AVON само за представители - 08

  • 10 198
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Много  ме е яд.Пълнителя за устни  е в недостиг Sad

# 16
  • Варна
  • Мнения: 315
И аз да се оплача. Недостиг ми са муса Cream, Лек бронзиращ крем с блестящ ефект от стр. 100, 2 колиета и пръстен 8 размер от стр. 49 - черните, а те са на две клиентки, които си поръчаха като комплект обици, колие и пръстен, а сега ще се наложи да чакат за половината комплект. Confused Много неприятно.   Sad

# 17
  • Варна
  • Мнения: 315
А и да попитам. Някой пробвал ли е прахообразните блестящи сенки за очи от стр. 88 от каталог 3. Хубави ли са? Наситени ли са? Аз си мисля за някой по телесен, бежав цвят, може би Bronze или Sunshine. Мазни или по скоро сухи са? Събират ли се на линийни на клепача, като някои течни сенки?
 Hug

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А и да попитам. Някой пробвал ли е прахообразните блестящи сенки за очи от стр. 88 от каталог 3. Хубави ли са? Наситени ли са? Аз си мисля за някой по телесен, бежав цвят, може би Bronze или Sunshine. Мазни или по скоро сухи са? Събират ли се на линийни на клепача, като някои течни сенки?
 Hug

Аз имам Pinky Peach, цветът е точно телесен, нещо средно между бежаво и бледо розово, с лек блестящ ефект, много са хубави Peace. Сухи са, нанасят се много лесно и не ми се събират въобще, за мен това са перфектните сенки Heart Eyes!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 315
 мама Мери мерси за инфото. Значи по нататък може да се оборудвам с едни. Flutter

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А и да попитам. Някой пробвал ли е прахообразните блестящи сенки за очи от стр. 88 от каталог 3. Хубави ли са? Наситени ли са? Аз си мисля за някой по телесен, бежав цвят, може би Bronze или Sunshine. Мазни или по скоро сухи са? Събират ли се на линийни на клепача, като някои течни сенки?
 Hug

Аз имам Pinky Peach, цветът е точно телесен, нещо средно между бежаво и бледо розово, с лек блестящ ефект, много са хубави Peace. Сухи са, нанасят се много лесно и не ми се събират въобще, за мен това са перфектните сенки Heart Eyes!!!

Айде и аз да потвърдя, че са ХУБАВИ!!!  Peace Имам Chocolate, а сега си поръчах и Plum, а по-нататък и останалите. Доста са покривни  - цвета е плътен и наистина се нанасят супер лесно и приятно!!

# 21
  • Мнения: 1 028
Цитат
И аз да се оплача. Недостиг ми са муса Cream, Лек бронзиращ крем с блестящ ефект от стр. 100
Че аз тази вечер пуснах поръчката и този крем с бронзиращ ефект ми светеше зелено,що тъй не е достигнал за теб?И аз за сенките да кажа,че са много сполучливи Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 315
Мерси и на теб katyadjin. Още повече се навих, аз много рядко слагам сенки, но ще си поръчам да има.  Flutter Hug
Папитуу ами явно съм нямала късмет. Confused Вчера вечерта към 22 и нещо си пуснах поръчката и светеше червено. Днес следобед чак към 15-16 ч може би поръчката ми я видях, че е фактурирана ( преди 15 ч поглеждах, но не беше и аз даже звънна да питам дали е успешно получена, защото имах малко проблеми с нета). И във фактурата си ми виси недостиг, ще бъде доставено със следващата поръчка. Sad

# 23
  • Мнения: 382
Хайде и аз да се запиша в новат темичка Heart Eyes

И аз да потвърдя за прохообразните сенки,че са СУПЕР Peace
Аз имам и Plum и Pinky Peach и съм много доволна.Даже Плъм"-а като се нанесът по-плътно и с малко молив,става страхотен опушен грим Heart Eyes

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
От прахообразните сенки имам Pinky Peach. Допадат ми въпреки, че са доста блестящи за моя вкус. За вечерен грим са супер.

На мен ми светна жълто само за лифтинга за околоочен контур, дори за бижутата Renee ми светна зелено. А някой май беше писал, че свети червено. Странна работа са тези светофари Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 2 104
zapis Sunglasses

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
да кажа само за рекламацията на продукти. Яво подведох доста хора, но при мен рекламацията за какъв да е продукт /козметичен или не/ никога не е била проблем дори с основание "неточна престава". Явно обаче рекламацията зависи предимно от този над теб /зонална или координатор/ и при някой хора не се е получило. Та ако искате да вземете нещо с нямерение ако не ви допадне да го върнете е по-добре първо да попитате как седи въпроса с рекламацията.
Дано не съм подвела много хора. Простете  Praynig

Pinky Peach /в края на краищата розово ли е или оранжево/ и виждал ли е някой на живо Choсolcte, на снимката ми изглежда едно такова сиво-кафяво ... ама едва ли е такова newsm78

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 765
Pinky Peach /в края на краищата розово ли е или оранжево/ и виждал ли е някой на живо Choсolcte, на снимката ми изглежда едно такова сиво-кафяво ... ама едва ли е такова newsm78
Pinky Peach е по-скоро кафеникаво, телесно ....но определено не е нито розово нито оранжево.  LaughingВ предния каталог повече се доближава цвета до реалния , само е малко по-наситен.

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
......Choсolcte, на снимката ми изглежда едно такова сиво-кафяво ... ама едва ли е такова newsm78

Choсolcte е истинско плътно кафяво, по-скоро даже тъмно кафяво!! И нищо в него не сивее... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 35 949
от т. нар. прахообразни сенки - само според мен ли не са точно прахообразани?!? имам бронз - много са хубави и трайни, не се събират

Общи условия

Активация на акаунт