Гримирате ли се за разходка с децата в квартала?

  • 3 147
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Гримирате ли се когато излизате с децата из квартала?Или смятате за излишно да се разкрасявате за кварталните кафенета?Аз лично се гримирам малко,защото просто съм свикнала с грима толкова много,че без него се чувствам все едно съм гола Embarassed.Разбира се,това е внушение Laughing Обаче,моите приятелки не слагат дори червило и не са на моето мнение,че една жена трябва да е красива дори и в градинката зад блока.Интересно ми е какво мислите вие по въпроса newsm78

# 1
  • Мнения: 6 155
Без грим (спирала и гланц/червило) не излизам  Stop Grinning

# 2
  • Мнения: 2 229
Имам една приятелка, която се гримира винаги ако ще си подава носа навън, даже да купи хляб от магазина в 9 вечерта. Единият единствен път когато пропусна, видя едно бивше гадже и да видите как никога не пропуска вече. Laughing Според мен една жена винаги трябва да има поне един гланц колкото да не е без хич, винаги може някой неподходящ човек да те види. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447
Рядко. Слагам само червило, ако съм в настроение - и спирала.

# 4
  • Мнения: 7 186
Да, винаги слагам лек грим, въпрос на навик е.

# 5
  • Мнения: 2 492
Гримирате ли се когато излизате с децата из квартала?Или смятате за излишно да се разкрасявате за кварталните кафенета?Аз лично се гримирам малко,защото просто съм свикнала с грима толкова много,че без него се чувствам все едно съм гола Embarassed.Разбира се,това е внушение Laughing Обаче,моите приятелки не слагат дори червило и не са на моето мнение,че една жена трябва да е красива дори и в градинката зад блока.Интересно ми е какво мислите вие по въпроса newsm78
Нямам деца , но не бих излезнала , както и да е навън ...  !
Когато знам , че съм положила грижи се чуствам много по - добре сред хората .
Ако ще ходя за две минути до магазина , естествено няма да се наклепам с фон дьо тен и т.н. , но едно гланцче , пооправям косата , поглеждам дрешките (комбинацията анцунг + чехли винаги ме е ужасявала и няма и да ме видят така ) и излизам .  Grinning

# 6
  • Мнения: 271
Единствено слагам гланц, всичко друго ми се струва прекалено за квартална обиколка. За да сложа повече трябва да събуя анцунга и маратонките все пак   Wink Grinning

# 7
  • Мнения: 17 407
 Аз за работа не се гримирам, пък какво остава за из квартала...

# 8
  • Мнения: 5 103
Много рядко се случва да изляза не гримирана, под рядко имам предвид 1-2 пъти в годината.
Мисля, че една жена трябва винаги да изглежда добре Laughing

# 9
  • Мнения: 17 407
Има жени, които изглеждат дори по- добре без грим Wink

# 10
  • Мнения: 5 103
Има жени, които изглеждат дори по- добре без грим Wink
Аз не познавам такива, но щом казваш  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 17 407
Не познаваш мен, затуй Mr. Green НЕ, сериозно има такива жени- според мен де, на другите може и да не им харесват

# 12
  • Мнения: 5 299
Зависи в какво настроение съм Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 220
Не се гримирам и не смятам, че изглеждам зле. Въпрос на навик, наистина.

# 14
  • Мнения: 2 926
Без грим  вън - никога  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт