Моля, гласувайте за модератор

  • 4 578
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 863
Цитат
Честно да ти кажа, заради завоалираната агресивна надменност, която усещам в повечето ти постинги, направо ми се отщя да влизам тук.

За жалост не само тук е така. Аз сравнително от скоро посещавам форума и пиша предимно в "Красива мама" и ми прави впечатление, че всички се държат някак резервирано и по едно време направо ми се отщя да влизам там, но сега като гледам май навсякъде е така. "Старите кучета" ако мога така да се изразя се подкрепят помежду си и едва ли не карат нас новаците да се чувстваме сякаш  навлизаме в чужда територия и нарушаваме нечие лично пространство. Мисля, че малко повече толерантност от старите потребители не би била излишна и не тук е мястото да бъдем надменни. Аз също съм разведена, но не изпитвам желание засега да пиша тук, но това не ми пречи да чета макар, че било "сеирджийство" според някой.

Форума не е някакво идеално място, точно както и в живота- има хора разни, едни по агресивни, други не, едни по склонни да помогнат, други не и така. И да започнеш работа на ново място е нужно време да се опознаеш с хората, а тука не си виждаме очите, аз поне не познавам лично абсолютно никой от форума. Просто е нужно време.
Бейб,  да приемем че е било фал старт- случва се Hug
Колкото до това, че някой само чете- ами аз само чета в дира в клуба на разведените, но като нито съм разведена, нито има изгледи да бъда:)) решавам, че е по добре да не се обаждам. Но пък много пъти съм имала полза като чета. Има там една много мъдра жена(анбра), специално заради нея влизам, а тя дори не знае, че съществувам, но каквото и да е написала до сега, винаги е било 100 преживян и изстрадан опит.
Всеки е свободен да си реши дали и кога да пише, макар че има случаи, когато е болезнено очевидно, че  човека е в батака и тогава и да нямам желание или време- отделям, за да пиша- така ги аз разбирам нещата.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 999
За това и поздравих Бейб, че се оттегля и й казах, че съвсем не е нежелана тук - напротив - добре дошла е.
Добре дошла от кого? От теб ли?
....................агресивна надменност, която усещам в повечето ти постинги, направо ми се отщя да влизам тук.

Естествено - Изразявах собственото си мнение. Тъй като Бейб каза, че 'не е добре дошла', я уверих, че не е така. Не разбирам кое е тук странното? Останх с впечатление, че съм я засегнала и това беше начин да й се извиня.  Crossing Arms

Що се отнася до 'агресивната ми надменност' - това често е първото мнение, което хората имат за мен и не се обиждам ни най-малко. Надявам се сама да го промениш, ако ли не - здраве да е Simple Smile

# 92
  • Мнения: 6 320
Дадох модераторски права на Stun и Бейб.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт