Когато живееш нечий друг живот

  • 5 074
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
Ако наистина е партенка - направо е гадория!!! Sick

Аз чак се впечатлих на почти книжовния изказ и мъдрите разсъждения  Mr. Green

Май сериозно трябва да преосмисля, къде да хабя усилия  newsm78

И все пак нека се извлече поуката от подобни емоции

Хора - ПАЗЕТЕ СИ СЕМЕЙСТВАТА!!!

# 46
  • Мнения: 1 455
Казваш,че детето ти е най-важно,мъжа ти е прекрасен съпруг и баща,как може да го мислиш.?Ако ти се ходи,ходи си,но не разваляй хубавото си семейство.

# 47
  • Мнения: 125
изпитвам го разбирам те....така е боли си

# 48
  • Мнения: 264
Айде бе! Идеалният мъж у дома, идеалният любовник пише 5 години писма!  smile3501  Пък ние завалииките цял живот чакаме принца на белия кон, а на нея даже двама са й се паднали. Нали знаете, ако нещо е твърде хубаво за да е истина значи най-вероятно не е, както няма крокодил вегетарианец. Иначе според мен това си е чиста художествена измислица.  newsm08

# 49
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нещо ме съмнява цялата работа.  Stop

Но авторът заслужава похвали за творчеството.  Mr. Green

# 50
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Извинявай, че не мога да взема отношение по темата, нямам опит с такива драми.
Но, много те моля, би ли ми казала коя е тази поща, в която може да не влизаш 5 години, а акаунтът ти да продължава да е активен? Много те моля, страшно ми е необходима точно такава!  Praynig

 Peace

# 51
а ако не беше ти той може би още щеше да обича жена си,ей такива като теб дето развалят семейства няма да казвам кви са #2gunfire
Хайде ,почнаха пак уж моралистките.

# 52
Тука да не са се преместили ски пистите -пързалка до пързалка , а ? newsm78

# 53
  • Мнения: 2 040
Изчетох целия постинг на авторката и изживявах нейната история, и накрая се оказа че всичко е лъжа ...  Sick
Ами освен да й пожелая успех с екранизиране на историята, друго незнам ..

# 54
  • Мнения: 814
Още от началото понамирисваше, ама не разбирам замисъла на авторката. Такива теми май не трябва да намират място в този форум, това си е жива фантастика и губене на време, добре че не го пропилях за всичките изписани страници, а го усетих на време .

# 55
  • Мнения: 250
Разказ достоен за начало на Роман, но и за край на романса ти с него

Общи условия

Активация на акаунт