ТЕЛК

  • 46 022
  • 62
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 756
Предварително се извинавям ако повтарям тема, но се скъсах да ровя в нета и не открих това което ме интересува...от къде мога да намеря списък със заболяванията за ТЕЛК и каква е процедурата за `кандидатстване`

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
В Гугъл напиши "Наредба за медицинската експертиза на работоспособността", най-първото което ти отвори си го свали във вид на HTML e.
Процедурата е, личният лекар издава един талон до ТЕЛК, където е посочено заболяването. Талонът се носи до ТЕЛК, после се чака писмо от там, в което писмо се посочва какви документи да се подготвят и на коя дата да се явите на комисия. Горе-долу, писмото се получава около месец след подаване на документите, а комисията е назначена пак около месец след получаване на писмото.

# 2
  • софия
  • Мнения: 756
лелеее Hug много благодаря за бързия и точен отговор

# 3
  • Мнения: 1 710
А ТЕЛК-а за София се намира на Иларион Макариополски - една малка уличка, пряка на Христо Ботев. Следващата след цар Симеон в посока Сливница.

# 4
  • Мнения: 872
Работното време е от 8.00 до 12.00 , да не се разхождате напразно.

# 5
  • Мнения: 1 271
първо не се ли носеха документите в 7 поликлиника срещу гарата? newsm78
и после след като вече има телк се подпечатва на И. Макариополски

# 6
  • Мнения: 3 743
първо не се ли носеха документите в 7 поликлиника срещу гарата? newsm78
и после след като вече има телк се подпечатва на И. Макариополски

И аз мисля, че така беше Thinking

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ние до тази 7-ма поликлиника не сме ходили, направо на ТЕЛК-а на Ил. Макариополски и после пак там за подпечатване на решениено.

# 8
  • Мнения: 219
Имаме ДНК и епикриза  на която пише Прогресивна Мускулна Дистрофия -Бекер без да обьрнем внимание на Релка ни Писали спинална Мускулна Атрофия за която не се полагат лекарства Мина вече година от издаването на новия релк Мисля че трябва да изкам нов релк при тези случай намаляли процентите -който оспорвал!Някой знае ли как мога да оправя положението ?

# 9
  • Мнения: 5 521
Момичета и аз искам да ви се оплача. Преди повече от месец подадох докумени за РЕЛК, защото на Мария изтича на  01. 03 тази година. Отидох на Макариополска , с една приятелка, и на нейното детенце телка изтича, но края на април. Аз докато я чаках, си подадох док. и ми дадоха номер двеста шейсет и някой си, вече не помня. 10 мин. след мен на нея дадоха номер 200. Това не ме впечатли особено, но след като повече от месец писмо не дойде ходих и си го взех сама. Датата ни е чак за кря на април месец. Вчера и мойта приятелка е ходила да си вземе писмо, отново не е било изпратено, и те са на комисия началото на април #Crazy. Комисията ни е на едно и също място.  Е това на какво прилича и аз незнам...

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нашият ТЕЛК също изтича на 01.03, подадохме документи края на ноември, писмото получихме на 8.01 (повече от месец след това), комисията ни беше на 8.02 (точно месец по-късно), доколкото си спомням и при първия ни ТЕЛК сроковете бяха подобни. marychery, не знам защо така е при вас, трябваше да се върнеш като си видяла, че на приятелката ти номерът е толкова по-напред, много странно...

# 11
  • Мнения: 3 743
Нашия ТЕЛК е до 1.04, дали да не подавам вече молбата Thinking, спомням си, че миналия път дойде много бързо. И ми казаха, че когато е за преосвидетелстване ставало по-скоро.

# 12
  • Мнения: 5 521
Ия отиди и си подай молбата. И ние сме за преосвидетелстване, но нямам впечатление че става по-бързо.

# 13
  • Мнения: 3 743
Ия отиди и си подай молбата. И ние сме за преосвидетелстване, но нямам впечатление че става по-бързо.

Другата седмица ще ходя, нали  в 7-ма п-ка се подаваше молбата или на Макариополска?

# 14
  • Мнения: 5 521
На Макариополска. Аз носих старото решение, и копие от него.

Общи условия

Активация на акаунт