Знаете ли фирма доставяща обзавеждане от Икея

  • 1 946
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 382
Много ще съм благодарна ако някой знае.Харесах си обзавеждане за детска и спалня. Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Ми наемаш едни бус и да Солун  Grinning, почти сериозно го казвам. За фирма вносител не съм чувала

# 2
  • Мнения: 4 668
Наистина , защо просто не отидете до Солун , не е толкова далеч !

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако наистина го направи6 много да внимава6 какво купува6 и какво всъщност ти дават . ние като си купувахме кухнята ни нададоха един куп "изли6ни" мебели  а няколко врати4ки липсваха . в краина сметка вси4ко си ни дадоха без проблем  ,но нашата икеа ми е на 10 км  Laughing .затова още там под списък гледа6 и отмята6 ..да няма изненади като се върнете . после потърси гръцки саит на икеа . например при нас (испания) някои артикули са по разли4ни от тези в Англия да ре4ем ..да не говорим за САЩ .

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако не е таина какаво ти е харесало за детската и спалнята . пусни някоя снимка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Не съм купувала нищо от там освен домакински дреболии. При всяко положение стоката им трябва да се види, преди да се купи - моят съвет е да не купуваш от там, преди да си видяла и пипнала съответното нещо.
Имаш два сравнително лесни варианта - Солун и Виена. До Солун можеш да отидеш и само да разгледаш, гледах реклами на БДЖ. Гарата в Солун е в централната част, а пред ИКЕА има голяма автобусна спирка/възел, та сигурно ще има и директен транспорт от гарата до магазина.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 26
Здравейте,а сайт няма ли на Икея?Искам да видя за какво става въпрос.

# 7
  • Мнения: 3 089
през април ще отварят магазин и в букурещ, а догодина и тук - в софия и в пловдив.
ето сайт:
www.ikea.com
от там си избирате съответната страна. цените се различават според различните дуржави.

# 8
  • Мнения: 382


това е гардеробчето.
Тази детска стая съм харесала Grinning Може да не е нищо особено,НО мнооооого ми харесва,просто,но симпатично Heart Eyes
Но като чета вашите съвета май наистина е по-добре да отидем сами до там,дори да наемем и превоз.Но това не ми е ясно EmbarassedМоже би трябва към някоя транспортна фирма да се обърна.А и цените сигурно са доста високи.Някой ако има представа моля нека да каже Praynig

# 9
  • Мнения: 53
Ходих два пъти до ИКЕА Солун през декември и съм много доволна хубаво е да идеш да си видиш нещата пътя е колкото София-Стара Загора.Можеш да се договориш от тук с някоя логистична фирма да ти качат нещата,но все пак разходката си заслужава.

# 10
  • Мнения: 863
Ходих два пъти до ИКЕА Солун през декември и съм много доволна хубаво е да идеш да си видиш нещата пътя е колкото София-Стара Загора.

Верно ли пътя е толкова малко?!?2-3 часа newsm78

# 11
  • Мнения: 53
Верно ли пътя е толкова малко?!?2-3 часа newsm78
От границата която минаваш за 5 мин. до Солун са 120 км. Вътре в града може да се позабавиш,най лесно е по пътя за летището има огромни табели.

# 12
  • Мнения: 863
даже не съм знаела,че е толкова малко пътя,аз си мислех,че е към 5-6 часа поне,дай-боже да си купим скоро жилище,може да направим една разходка до там Whistling че то било по-малко отколкото от София до Бургас ooooh!

# 13
  • Мнения: 53
В Истанбул също има ИКЕА ще ходя другата седмица(не спец. до ИКЕА) и ще кажа как е

# 14
  • Мнения: 382
В Истанбул също има ИКЕА ще ходя другата седмица(не спец. до ИКЕА) и ще кажа как е

Хайде ще чакаме отзиви.Но то май до Истанбул е по-далечко,отколкото до Солун newsm78

С логистична фирма излиза доста скъпо,поне на тези на които проверих и имат ограничение в килограмите.Май ще търсим от някой приятел микробус и така ще стане най-добре Heart Eyes

# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
поне тук в Испания в самата Икея има транспортна фирма която кара нещата . плаща се според километрите ..но например тук на 200 км и на 300 доставят .незнам какви са цените оба4е . трябва да провери6 дали пък не могат да ти го доставят зад граница Simple Smile
 като не говори6 гръцки помоли се на някоя "мама в 4ужбинския" може да ти преведе от саита им и да се обади да попита как стават нещата . в краина сметка пък може поне до границата да ти го доставят и ти да си го поеме6 от там . като минаваме границите ве4е свободно -знам ли ....

# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Ако имаш нужда от питане за обзавеждане на спалнята, насреща съм. Аз съм фен на Икеа и повечето мебели са ни от там, а обзавеждането в спалнята изцяло. Проучила съм всичко, най-малко пет пъти съм ходила да меря и гледам, информация бол. Има голяма разлика в това, което е показано в каталога и изложеното, много повече е.
А за доставките, по принцип са доста скъпи. Ние живеем само на 15 мин. с кола и за един гардероб от 300 паунда, трябваше да платим около 40 за доставка. Това е в Англия, но мисля че и другаде не е кой знае колко по-различно. Но забелязах доста фрапираши разлики в цените на едни и същи стоки в евро и в паунди.

# 17
  • Мнения: 3 211
С логистична фирма излиза доста скъпо,поне на тези на които проверих и имат ограничение в килограмите.Май ще търсим от някой приятел микробус и така ще стане най-добре Heart Eyes
Аз понеже се занимавам с транспорт, да си кажа, трябва да има кой да ти качи стоката, иначе въобще не е скъпо. Ти колко стока смяташ да качваш? Ако искаш пиши на лични, но това, което описваш, че искаш да купиш (спалня и детска), сигурно ще е компактно опаковано и да ти излезе някъде към 500лв. ориентиров.

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
вси4ко (или по4ти вси4ко ) в Икея е на 4асти ...така 4е няма да е обемисто . 100 % леглото е 4 плоскости . гардероба и тои някъде там това нещо в едно рено кангу или ситроен берлинго се събира . плоскостите не са тежки даже и жена може да ги носи една по една . масата също се продава  разглобена 100 % .  цените на леглата са рабира се без дюшеците  и " пружината" (незнма как се казва то4но това дето държи дюшека) - така 4е това трябва да си го избирате отделно !!!  и самите легла са малко нестандартни (поне според испанските разбирания ) .. не съм пазарувала такива неща в Б-я и не знам какви са мерките на дюшеците . но леглата в икея са направени за дюшек 140 х 200 , 160 х200 , 80 и 90 х 200 (за детски ) . поне тук ако си купува6 легло от икея е добре да си купи6 дюшека също от там защото стандартните мерки в испанско са 135х190(200) и 150х190(200 ) вси4ко друго е по поръ4ка  и излиза доста скъпо  - така 4е те съветвам да провери6 размерите в Б-я да  не се налага после пак да ходи6 . . дюшеците се продават навити на руло . ве4е ако ще купувате и леглото за спалнята сигурно ще ви трябва една  мерцедес Вито(като големина говоря ) . има дни на кухнята , на спалнята и т.н. - това е един определен ден от седмицата . ако направите голяма покупка ... не си спомяням сумата може да ви дадат в този ден 5- 10 % отстъпка . така 4е те съветвам да отиде6 с някои които знае гръцки (ако не го знаеш де  Mr. Green )

# 19
  • Мнения: 382
Хулигначе,very nice,много,много ВИ благодаря Hug

Ами гръцки незнам,мислех,че с английски ще се справим Embarassed А това да попитам някоя мама в 'чужбинския' наистина е добра идея Peace

veri nice ще говоря с мъжо и щ ети пиша.Благодаря Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт