заедно!
И искам да говорим за Брацигово!
Кога ще правим среща в Полякинята?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета искам да ви поздравя за невероятната точност, коректност и перфектната отчетност, която имате!! Браво! Просто сте за пример Wink
Другата седмица имам среща с потенциални дарители, непременно ще им разкажа и за вас Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 577
Летяща, аз съм свободна утре, ще дойда
ще мина да взема нещо за оцветяване, флумастери и тетрадки за петимата ученици.
Ако някой друг има желание да се обади - къде да се чакаме - не знам къде е дома.
Какво ще кажете за сряда при полякинята от 12 до 13 часа.

# 38
  • Мнения: 2 577
Момичета искам да ви поздравя за невероятната точност, коректност и перфектната отчетност, която имате!! Браво! Просто сте за пример Wink
Другата седмица имам среща с потенциални дарители, непременно ще им разкажа и за вас Simple Smile

Еми, и ние ти благодарим, надявам се да работим занапред! Hug

# 39
  • sofia
  • Мнения: 7 477

пуснах нещо в новата основна тема(11)
Бихте ли го погледнали Hug

Прочетох червените букви!
 Grinning

 Rolling Eyesми,да е по разли4но  Crazy

днес ми се обадиха да предложат 200-250 4ифта ботушки и есенно зимни обувки с номера от 19 до 32.Предупредиха ме,4е ще ги дадът само ако гарантираме 100% употреба от децата,защото цената им на пазара е около 80 лв. Знаем,4е такава 100% не можем да дадем и им казах ,но ако можете проверете в бебешкият и Леси4ово дали имат нужда от ботушки PraynigПък ще го мислим как да процедираме.А,може и Ветрен Wink

# 40
  • Мнения: 529
           Съжалявам, ще се въздаржа утре
 1. Зщото ми е последния работен ден в тази  служба                                 
 и 2. Защото почивката ми е 30мин.

                                   bouquet Сигурна съм, че ще  зарадвате  малките съкровища!


Благодаря на всички мами, които ни помагат   Flowers Sunflower

# 41
  • Мнения: 2 577

пуснах нещо в новата основна тема(11)
Бихте ли го погледнали Hug

Прочетох червените букви!
 Grinning

 Rolling Eyesми,да е по разли4но  Crazy

днес ми се обадиха да предложат 200-250 4ифта ботушки и есенно зимни обувки с номера от 19 до 32.Предупредиха ме,4е ще ги дадът само ако гарантираме 100% употреба от децата,защото цената им на пазара е около 80 лв. Знаем,4е такава 100% не можем да дадем и им казах ,но ако можете проверете в бебешкият и Леси4ово дали имат нужда от ботушки PraynigПък ще го мислим как да процедираме.А,може и Ветрен Wink

Днес  ще направя опит да се свържа с Лесичово - до сега там н сме ходили.
Във Ветрен също не сме ходили.
Ти си права, че гаранция 100 процента няма, но ще помислим какво може да се направи.
Ако све сигурни ще ти кажем.
В бебешкия не са казали нищо за обувки. Но като отидем да занесем дрешките ще видим на място за какво става въпрос.

# 42
  • Мнения: 1 072
Благодаря на Nelina! Донесе ми в офиса две чанти с дрехи за бебоци до 1 годинка.

Какво ще кажете за сряда при полякинята от 12 до 13 часа.

Ще бъда там. Ако някой друг ще идва, да си каже, да не се срамува. Щото, ако ще сме само двете, можем да се чуем и по Скайпа.

# 43
  • Мнения: 529
 newsm78 В СРЯД ЩЕ ДОЙДЕМ И НИЕ СЪС МАЛЧО - АКО НЯМА ДА ВИ ПРИТЕСНЯВА  Joy

Аз съм събрала дрехи за бебоци и за младоци  Crazy  Joy  Joy  Joy

# 44
  • Мнения: 2 577
Първо да благодаря на майките от Пазарджик, които са събрали дрешки за мъничките бебенца.
Ще ви благодаря освен тук и в темата "Акция - ританки" да знаят и другите, чеи от пазарджик също са се отзовали.
Там може да видите какво е събрано да момента - а те са много неща - козметика, дрешки - общо около 10 кашона
само някои неща да спомена - 142 броя ританки, 45 гащеризона, пантофи, блузки, камизолки, комплекти....
6 бр мокри кърпи, около 1000 бр. клечки за уши, сапуни, шампоани...
Въобще който може да влиза в темата за ританките да благодари на тези майки, които си заделиха от техните деца и помогнаха като пратиха кашони с дрехи.
Благодари ти, Нели!
Благодаря ти, Соня!


Сега за днешното посещение в приюта. Там децата наистина са много сладки и много се радват като ни видят.
Отнесохме им книжки за оцветяване, фулмастери, листове за писане, въженца за скачане, моливи. Много се зарадваха и веднага се заиграха.
Летяща донесе и диск с анимация.
Впечатленията ми са , еч там е чисто и добро място.
децата нямат никакви чехли - ходят със скъсани чорапи по теракота . скъсани и мръсни.
Имат маратонки, но те са ужасно скъсани... С тях не им дават да влизат вътре.
Едното момче - най-голямото беше със скъсани маратноки и без чорапи отдолу. За чорапите ще измисля нещо - вкъщи имамме над 200 чифта, които са носени по веднъж само. Ще му станат на голямото момче, но за другите не знам. ще мислим нещо.
Снимки направих, ама как не се сетих да им снимам крачетата, та да видите , ама следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт