Суркате ли?

  • 5 271
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585
    Amar, то и аз ползвам интернет, но е малко куц кон. Не пропуска нищо, което прилича на музика или видеоклип. Излиза надпис в синя рамка "контрол" и нещо покрай него. На служебния ми имейл има спам филтър. Виж ми имейл адреса. Вече намерих една колежка болярка.  Joy Във ВМЕИ-то дръвчетата дето съм садил, станали гора.

# 61
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Нищо не суркам- вътре съм с двата крака. Държавна работа, скапаното министерство нищо не отпуска, непрекъснато спонсорирам листи, дискети, дискове, с личния си автомобил за моя сметка- ходя тук и там. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 62
  • Мнения: 391
Не "суркам".Не ми идва отвътре.

# 63
  • Мнения: 3 423
"Какво муфтите от службата?"

Ако е това, оттеглям се от отговорите си.
Извинете, че не разбирам този български.
Това, което съм написала, ми се полага.

# 64
  • Мнения: 75
По стара българска традиция ,повечето хора си взимат/суркат/по нещо дребно от службата за по-добър сън.Където,когато и каквото могат.

# 65
  • Мнения: 2 759
Нищо не суркам- вътре съм с двата крака.
            yes Доскоро поне имаше безплатни напитки и минерална вода. Сега няма, но като бонус ни намалиха заплатите с над 200 лева  Sick. И интернет не дават.
            На предишната работа и аз имах служебна кола и телефон, напитки, и рекламни материали. Но нали всичко тече - промениха се нещата..

# 66
  • Мнения: 260
По стара българска традиция ,повечето хора си взимат/суркат/по нещо дребно от службата за по-добър сън.Където,когато и каквото могат.
А някои и по едро, може даже и да не е от службата  #Crazy
http://www.focus-news.net/index.php?id=n646245

# 67
  • Мнения: 109
Облажвам се с нет, химикалки, календари,телефон( стационарен) и яко гледане на двд филми
Аааа да- от скоро имаме и смучащи бонбони.Абе лепа работа Laughing

# 68
  • Мнения: 250
ФИРМАТА СУРКА ОТ МЕНЕ НЕРВИ И СЪВЕСТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ

# 69
Ами аз работя в печатница  (дизаин и предпе4ат) по принцип суркам химикали тефтери а някои клиенти ни 4ерпят с продуктите си..например сега подготвям меню за торти и мом4ето ми обеща 4е 6те направи една специално за мене която си избера!!!разбира се и нет суркам та се влачи Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма, пък да кажа, щото ще ми завидите... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 967
Работя в рент-а-кар, така че сетете се  Wink
  car003 newsm01 motor

# 72
  • Мнения: 2 759
Нищо не суркам- вътре съм с двата крака.
            yes Доскоро поне имаше безплатни напитки и минерална вода. Сега няма, но като бонус ни намалиха заплатите с над 400 лева  Sick. И интернет не дават.
            На предишната работа и аз имах служебна кола и телефон, напитки, и рекламни материали. Но нали всичко тече - промениха се нещата..

# 73
  • Мнения: 201
Суркам (в моя край) е давам си зор, работя без да се жаля, а  не крада си Simple Smile

Думата е диалект и е чисто българска
А в моя край суркам=влача, например суркам си краката, и оттам влача, завлачвам...

Общи условия

Активация на акаунт