Моля, гласувайте за модератор

  • 4 581
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 863
Тъкмо разсъждавах, че някак си не го забелязах в това  в началото, когато се предлагаха имената- доколкото си спомням не беше познато име, което предложи бейбиту, даже имаше и мотивация колко добре ще се справи...
Обаче аз не помня много имена и го подминах, викам си може да е  нова участничка, понеже аз  напоследък вися повече в хоби при фотошопа и може да не съм я  запомнила Mr. Green
Но после влезнах веднъж да видя резултата и ми направиха впечатление процентите и като влезнах няколко пъти- установх каквото написах горе.
Та тъкмо се чудех че май е време да информираме модератор.

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 23:42 от Jaly

# 46
  • Мнения: 5 299
От скоро съм тук. Разведена съм от 1 месец. Основно чета. Преди това не съм имала нужда да влизам тук. Ако имате някакви други въпроси - питайте, ще ви отговоря.

# 47
  • Мнения: 4 390
Момичето се самопредложи, тъй като отскоро е родител, отглеждащ сам детето си,
отдавна е във форумите и има доста свободно време.
Стар потребител е, много хора я познават, аз също. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
Бейб, както вече написах, нямам никакво желание да се заяждам с теб. Изобщо не те 'познавам', въпреки многото ти мнения, които обаче не са дадени в този подфорум.

Но ме дразни хора, които изобщо не влизат тук, не коментират и не участват в този подфорум да се включат само, за да подкрепят твоята кандидатура. Ясно е, че всички активни участници подкрепихме Стън просто защото я познаваме, а теб - не.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 999
Е да  Crossing Arms

Сигурна бях, че точно това ще открия:

"Мацки, искам да ви помоля за малко подкрепа
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162863.msg3195889#new"
- Постинг от Бейб в тема в "Красива мама"

И момичетата от "Красива мама" идват да подкрепят.

Дивиана, може да я познават много хора, но тук не я познаваме и не е коректно да се възползва от хора, пишещи в друг подфорум за кандидатура тук.

А иначе всички тук сме разведени - не това е критерия мисля.

# 50
  • Мнения: 5 299
Ами аз ти обясних, защо не ме познавате - ЗАщото от скоро влизам тук.  Ще се запознаем с времето. Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
Бейб, разбирам желанието ти 'да помогнеш' с модераторството си, но го прави малко по-коректно.  Peace

Надявам се в бъдеще да се опознаем, но първото ми впечатление определено не е добро.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 01:51 от Isa

# 52
  • Мнения: 1 023
lol
mass lol
небивала инвазия в тоя клуб, в тая тема.

е, току-що станах против "бейб-модератор", при все, 4е съм на мнение, щом има желание нека помага. ма то пък едно желание - 4ак противно голямо.
някак си ми нагор4а.
ама много.

доколкото си спомням (няма я първата темата), апела за избор и гласуване на модератор на този клуб, беше отправено към пишещите в него, а не във вси4ки останали подфоруми.

ма те, нещата, опират до съвест.
дано МАММА вземе предвид слу4илото се.

# 53
  • Мнения: 1 732
Ами какво да ви кажа...
То не само тук е така.
Нещо има недоизмислено  newsm78
В туристическия например за модератор гласуват личности, които никога не са влизали там. Просто се пуска кандидатура и всички вкупом като невидели се юрват  #Cussing out
Аз твърдя - Модераторът на този подфорум трябва редовно да го е посещавал, писал, чел, познавал, обхождал!
Външните елементи като станат вътрешни, тогава да имат претенции някакви!

Пак казвам - Stun, Jaly или друг присъствал трайно и смислено тук!
То егаси работата иначе...

# 54
  • Мнения: 2 863
Бейб, разбирам желанието ти 'да помогнеш' с модераторството си, но го прави малко по-коректно.  Peace

Надявам се в бъдеще да се опознаем, но първото ми впечатление определено не е добро.

Моето също.
Сабина, аз   сама се отказах, най-вече защото видях, че повечето момичета вече бяха подкрепили Стън и не ми се виждаше смислено  да се конкурираме с нея, още повече бях убедена,  че тя перфектно ще се справи и по този начин също я подкрепих, а и скоро се връщам на работа.... но  тоя вид подкрепа при гласуването от хора в другите  подфоруми ми се струва крайно нередна!
МОФ също добре си се справяше, макар да не беше официален модератор newsm78

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 08:43 от Jaly

# 55
  • Мнения: 1 023
Бейб, разбирам желанието ти 'да помогнеш' с модераторството си, но го прави малко по-коректно.  Peace

Надявам се в бъдеще да се опознаем, но първото ми впечатление определено не е добро.

мдааааааам.
така се полу4и.
за съжаление. "вместо да изпише вежди - извади око"...

# 56
  • Мнения: 1 559
Jali ти защо не се кандидатира за модератор?? Tired ThinkingС двете ръце съм за теб Wink

# 57
  • Мнения: 903
Айде и от мене едно гласче за Бейби  Peace

# 58
  • Мнения: 2 863
Jali ти защо не се кандидатира за модератор?? Tired ThinkingС двете ръце съм за теб Wink

Нали писах малко по-нагоре  Heart Eyes а и както се оказва и да бях, с  тази инвазия от "красива мама" резултата пак щеше да е такъв #Cussing out

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Бейб Peace

Общи условия

Активация на акаунт