Аеробика в Пловдив

  • 8 571
  • 28
  •   1
Отговори
Къде има аеробика в Пловдив?Знаете ли?А кога има и в колко часа?А Случаино да знаете цената и?10x

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
На много места Laughing
За мен най-доброто е тотал спорт Peace

# 2
ами в тотал спорт но там времето не ми е удобно затова питам за други места

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Провери на садион "Христо Ботев"

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
дудинка, мани я тая аеробика... събираме желаещи за група за тае-бо в Пловдив. Помисли Grinning

# 5
  • Мнения: 2 220
дудинка, мани я тая аеробика... събираме желаещи за група за тае-бо в Пловдив. Помисли Grinning

Я раздуй, кога, колко пари и по кое време и т.н.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Я раздуй, кога, колко пари и по кое време и т.н.
Grinning Я, кой бил прозяпал Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157220.0

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Интересно  Party Дайте повече инфо, ама да се съобръзим с часовете на тренировките, че нали сме майки труженички.

# 8
  • Мнения: 394
Може ли и мен да ме включите??? Имам си едни 10 кг. които ми тежат след раждане. Кадето и да е само да се тренира и каквото и да е ефект да има Hug

# 9
  • Мнения: 872
В сградата на кино Фламинго ,отстрани има доста гимнастики-аеробика ,боди шейпинг, степ аеробика и други.От 9 сутринта до вечерта.
В салона на ВСИ има аеробика, вечер,и преди няколко месеца треньорката беше ,  същата която водеше аеробикато в  Тоталспорт.
В диспансера до Гребната база има  гимнастика за ослабване или аеробика, забравих точно каква беше, за съжаление не съм ходила скоро.Преди беше от 18.00 всеки ден.
Успех!
И аз трябва да ходя, нещо не се организирам...

# 10
В сградата на кино Фламинго ,отстрани има доста гимнастики-аеробика ,боди шейпинг, степ аеробика и други.От 9 сутринта до вечерта.

а случаино да знаеш кога има часове или някакв телефон,за да се обадя и да питам   bouquet 10х

# 11
  • Мнения: 394
Аз ходих във фламинго има спортни танци ,каланетика-която не ми хареса и комбинирана гимнастика и боди шейпинг. ЧАСОВЕТЕ СЛЕД ОБЕД СА ОТ 15,30 16,30 17,30 18,30  И  19,30 всеки ден,тел. е 0888575758 едно посещение е 3 лева.

# 12
  • Мнения: 484
Аз съм инструктор и смятам да започвам работа в залата във Фламинго. Мисля да правя дневна група по тае бо т.е. в часовете преди или от 15.30. Ако има желаещи можеда кажете предпочитания за определен час

# 13
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
А каланетика в Тракия newsm12
  261uu

# 14
  • Мнения: 484
Не знам да има някъде в Тракия каланетика, но пък, аз живея в Тракия и всеки вторник и четвъртък ходя с кола до Фламинго. Часът е от 17.30. Ако искаш можем да се разберем и да ходим заедно. Ако има идруги желаещи - да заповядат.

Общи условия

Активация на акаунт