мирише ли околоплодната течност?

  • 2 446
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
От вчера ми тече по малко нещо прозрачно и миризливо, дали е това? В 7 м. съм, да търча ли към доктора?

# 1
  • Мнения: 47 903
околоплодните води не миришат и нямат цвят,затова се наричат води
обаче не е хубаво да ти тече нещо,особено в 7 месец,така че не е лошо да търчиш към доктора да ти вземе секрет и да овладеете евентуална инфекция преди раждането!

# 2
  • Мнения: 2 401
аааа има, има, жълта е на цвят - виждала съм си я.

# 3
  • Мнения: 158
Иди на лекар, те имат едни реактивни тестове, с които веднага могат да разберат дали е околоплодна течност или примерно неволно изпусната урина.

# 4
  • Мнения: 47 903
и аз съм си я виждала,и то два пъти! Peaceобаче няма мирис и цвят ако е нормална!
наистина лекарите имат реактивни ленти,така че лекар най-добре ще прецени за какво иде реч
аааа има, има, жълта е на цвят - виждала съм си я.

# 5
  • Мнения: 120
А на какво точно се дължи зелената на цвят околоплодна течност..само на преносване ли?

# 6
  • Мнения: 2 006
А на какво точно се дължи зелената на цвят околоплодна течност..само на преносване ли?
До колкото съм запозната е от ''изхвърляне'' на  мекониум във водите.
А, по темата-авторката веднага да отиде на лекар-там ще и направят тест с лентичка и ще се разбере дали става въпрос на околоплодни води Peace

# 7
  • Мнения: 927
Моята беше прозрачна и миришеше на стерилно.. Миризма не може да се опише  Laughing, но тази е толкова специфична,че няма как да се сбърка с друго.
 Мисля,че веднага трябва да се обърнеш към гинеколога си.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 961
Моята беше прозрачна и миришеше на стерилно.. Миризма не може да се опише  Laughing, но тази е толкова специфична,че няма как да се сбърка с друго.
 Мисля,че веднага трябва да се обърнеш към гинеколога си.


миризмата наподобява миризма на семенна течност, ако ме разбирате

Общи условия

Активация на акаунт