Когато живееш нечий друг живот

  • 5 070
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Четейки това дълго нещо, първото, което ми хрумна е да те питам същото като Как Сийка.

# 16
  • Мнения: 4 380
Цитат
Краен съм, ама Всички ревете в един глас, че жените отиват при друг само ако нещо в семейството не върви.

Нямало е любов от нейна страна и най-неочаквано я е срещнала. Това е. Много са малко хората които я срещат. Затова си налягат парцалките в лошите семейства или добрите, но без чувства. Възхитих се на онази жена, която се раздели с мъжа си само защото не изпитвала желание за секс с него. 90% от жените не изпитват желание за секс с мъжете си и не си зарязват семейството без сериозно основание. В случая тази жена има повече от сериозни причини, но се измъчва от излишно чувство за вина.

# 17
  • Мнения: 2 019
а ако не беше ти той може би още щеше да обича жена си,ей такива като теб дето развалят семейства няма да казвам кви са #2gunfire

# 18
а ако не беше ти той може би още щеше да обича жена си,ей такива като теб дето развалят семейства няма да казвам кви са #2gunfire
[quote ]Дано този новия да те зареже два месеца след като идеш при него !!!
Дано мъжът ти никога да не те погледне след това !!![/quote]
 
Абе, хора, вие някога обичали ли сте..... ooooh! ама истински, изпепеляващо, така  че от един поглед и една дума да ви омекнат краката и свят да ви се завие..... като ви слушам...май не

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
След време срещнах мъжа си, осъзнах, че има и друг на този свят, който да обичаш и който да те кара да се чувстваш истински обичана, с който да си мечтаеш да имаш дете и да създадете нещо заедно. И се омъжих за него и си мислех, че съм най-щастливата жена.

Какво се промени след това? Факта, че той, неосъществената любов, отново се появи на хоризонта? А ако след време, вече след като сте се събрали, изстинеш към него и осъзнаеш, че всъщност настоящият ти съпруг, бащата на детето ти, е този, който наистина обичаш? Тогава?...
ТИ какво искаш? Чие щастие е на първо място за теб?
Подреди си приоритетите, и сама ще намериш решението. Сигурно няма да ти хареса. Но и живота не е само хубави моменти.
Но трябва да имаш сили и готовност да се изправиш пред реалността.
Не искам да те съдя - няма и за какво, това е просто мнение.  Peace
Дано бъдеш щастлива, който и път да поемеш  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 380
Весс, няма такива истории "чие щастие е на първо място за теб?"!!! Щастието на детето е винаги на първо място за една майка. Детето е щастливо с двама щастливи родители. Ако майката не е щастлива в брака и обича тайно друг, тя няма да е пълноценна съпруга, нито пълноценна майка и от това детето и няма да е по-щастливо. Не опитвайте да вините човек там където няма капка вина! Това е любов- тя не пита- просто идва. Да мисли преди всичко за себе си и да постъпи само така както и подсказва сърцето. Ако то я влече към онзи човек, нищо не заслужава жертвата и да остава със съпруга си, защото някой ден жестоко ще се разкайва, но времето не се връща назад.

Не бих горила мостове безразсъдно, но бих се отдала на цялото щастие с този, когото обичам и бих изпитала първо чувствата си и неговите с достатъчно време преди да взема окончателно решение за развод, но във всеки случай, не бих изпитвала и грам угризения на съвестта за разрушаване на нечий брак или своя собствен. Любовта е единственото което има значение.

# 21
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Az i w yahoo-to ne beh wlizala 3 godini i ne bqh zagubila akaunta. da ne kazwam 4e ima6e 300 pisma wytre, no wse reklamni Simple Smile i ot razni sajtowe. Izwinqwam se, 4e pi6a taka.

Milo momi4e, stoq pred ne6to podobno. Ako iska6 mojem da si pi6em. Samo si daj mail na li4ni. ako iska6 de.

# 22
Mnogo krasivo zvuchi, tragichno i krasivo, kato pesen ot koiato boli. Shte ti triabva mnogo smelost i mnogo sila na teb, i vsichki okolo teb. Uspeh! Zashtoto kakvoto i da reshish shte nosish tovar vurhu sebe si. No taka e, vseki si nosi krusta sam.

# 23
  • Мнения: 3 576
Значи първо ти на него си му развалила брака, а сега той се опитва на тебе.....
Сори, ама много мразя някой като започне връзка със семеен/ семейна.
И после ама той не я обича - като не я обича е трябвало да я напусне без твоя намеса!!!

Аз лично не правя това което не искам да се случи на мен /не че има гаранция де/ но не искам да ми тежи на съвестта едно разбито семейство.

Ок, изживей си флирта, любовта или както там го наричаш, но запази семейството.
Чуствата ти са толкова силни, защото той винаги е бил невъзможната, недостъпна любов.

Абе, хора, вие някога обичали ли сте..... ooooh! ама истински, изпепеляващо, така  че от един поглед и една дума да ви омекнат краката и свят да ви се завие..... като ви слушам...май не

И това преминава! Какво ще напусне мъжа си и цял живот ще се обичат с оня "изпепеляващо"?!
Това само по приказките го има!

# 24
  • Мнения: 3 268
По принцип съм красноречива,но днес не ми е ден..Та искам да ти кажа от позицията на жена,живяла малко повече от теб и преживяла някои неща-не се поддавай до такава степен на моментната емоция,че да загубиш семейството си.Какво ще правиш и струваш,но не пускай прекрасния мъж до теб да си иде,защото направиш ли го,ще разбереш ,че винаги си обичала единствено и само него и ДРУГИЯ няма да значи нищо за теб,дори може да го намразиш.Да не говорим,че прекрасният принц от приказките в реалния живот и сивото ежидневие може да се превърне в жаба.

# 25
  • у дома
  • Мнения: 965
Извинявай, че не мога да взема отношение по темата, нямам опит с такива драми.
Но, много те моля, би ли ми казала коя е тази поща, в която може да не влизаш 5 години, а акаунтът ти да продължава да е активен? Много те моля, страшно ми е необходима точно такава!  Praynig
Без да съм мнителна, това е първото нещо, което и аз си помислих  newsm78
Съжалявам съпруга ти, ще разбиеш един живот... Но така, като гледам имаш опит... Ще се справиш... Sick

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 11:55 от Ustata

# 26
  • Мнения: 46
  Не е нужно да търсиш отговорите на въпросите, които си си задала. Щом си толкова загрижена за съпруга си, значи го обичаш, макар и по друг начин  Rolling Eyes
 Пожелавам ти да бъдеш много силна и да съумиш да запазиш брака си. Не се съди прекалено строго, на много хора се случва, просто не наранявай семейството си!
 Успех  Hug

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Весс, няма такива истории "чие щастие е на първо място за теб?"!!!

За съжаление има.  Confused Познавам поне 3 майки, които си "хвърлиха" децата на баби и дядовци, за да заминат с любимия. Две от тях се върнаха после - сами, третата още си живее с него, та даже и бебе чакат.  Crazy

Любовта е отдаване, пълно (физически и духовно). Ако тя наистина изпитва такава луда любов, и се отдаде изцяло на нея, неминуемо детето ще страда. А тя не би могла да я изживее половинчато. Поне така мисля.

Затова попитах "чие щастие е на първо място"....  Peace


Но, много те моля, би ли ми казала коя е тази поща, в която може да не влизаш 5 години, а акаунтът ти да продължава да е активен? Много те моля, страшно ми е необходима точно такава!  Praynig
Без да съм мнителна, това е първото нещо, което и аз си помислих  newsm78

В интерес на истината, и при мен това изскочи първо като подозрение за достоверността на историята, но авторката няколко поста след това го е пояснила.  Peace

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе, хора, вие някога обичали ли сте..... ooooh! ама истински, изпепеляващо, така  че от един поглед и една дума да ви омекнат краката и свят да ви се завие..... като ви слушам...май не
Аз съм! И то повече от това, което описваш- само от мисълта за него ми се завиваше свят. И точно за това мога да твърдя, че тези връзки са най-нетрайни... След като премина първоначалната бурна страст, аз го разкарах Tired
Имала съм и виртуална връзка- по цял ден мейли и чат, продължаваща години (не започвах работа заради това)... ooooh!
В подобни влюбвания идеализираш обекта на чувствата си, без да го познаваш истински. Опознаеш ли го- идва голямото разочарование.
Авторката ще си даде сметка, че е изпуснала питомното за да гони дивото, но дано да не е късно...
За това изживей си страстта и си запази семейството Peace

# 29
  • Мнения: 2 327
Имаш 2 варианта. Приемаш нещата таквиа каквито са. Запазваш си семейството, продължаваш да лъжеш мъжа си и се преборваш с нечистата съвест. Или вариант две - избираш единия и си само с него.
Да седиш и да се чудиш какво точно искаш и да си създаваш сама драми е излишно за всички.
Според ме много повече те измъчва мисълта какво би могло да бъде и какво си изпуснала и заради това толкова те привлича въпросния човек. Ако не ти беше забранено да си с него, щеше да охладнееш доста бързо.

Общи условия

Активация на акаунт