ДА ПОПИТАМ И ТУК - ТЪРСЯ ПОМЕЩЕНИЕ ЗА ДЕТСКИ КЛУБ В ПЛОВДИВ

  • 724
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 504
Ако някой знае да се дава помещение около 100 кв.м. все пак в добро състояние, ще се радвам да се обади тук, за повече контакти и в профила ми.
Помещението е за град Пловдив, за създаването на Детски клуб "Усмивките на индигокидс"  Laughing. Този клуб ще е специализиран за деца със специални потребности. Ще се обслужва от спациалисти - логопеди и родителите от Клуба на майките на деца с увреждания.


Ще съм Ви  Hugблагадорна за отзивите Все пак го правя за нуждаещи се деца, какво е и моето:

www.autizam-plovdiv.dir.bg

www.indigokids-plovdiv.dir.bg

# 1
  • Мнения: 1 416
Побут...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 75
Попитай в магазин "ЕВМОЛПИЯ".Мисля,че има помещение с такава големина.Под нивото на магазина е,самостоятелно.Ако не се лъжа ,ремонтираха го миналата година-беше маг. за дрехи втора употреба "Шик-Шик".Късмет!

# 3
  • Мнения: 3 504
STORM 64 , благодаря ти, ще проверя.

 
Това не го разбирам.. newsm78 какво означава Sick

# 4
  • Мнения: 9 990
Означава, че Лора ти побутва темата на горе, че да не отиде на 2-3- страница и там съвсем никой да не я види.Т.е.-като не знае за помещение, поне така ти помага. Hug

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
На ул."Богомил" (зад спирката на автобус №9) , до кръстовището с ул."П.Д.Петков" има една детска кухня. Срещу входа на кухнята има една бивша детска консултация, която от доста време (поне 5г.) стои празна, част от помещенията се използваха от клуба на диабетиците, но сега май и те са празни. Имотът е общински (беше част от бившата І-ва поликлиника, но, доколкото знам, не е включен в ДКЦ-1). Питай в общината на р-н "Централен", дано стане нещо. 

# 6
  • Мнения: 3 504
Благодаря Ви много, а относно това:

го свързах с побутването на темата /благодаря, за което/, но не бях сигурна дали има предвид това newsm78



# 7
  • Мнения: 1 416
Благодаря Ви много, а относно това:
го свързах с побутването на темата /благодаря, за което/, но не бях сигурна дали има предвид това newsm78

Росонери,
Темата ти снощи беше чак на 3--та страница - затова исках да я побутна...  Hug
Желая ти успех, дано се намери помещение за дечицата!   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 504
Благодаря ти, Лора!
Ще е много трудно!

Общи условия

Активация на акаунт