От кога каши

  • 868
  • 19
  •   1
Отговори
В кой месец започва да се дава каша на бебето.Благодаря предварително за отговорите bowuu

# 1
  • Мнения: 27 524
Най-рано след 4 навършени. Оризова като за начало.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Както са написали след 4 навършени.Препоръчвам ти вносните каши,българските съдържат глутен.На кутията на всяка каша е написано след кой месец може да се дава.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
По принцип от 4 -я, на кутията пише след кой месец.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Най-рано след 4 навършени. Оризова като за начало.
Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,дадох на 6 навършени месеца! PeaceБезмлечна и безглутенова![/b]

# 6
Аз дадох за първи път на 5 навршени месеца

# 7
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз давам също съвсем от скоро, от преди 3 - 5 дни.Започнах с ябълкова безмлечна, бе гултен на Хумана.Кари много я хареса.

# 8
  • Мнения: 6 461
През 5ти месец може да се започне захранване с каша

# 9
  • Мнения: 4 621
Най-рано след 4 месец. Аз дадох на Яна, на 5 месеца Peace

# 10
  • Мнения: 59
То на всяка кутия пише,като начало без глутен/и от българските има/.Аз почнах на 5 месеца.

# 11
  • Мнения: 110
Ние започнахме след 5-тия месец каша.Ползвах на Слунчо.Малката много ги харесваше.Първтата,която и дадох беше бананова.После пробвах и другите

# 12
  • Мнения: 24 467
И при двете деца започнах да слагам по 1 к.л. в нощното мляко през четвъртия месец, а след 4 месеца започнах да ги захранван с каши. Първия син изкара предимно на "Нестле", а вторият на "Хумана", като естествено купувам и други /ХИП, напр./. И двамата бяха много гладни, непрекъснато им се ядеше и с мляко изобщо не можехме да изкараме. Нощните каши ги започнахме след 5 м. и сме много доволни и нощната на "Хумана" и от нощните на ХИП.
Аз самата съм гледана с бананова каша и съм й била голям фен, както ми е казвала майка ми.

# 13
  • Мнения: 351
Ние започнахме от петия месец- с Nestle.

# 14
  • Мнения: 157
Започнахме от 4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт