С какви обувки проходиха децата ви

  • 1 070
  • 18
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Синът ми от 1 седмица вече ходи и искам да му взема обувки за прохождане,но не знам какви.Дайте съвет.А тези буйки на Колев и Колев някой ползвал ли е и доволни ли сте от тях. ThinkingАко може и някаквя ориентировъчна цена да ми кажете.Благодаря ви предварително.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Проходи с буйките на Колев и Колев!Много съм доволна, ортопедична подметка, стабилен крак, лесни за обуване!

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
За тези буйки ли ми говориш на които ципа минава през ходилото?

# 3
  • Мнения: 683
И ние проходихме с тях. Доволна съм.

# 4
  • Мнения: 153
и ние от скора се опитваме да ходим и съм му взела буйки на ''колев и колев'' 24 или25 лв./ще те излъжа не си спомням/.доволна съм,все пак за избора който имаме стават  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 952
http://www.uniquehomestore.com/osb/itemdetails.cfm/ID/1183

Ето такива - ELEFANTEN , ортопедични са , продавачката измерва крачето с една мерилка такава  пластмасова  на ширина и на дължина и препоръчва кой модел е най подходящ.От  естествена кожа са , за да нес епоти крачето , понеже Саги е по цял ден с тях, добре е така , стабилизират крачето.

# 6
  • Мнения: 999
Проходи с буйките на Колев и Колев!Много съм доволна, ортопедична подметка, стабилен крак, лесни за обуване!
Peace

# 7
  • Мнения: 110
Ние проходихме с т.нар. проходки.Много са удобни и лесно се обуват.Но отначало малката караше по чорапки и терлички,после вече и сложих обувки.

# 8
  • Мнения: 2 407
С буйки на КК- 9 лв.

# 9
  • Мнения: 326
с буйки на КК

# 10
  • Мнения: 150
Беше отдавна, но също с КиК. Напоследък им вдигнаха цените и вече купуваме или миналогодишните им модели, или от други фирми. Най-важното е да са от естествена кожа, да са ортопедични и да имат твърда петичка, която да стабилизира и глезена. За мен нормална цена за такива обувки е до 40 лв. максимум.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
С КиК,но не с буйките ами с нормални си обувки,а вкъщи само бос

# 12
  • Мнения: 8 505
Проходи боса,без обувки и без чорапи,но беше лято.Навън и обувах сандали на Райдър.
А буйките на Колев съм ги споменавала много пъти и все с лошо.Всъщност те ме отказаха да купувам и занапред колевски обувки.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За тези буйки ли ми говориш на които ципа минава през ходилото?
Точно за тях. МНого са удобни. Големият ми син е нямал обувки, които толкова да носи, така както малкият тези. Вече са поочукани от носене (и то само у дома), но здрави. Не струваха повече от 12-13 лв.

# 14
  • Мнения: 11 527
Дъщеря ми проходи с буйките на "Колев и Колев".Освен,че са ортопедични и лесно се обуват,мога да добавя,че са много здрави.Пера ги в пералнята на всеки 2 седмици и за 3 месеца не са мръднали.

Общи условия

Активация на акаунт