Кога се надигат бебетата?

  • 721
  • 9
  •   1
Отговори
Разкажете кога вашите бебчета започнаха да се надигат хванати за ръце да стават кога започнаха да се обръщат сами от гръб по корем и от корем по гръб????

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 16:48 от Доня Туфиня

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
мойто зверче още не се е изпрвяло, но и това ще дойде, а за обръщането, от корем по гръб се преобърна към края на втория месец и след това не го повтори до шестия, когато пак го направи за няколко дни го усвои започна и от корем по гръб, сега няма спирка!

# 2
  • Мнения: 2 005
Ние вече бягаме,а от утре тръгваме на ясли-на 1г. и 7 м. сме.Ами започна да се обръща на 3 месеца,а проходихме на 10м.Интересното при нас е,че въобще не сме пълзяли!? newsm78

# 3
  • Мнения: 141
Обърна се за първи път на 3 месеца а по интензивно започна в 4-5 месец първо от гръб по корем. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Слав за първи път се обърна от корем на гръб на 2  месеца и много ме стресна. Той също се стерсна. За сега други такива обръщаници не е правил. Аз за ставането още му е доста рано

# 5
  • Мнения: 27 524
8-ми месец.

# 6
  • Мнения: 294
на около 3м. се обърна веднъж (по погрешка) и после чак на 4 месеца. Започна от корем на гръб около 5-6 пъти подред, а след няколко дни се обърна от гръб на корем и не се спря повече, явно в началото му беше по- лесно от гръб на корем и като се обърнеше започваше да плаче за да го върна обратно и да се обърне наново Joy

# 7
  • Мнения: 6 615
На 4 месеца сме и все още не си вдига главичката като е по гръб и го надигам за ръчичките.Като е на ръце си държи главичката изправена без проблем и един път се обърна от гръб по корем .

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В 4 месец се преобръщаше ,но с чужда помощ,хващаше с ръчичка на някой от нас пръста и така.В 5 вече се въртеше като пумпал.

# 9
  • в джунглата
  • Мнения: 916
ние сме от закъснелите на 6м и 1 седмица започна от гръб на корем и то след едноседмична гимнастика от рехабилитатор (незнам дали му е дошло времето или рехабилитатора е помогнал), а от корем на гръб през  4-5м.

Общи условия

Активация на акаунт