"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 11

  • 19 711
  • 582
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 063
Забравих,че тогава ще е почнал втория срок и големия е първа смяна на училище. Значи ще мога да оставя малката на него! Wink Ще се разберем допълнително. Hug

# 16
  • Мнения: 4 195
Роси ми каза, първия път, когато отидох в дом - в Перник, че с времето ще свикна - излъга ме, но я разбирам.
Всички постоянно се чувстваме безпомощни, питате ли ни нас - работещите........много е трудно, въобще не се чувствам добре, като успея да им изпратя памперси например - искам да ги виждам по често - но такъв е живота, това е положението.
Роси - за Ники има време, живот и здраве, да сме заедно - на толкова деца помогнахме и събрахме пари - ако трябва и за Ники ще го правим.
И аз ще избягам от работа да ида да го видя Heart Eyes дали си пази полицейската шапка Heart Eyes

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси ми каза, първия път, когато отидох в дом - в Перник, че с времето ще свикна - излъга ме, но я разбирам.
Всички постоянно се чувстваме безпомощни, питате ли ни нас - работещите........много е трудно, въобще не се чувствам добре, като успея да им изпратя памперси например - искам да ги виждам по често - но такъв е живота, това е положението.
Роси - за Ники има време, живот и здраве, да сме заедно - на толкова деца помогнахме и събрахме пари - ако трябва и за Ники ще го правим.
И аз ще избягам от работа да ида да го видя Heart Eyes дали си пази полицейската шапка Heart Eyes

не съм те излъгала Sad,просто не съм предполагала Криси,4е така се полу4ава........Разбираш ли?

до утре ве4ер не съм на линия,ще караме либовника на Банско на състезания след малко:twisted:.Сега ще пусна договора в мейл.бг......Много от вас имат достъп до пощата.Ако има нещо Маринка го има файла при нея Hug Hug Hug

Нези,в понеделник плануваме Доганово,зна4и вторник може да отидем до Ники.
Моми4ета,той не сети коя е Веселинова Rolling EyesПредставяте ли си за какво време забравят CryНе трябва да стигат до там,не бива CryИ това зависи от нас.

# 18
  • Мнения: 4 195
Според мен за него тя не е Веселинова.....не вярвам да я е забравил, никой не забравя токова лесно, а за персонала в Перник НИки е специално дете Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте. Повечето от вас знаят, че вече съм регистриран доброволец (със всички съответни документи) в няколко дома. В тази връзка искам да кажа нещо и ако искате да се координираме. Ако не-кажете Wink
Миналата седмица ми звъннаха от ДМСГ Св.Параскева с молба да се опитам да организирам нещо за 1.03. за децата. Развалена им е йониката-досега са правили собствени "представления" с песнички.
Организирала съм тържество с баба Марта, кукли, песни и т.н. Почерпка, сокчета, плодове. Искам да ви питам дали искате да присъствате и колко човека и ако имате и други идеи-кажете. Също така за мартеничките- изискването е за децата-(55 деца)да са САМО кончета за ръчичките, без мъниста и фигурки и да не са за закачане. Персоналът е от 35 души. Аз за децата имам грижата-ще участвате ли за персонала или да си ги движим отделно нещата?
Поздрави  bouquet

# 20
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Роси,направо ме разби с това,че Ники е питал дали сме си задържали бебетата с Ети Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Милият,представям си какво му е в малката главичка Sad За Ники единственото решение е да се осинови от добри и заможни хора,които могат да му осигурят лечението след 18 години..Пуснат е в международният регистър също, но засега........нищо Sad

И аз много искам да го видя, и ми се ще по нататък да ги закараме на кино, в зоологическата градина, на Витоша, в Патиланци...


Роси
,питай утре Дунчев,дали още се нуждае от съвета на Рик за проектите, плийс,че аз се замотах нещо и не съм го чувала Thinking

Иве,има ли новини от Бранимира и Ицко,добре ли са newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Не знам какво да кажа...,  само, че дори и малкото което правим е ВАЖНО!!!Не се сдухвайте, а горе главите  Hug  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Иве, утре цеци ще вземе колета от Кейси
и ще го разделя както е нейното желание
по равно за Хелиана и Марина.
Ако е удобно в Петък вечер да мина да
ти оставя това, което е за нея щом ще
ходите  Hug
Може и с ОВНЕ да съгласуваме така и така ще
идваме да оставя дрехи и играчки в склада Simple Smile

# 23
  • Мнения: 258
Иве, утре цеци ще вземе колета от Кейси
и ще го разделя както е нейното желание
по равно за Хелиана и Марина.
Ако е удобно в Петък вечер да мина да
ти оставя това, което е за нея щом ще
ходите  Hug
Може и с ОВНЕ да съгласуваме така и така ще
идваме да оставя дрехи и играчки в склада Simple Smile


извинявай не разбрах какво да направя

# 24
  • Мнения: 221
Ще се постарая в петък да мина през Баоо и да се видим. Ако не успея, Роси, имайте ме в предвид за Пенчо Славейков и Ники. Само трябва поне от предишния ден да знам за да мога да намеря кой да гледа Михаела.
Весе,  как върви събирането на мартенички. Изчаквам, но не съм забравила.

# 25
  • Мнения: 3 248
Верти, още нямам получени мартенички. Очаквам утре да пристигнат тези от ММka! Grinning И Дуци май днес ми е пуснала. Peace

Поздрави от ТВ Здраве. Joy Както може би знаете - гостувах във вечерния блок, на живо. Twisted Evil
Въпреки, че се бях попритеснила - след първите реклами се отпуснах. Явно обаче съм се представила добре, защото директор продукция ме пита дали ще може пак да ме покани?! Rolling Eyes #Crazy

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 00:26 от Luminosa

# 26
  • Мнения: 908
I ne si ni kazala da te gledame?  Thinking  Drug pyt da ne se povtarq! KAZAH!  Joy

# 27
  • Мнения: 3 248
I ne si ni kazala da te gledame?  Thinking  Drug pyt da ne se povtarq! KAZAH!  Joy

Да не съм луда да ви казвам?! Laughing Другия път обещавам да ви кажа, защото вече се поочупих. Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
Иве, утре цеци ще вземе колета от Кейси
и ще го разделя както е нейното желание
по равно за Хелиана и Марина.
Ако е удобно в Петък вечер да мина да
ти оставя това, което е за нея щом ще
ходите  Hug
Може и с ОВНЕ да съгласуваме така и така ще
идваме да оставя дрехи и играчки в склада Simple Smile


извинявай не разбрах какво да направя

Ами ако всичко е 6, защото винаги има изненади
и разбира се ако е удобно да мина в Петък към 19.00
часа да оставя дрехи и играчки в склада. Всичко
е сортирано и надписано Simple Smile Идеята ми беше, че
така и така ще ходя до Ивето, да мина и през склада  Hug
Извинявам се ако съм се изразила неточно - не съм в час  Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Юле, няма проблем да дойдеш  Hug Ще те чакам  Hug
Зари също има багаж за Трън, но на мен ми е абсолютно невъзможно да ида до тях  Sad Някой ще помогне ли?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт