Първата думичка...

  • 1 742
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Spain
  • Мнения: 3 750
първата беше едно " льоли льоли" дето и до сега не знаем какво е  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 4 575
И двамата казаха 1-во МАМА. Не си спомням точната възраст. newsm78

# 47
  • Мнения: 315
По мое настояване и след упорито повтаряне от моя страна на около 3,5м каза ма ма, и то няколко пъти, но след това, около 2м по- късно ни събуди една сутрин с ясно и отчетливо ТА ТА, ТА ТАААА, и перфектно се ориентира от рано кой е тата и къде е  Grinning

# 48
Първата думичка на Ивко беше "тата", беше на 7 месеца, след няколко дни каза "деди", "баба","айде", но... мама още не съм чула. Честно да си призная изпитвам и малко ревност... Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 146
Първата думичка на Елито беше МАМА и аз много бях радостна.
След това каза баба и тата но постоянно повтаряще мамма маммиииии и такива подобни

# 50
  • София
  • Мнения: 3 404
На 9 месеца ясно каза "тати".

# 51
  • Мнения: 2 242
'ОПАа' на 5м и малко по-късно 'ТАТА'

# 52
  • Мнения: 379
Беше на около 7 месеца и първата му думичка беше "баба", седмица след това каза и "мама" Heart Eyes
и при нас беше така, но си мисля че това все пак не са първите думички, защото баба, беше по-скоро ба-ба-ба-ба-ба, а мама - маба Grinning; за мен първите думи са съзнателно употребените; иначе, вярвате или не, нашият на 2 месеца нещо се бунтуваше и каза "гадост"  hahaha с баща му се спогледахме невярващо  Shocked

# 53
  • Мнения: 1 233
Първо каза "айде", беше на 7-8 месеца.

# 54
  • Мнения: 75
на 5 месеца- "Диде"  Laughing

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 505
на 7 месеца-дядо и след това та-та

# 56
мама-беше на 7 месеца.

# 57
  • Мнения: 683
Първата дума която каза беше мама на 7-8 месеца
И при нас така

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 298
Първата думичка на каката беше баба, а на малкия како.

# 59
  • Мнения: 262
Първо МАМА  Grinning, после БАБА, и НЯ НЯ - това се отнасяше за всичко. Преди месец каза АБУЛЮН,не го знам какво значи.

Общи условия

Активация на акаунт