За етапите на емоционална обвързаност

  • 1 818
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 733


Чувствате ли се емоционално зависими от партньора си?

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 13:15 от Kasidy

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да. А бих искала да не съм Tired

# 2
  • Мнения: 289
Донякъде да... въпреки че ми се ще да вярвам, че не съм зависима от нищо, и мога да се справя с всяка промяна - дори с раздяла. Но все пак, ние сме заедно от почти 10 години, когато се запознахме, бях в 10-ти клас  Rolling Eyes и се е превърнал в част от мен.. от живота ми. Това е единственият човек, който ме познава така добре... с всичките ми слабости, недостатъци, колебания през цялото това време.

Относно етапите.. отдавна вече не сме на фаза "подкосяват ми се краката"  Grinning разбира се, в настоящия момент, с бебе, изобщо не ми липсват щурите купони и тръпките от нови запознанства.. но не зная дали с времето тази сигурност в другия няма да омръзне на някого от нас  Confused

# 3
  • Мнения: 7 723
Не, не се чувствам така  Rolling Eyes

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 981
Мислех че не съм,но скоро една приятелка ми каза че говоря само за мъжа ми и цялата грейвам.
Явно съм много зависима.

# 6
  • Мнения: 2 270
Не съм зависима емоционално от него, но той от мен - да Wink

# 7
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Да,както и той е  зависим от мен.

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Да, определено

# 10
  • Мнения: 409
Уфф и не само зависима, а hahaha  пристрастена

# 11
  • Мнения: 569
Естествено

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Мисля, че не. Но не съм сигурна...

# 13
  • Мнения: 405
Хммм, какво имаш предвид точно?? Дефинирай "зависим" ?   Ако имаш предвид дали мога без него - да мога, ама неискам!!!!!!!!!!   newsm03

# 14
  • Мнения: 577
да,както и той
любов,любов... Crazy

# 15
  • Мнения: 4 629
Емоционално съм обвързана с него, но не и зависима

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не се бях замисляла над това, но мисля, че и двамата сме зависими един от друг, но по различен начин.

# 17
  • Мнения: 4 380
Някой може ли да ми обясни какво значи "емоционално зависима"? Да зависиш от чувствата на някой? КАК? Shocked Ще умра ако престане да ме обича? Joy Joy Joy

Хи-хи...ако подобно нещо влагате, не! Нито от съпруга си, нито от когото и да било съм емоционално зависима.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Някой може ли да ми обясни какво значи "емоционално зависима"? Да зависиш от чувствата на някой? КАК? Shocked Ще умра ако престане да ме обича? Joy Joy Joy
Да чувстваш зависимост към него Laughing Като към наркотик, алкохол, цигари или... шоколад Wink

# 19
  • Мнения: 2 220
В известна степен...

# 20
  • Мнения: 235
Не не съм емоционално зависима със сигурност.Аз ако не се лъжа не е мн хубаво да си емоционално зависим от някой.

# 21
  • Мнения: 263
Да!
И двамата сме. И вече не зная дали е хубаво или е лошо...

# 22
  • Мнения: 2 759
           Да.

Общи условия

Активация на акаунт